تقلا هستم: غریبه تأیید جی Inslee! Sherae Lascelles! Marko Liias! بث Doglio! لیز بری!

Category: سیاتل No comments

Partial snapshot of the SECB process, behind the scenes. To zoom out to see the Stranger writers interviewing him, scroll down.

جزئی تصویر لحظهای از SECB روند. برای زوم کردن و دیدن غریبه نویسندگان مصاحبه با فرماندار پایین.

غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل ساخته شده است که احکام آن: و به شما رای خواهم به شما بگویم که ما به تحت مجازات مرگ!! آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از لعنتی خسته کننده جلسات با politicans ما نشسته طریق برای شما ؟ آیا شما؟!

آیا شما تا به حال توقف و فکر می کنم… چقدر سرد است غریبه شما را فراهم می کند این انتخابات خدمات به صورت رایگان? آیا شما تا به حال به خودتان فکر می کنم: که در آن به تماشا خواهد بود من بدون آنها ؟ من هرگز می تواند تحقیقات همه این مسائل است. من هرگز می تواند مرتب کردن این همه. آنها چگونه این همه حتی با انبوه کاهش کارکنان ؟ من می تواند پا زدن در $5 یک بار در ماه به عنوان یک تکرار کمک مالی برای کمک به آنها را نگه دارید که قادر به انجام این گه…

حمایت

درست است شما واقعا می تواند! من انجام دهد. آن را انجام دهد.

“یک به یک مانند دومینو سقوط…” چگونه یک “کوچک تولد ناهار” در تاکوما شد coronavirus خوشه.

If youre wondering who that one person is, thats Blade.

اگر شما نگرانم که که یک فرد است که تیغه. Cf

در بیمارستان اخبار… سیاتل میسون ویرجینیا و تاکوما را چی فرانسیسکن در حال فکر کردن در مورد تالار گفتگوی جوانان ایرانی تا.

عابر پیاده کشته شده در کنت hit-and-run: راننده است که هنوز هم بزرگ است. KIRO گزارش “این اتفاق افتاد در جنوب 272nd خیابان در نزدیکی 42nd خیابان جنوبی حدود نیمه شب پنج شنبه.”

“پلیس متوقف ون پس از دیدن کودک نیست در صندلی ماشین پیدا 24 پوند مت.” که کاملا یک تیتر است.

بابکت بچه گربه نجات از یک گاراژ در اسنوهومیش: Awwwwwww شما شایان ستایش است.

ادموندز دبیرستان فارغ التحصیل است که یک نژادپرست jackass: متاسفانه این خاص Black Lives Matter منکر نیز نماینده دانشجویی به ادموندز شورای شهر. خداحافظ Felicia!

در ضمن در پورتلند: “ماموران فدرال شده اند ربودند تا پورتلند معترضان و مصرف آنها را دور در بینام و ماشین.” Um چه ؟ همانطور که نیویورک تایمز آن را قرار می دهد: “ظاهرا در شهر برای کمک به tamp پایین ناآرامی فدرال افسران در استتار و دنده تاکتیکی که تا کنون به جای خدمت به تشدید تنش است.”

$380,000: این که چقدر تهمت و مبارزات به پمپ خصوصی تهمت کسب و کار خانوادگی در دو روز گذشته به تنهایی.

چه اهمیتی اشتباه است با پلیس ؟ “سابق هونولولو افسر پلیس محکوم به چهار سال زندان و پنج شنبه برای وادار کردن یک مرد بی خانمان به یک ادرار.”

وقتی که اتفاق می افتد بر Ellen Degeneres را تنظیم کنیم ؟ با توجه به Buzzfeed, “پشت صحنه کارمندان فعلی و سابق خود پیشرو در طول روز نشان می دهد می گویند آنها مواجه نژاد پرستی و ترس و ارعاب است.”

پشتیبانی غریبه

مرگ در فلوریدا: برخی از مردم از تشخیص به مرگ در روز.

حمله کوسه در تاسمانی استرالیا: “10 سال است که در بیمارستان با آسیب به سر و قفسه سینه پس از یک کوسه برداشت او از یک قایق و به او حمله کردند.”

Whatcha reading this summer?

جوآن Didion بعدی انتخاب در قرنطینه باشگاه کتاب. تصویر کاترین Rathke

غریبه‘s جوآن Didion باشگاه کتاب اوت شروع می شود 1. بیش از شش هفته در این تابستان ما در حال خواندن خلاق خود را غیرداستانی. ثبت نام در اینجا.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>