تقلا هستم: رکود اقتصادی در راه است; دانلود آن وحشت خریداران; واشنگتن دکتر COVID-19

Category: سیاتل No comments

This isnt helping!!!

این کمک می کند نه!!! جاستین سالیوان/گتی ایماژ

در حال حاضر شما شنیده ام خبر: غریبه بود gutted در روز جمعه. Financials در طول این بیماری شده اند به حداقل می گویند, گاییدن افتضاح است. شرکت ما از دست کل ادارات مسئول از ساخت ما چاپ محصول اتفاق می افتد (که توسط راه RIP چاپ, محصول موجود و ادارات بودند رنده شده دور تا فقط تعداد کمی از ما در سمت چپ ایستاده است. آینده مخاطره آمیز است. ما هنوز هم در اطراف و خواهیم بود کار تا زمانی که چراغ بیرون رفتن. در ضمن خواندن ما پیدا کردن افرادی که دیگر در اینجا کار می کنند و در حفظ و خواندن آنها و I dunno اهدا اگر شما می توانید.

وال استریت است که انتظار می رود به سقوط دوبارهسهام: کاهش بیش از 10% در روز دوشنبه. با وجود فدرال رزرو وعده به خرید میلیاردها دلار از بدهی دولت به کاهش نرخ بهره به میزان قابل توجهی سرمایه گذاران می ترسند و بازار تانک. نگرانی این است که مردم متوقف خواهد شد هزینه و واقعا هیچ است. مگر, البته, این همه کاغذ توالت در منطقه سیاتل و سپس آره مردم لعنتی صرف.

چیزهایی که نمی خوبی سن:

با سلام خریداران چرا شما نمی chill out? قفسه های خالی در حال انجام بیش از آسیب خوب در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور با توجه به واشنگتن وزارت بهداشت. DOH مشوق مردم به “”ترک برخی از همسایگان خود است.” نگاه من در مورد شما نمی دانم اما من هم اتاقی بود برای رفتن به خط ساحلی برای پیدا کردن جایی که فروش کاغذ توالت. بله او یک قهرمان است. او باید برای انجام این کار است.

یک اورگان شهر در همان صفحه: نیوپورت اورگان است که به درخواست ساکنان آن لطفا برای جلوگیری از تماس با 911 زمانی که آنها اجرا از کاغذ توالت.

یک EvergreenHealth دکتر آزمایش مثبت برای COVID-19: یک پزشک مشغول به کار در اتاق اورژانس کرکلند بیمارستان در مرکز شهرستان کینگ COVID-19 شیوع دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. دکتر در 40s خود را. اولیه آزمون انجام می شود آخرین جمعه آمد منفی است. اما. دکتر شروع به داشتن علائم در هفته بعد. یکی دیگر از آزمون برگشتم مثبت است.

آن را واقعی: همانطور که شما احتمالا در حال حاضر دیده می شود رژیم صهیونیستی. جی Inslee اعلام کرده است که رستوران ها و امکانات مراکز ورزشی و تفریحی دیگر فضاهای تعطیل خواهد شد. این می آید از یک مرکز برای بیماری توصیه برای خاموش کردن این مکان ها در سراسر کشور برای حداقل هشت هفته. این قوانین جدید را به اثر در روز دوشنبه.

شاید مثبت ؟ با سلام آیا شما می دانید که کرایه اجرای متوقف شده است در طول شیوع?

فقط گوش دادن به بهداشت عمومی توصیه به مردم: در این فیلم از پلیس پاکسازی خیابان بوربن در نیواورلئان. خود انزوا است برای خوب بیشتر!

یک کارآزمایی بالینی برای یک COVID-19 واکسن شروع: کارآزمایی بالینی یک واکسن برای جلوگیری از برابر COVID-19 شروع خواهد شد در سیاتل در روز دوشنبه. این بودجه توسط موسسه ملی بهداشت و راز بالا. اگر کسی به بیرون درز آن به KOMO پس چگونه محرمانه می باشد ؟

مرد که انبار ضد عفونی کننده دست در حال بررسي است: برای قیمت سنگ آهن در بازار. تنسی انسان به خود واقعی و نام خانوادگی به نیویورک تایمز برای یک نمایش که در آن او افتخار در مورد داشتن 17,700 بطری ضد عفونی کننده دست و طرح خود را به آنها را فروش در آمازون است. او گفت: او را اهدا بطری, اما او هنوز هم در حال بررسی برای قیمت سنگ آهن در بازار.

مرد محکوم به مرگبارترین حمله در ژاپن: از جنگ جهانی دوم است. این مرد یک کارگر در یک خانه مراقبت محکوم شد به قطع برای او سال 2016 قتل 19 افراد معلول. این مرد نیز مجروح و ده ها نفر دیگر. همه انجام شد در حالی که دارای حق اعمال یک چاقو.

آرنولد شوارتزنگر و خود را کوچک مزرعه حیوانات: می خواهید شما را به ماندن در خانه.

داعش مشاوره آن تروریست ها به دست خود را بشویید: دولت اسلامی است اشتراک به بهترین COVID-19 شیوه و اصرار آن تروریست ها برای جلوگیری از coronavirus زده اروپا است. در این گروه عضویت در خبرنامه سردبیران توصیه در برابر حمله به غرب است. برای اولین بار است که عضویت در خبرنامه.

شیکاگو آکواریوم اجازه می دهد تا پنگوئن ها از زیستگاه: حیوانات در حال محروم شدن از بسیاری از محرک های پس از آکواریوم در سراسر کشور در حال سازندگان: با توجه به COVID-19. در آکواریوم Shedd در شیکاگو مراقبان اجازه دهید یک گروه از rockhopper پنگوئن ها کشف.

اوه راست بحث: جو بایدن و برنی ساندرز مواجه یکدیگر در بحث مرحله در روز یکشنبه. وجود دارد هیچ مخاطبان زندگی می کنند در حال حاضر. دو نامزد حمله به یکدیگر و در رای گیری ثبت شده است. بزرگترین غذای آماده به نظر می رسد این است که بایدن متعهد به انتخاب یک زن معاون رئیس جمهور. بایدن عملکرد بهتر از این بود در هر یک از این گذشته بحث و مفسران معتقد هستند او را برای رفتن به رفت و برگشت روز سه شنبه شرکت کنند ،

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به عفو مایکل فلین: او به tweeting در مورد آن.

قرنطینه شروع می شود در اسپانیا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>