تقلا هستم: توکیو المپیک به تعویق افتاد Yakima فرار از زندان, ملخ طاعون

Category: سیاتل No comments

✌️

✌️ کارل دادگاه / گتی ایماژ

بله ببینید در تابستان آینده بازی های المپیک: به جای خطر تنفسی سلامت و زندگی میلیون ها نفر از مردم, کمیته بین المللی المپیک تصمیم گرفت روز شنبه به عقب راندن توکیو بازی های المپیک تابستان سال 2021 به گزارش نیویورک تایمز. این تصمیم مجبور شد به آن بحران بعد از کانادا و استرالیا کشیده ورزشکاران خود را از بازی ها و همچنین پس از U. S. A. در نهایت با اکراه تحت فشار این کمیته به جلو و پلاگین.

بانک مرکزی اروپا انتظار می رود این صبح: پس از مذاکرات بین دو طرف در کنگره شکست در دوشنبه ناشناس دموکرات ها در حال گفتن واشنگتن پست که رهبر اقلیت سنا چاک شومر انتظار مقابله صبح روز سه شنبه و صدای “بسیار شادمان” در تلفن همراه. خواه تقاضا برای ایجاد 500 میلیارد دلار دوغاب صندوق برای استیو Mnuchin به دل کردن برای شرکت های بزرگ به عنوان او می بیند مناسب یعنی بدون نظارت باقی می ماند یک نقطه چسبیده.

که در آن بچه است بایدن? او خواهید بود در نمایش امروز به نیویورک تایمز. این presumptive دموکرات نامزد شده است وجود ندارد و در آغاز روز همه گیر جایگزین با مغلوب ساختن پیشی جستن به طور فزاینده ای استبدادی جلسات مطبوعاتی و فرمانداران ساخت مستقیم آدرس به کشورهای خود را. “مشاوران” می گویند بایدن شده در آزمایشگاه با یک قلم و یک پد “تست روش های مختلف و تدوین یک استراتژی برای استفاده از تلویزیون دیجیتال و گزینه ها را برای طراحی خود شخصیت و ارائه انتقاد از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.”

صحبت از شیطان: بیشتر دکتر Fauci تصحیح رئیس جمهور مرگبار نهفته در چاپ سریعتر رئیس جمهور این است که به از دست دادن صبر خود را با دکتر Fauci, به گزارش نیویورک تایمز. در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر برای به دست آوردن از دست دادن با نگه داشتن یکی از محترم ترین immunologists در کشور در کارکنان, اما که می تواند تغییر به زودی به عنوان توسط اثبات این واقعیت است که Fauci نبود در اتاق در رئيس جمهور در جلسه دیروز.

در حاشیه خطا:

و در حال حاضر…swarms از ملخ! جمعه گذشته من به نحوی از دست رفته این قطعه در مورد طاعون از ملخ ویرانگر شبه جزیره عربستان اما در اینجا ما هستند. گاردین گزارش می دهد که تغییر آب و هوا ایجاد شرایط برای locust swarms به افزایش 8,000 برابر به جای 400 برابر شده است. این swarms که تا کنون به 10 کشور به خطر انداختن تامین مواد غذایی برای 25 میلیون نفر است. به عنوان مادر من متولد اول من بسیار به دنبال به جلو به تاریکی پوشش سرزمین مصر به مدت سه روز در آینده نزدیک.

قطب جنوب یخ است آسیب پذیر تر از ما فکر: پس معلوم می شود که 12 مایل طولانی یخچال های طبیعی در شرق قطب جنوب است که در لغزش های غول پیکر در زیر آب دره عمیق و باریک است که اجازه می دهد اقیانوس برای نفوذ بیشتر به این قاره نسبت به, که به نظر می رسد ایجاد “یک فراری بازخورد فرایند که در آن یخ از دست دادن begets بیشتر و بیشتر از دست دادن یخ” در منطقه ای که “پتانسیل به منظور بالا بردن سطح دریا نزدیک به پنج پا در دراز مدت” با توجه به واشنگتن پست.

عکس از خرس های قطبی در ذوب یخ های قطبی در حال خارج: عکس های مهر و موم در ذوب یخ های قطبی هستند در. فرانسوی, photog Florian Ledoux برنده آرزو طبیعت TTL عکاس جایزه سال برای سال 2020 ، اگر شما به درخواست من و شما نیست من فکر می کنم که قضات باید دید کسی که در زمان عکس از گوسفند در سایه درخت.

تگزاس و اوهایو بهره برداری coronavirus بحران به توقف سقط جنین: این چیزی است که اتفاق می افتد هنگامی که ما را ترک عباراتی مانند “اعمال جراحی الکتیو” باز به تفسیر توسط مقامات جمهوری خواه. با توجه به NBC “عدم تطابق می تواند منجر به جریمه تا 1000 $یا 180 روز در زندان” در تگزاس است.

در اینجا جزئیات بیشتر از Inslee “در خانه ماندن” سفارش: The Seattle Times انداخت تا کل سفارش آنلاین و ذکر شده داس و donts برای عموم مردم. شما می توانید به ایستگاه های گاز و یا گیر لباس های شسته شده, اما شما نمی توانید به رفتن به عروسی و یا مراسم تشییع جنازه.

هزینه های اقتصادی از ماندن در خانه: انتظار می رود که دور دیگری از اخراج—به خصوص در بخش تولید است که بعد از روز دوشنبه فرمانداری منظور “خانه ماندن” که بسته تمام غیر ضروری کسب و کار و محدود خارج از زمان پخش. با توجه به سیاتل تایمز با تحلیل اشتغال امنیت وزارت اطلاعات 459,000 مردم در این هتل خدمات مواد غذایی, هنر, سرگرمی, تفریح و سرگرمی, آجر و ملات خرده فروشی, خدمات حمل و نقل و تولید بخش های قریب الوقوع در خطر از دست دادن کار خود را. این وخیم هوا برجسته نیاز برای بودجه فدرال کارگردانی به مردم—و نه شرکت های بزرگ برای به خطر انداختن کار خود را برای خوب بیشتر.

فرار از زندان: چهارده زندانیان گران از Yakima زندان شهرستان روز شنبه بعد از شام به گزارش سیاتل تایمز. شش هنوز هم در بزرگ است.

آنها را شکست آتش درب با یک میز و شروع به پریدن کرد حصار:

شما ممکن است کمی عصبی در مورد اخبار از فرار از زندان در یاکیما: اما Yakima کلانتر رابرت Udell است که با داشتن زمان زندگی خود را با این گه. “با وجود فرماندار پناهگاه در محل و یا ماندن در خانه سفارش احتمالا آنها نمی خواهید برای انجام این کار به طوری که آنها هستند و در مورد او گفت:” در یک Facebook vid اعلام اسامی و عکس های فراری یکی از آنها دارای یک علف هرز برگ تاتو بر روی صورت خود را.

بازرسی بیشتر نشان می دهد: کلانتر Udell بسیار نزدیک بودن بازیگران در خارج از خاموش برادوی غربی اقتباس از رومئو و ژولیت. طرد کردن من شما شاهزاده Yakima.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آنها مشغول نگه داشتن پایین زیر:

اجاره را به دلیل به زودی: می خواهم به دانستن حقوق خود به عنوان یک مستاجر ؟ به خصوص آنهایی که جدید است که ظهور تا زمانی که اشکال شروع به رفتن در اطراف ؟ سپس ثبت نام برای شرکت در این Q&A با ادموند Witter ارشد مدیریت وکیل در مسکن عدالت پروژه. زوم کنفرانس آغاز خواهد شد پنج شنبه, مارس 26 در 12 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>