تقلا هستم: سیاسی/آبی و قرمز تقسیم شده و بیولوژیکی سیاتل اجاره امتناع از به رسمیت شناختن بحران و کارد بزرگ و سنگین حمله در فدرال راه

GettyImages-178185304.jpg

عملیات ترافیکی تظاهرات در میشیگان: یکی در میان چندین تحولات اخیر نشان می دهد که شکاف بین رای دهندگان و رای دهندگان آبی است که در حال تکامل از بخش های سیاسی به یکی که خواهد بود بیولوژیکی. تظاهرات رخ داده در پایتخت میشیگان و درگیر هزاران تهمت حامیان با Suv ها و اسلحه ها و مؤتلفه پرچم. تقاضای خود را: پایان مستند و باز کردن اقتصاد است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

اگر شما زندگی می کنند در شهر دیترویت که در حال حاضر غرق ویروس’ اجساد شما فکر می کنم که معترضان را به طور کامل از دست رفته تماس با واقعیت; اگر شما در شهر شما ببینید معترضان به عنوان قهرمانان به عنوان چای نفر به عنوان مردان و زنانی که در حال مبارزه برای آزادی “به کامیون, داد و ستد کالا و ارز یک چیز دیگر.” این بخش دید. کسانی که در شهرهای بزرگ که رای آبی را ضربه سخت شده توسط ویروس; و کسانی که در مناطق روستایی که رای قرمز ندارد. اقامت در خانه سفارش پس از جنبه های حفاظت از دموکرات ها و آسیب رساندن به جمهوری خواهان. ما می توانیم انتظار سیاستمداران در سمت راست برای ایجاد چیزی بزرگ از این بیولوژیکی تقسیم می شود.

اجاره در سیاتل: افزایش از 0.5% در ماه مارس با وجود این واقعیت است که بیش از 100 ، 000 Seattleites شغل خود را از دست بیش از ماه گذشته یا بیشتر. داستان این است که در سیاتل تایمز. داستان همچنین نشان می دهد که بازار املاک و مستغلات عمل نمی کند به عنوان موثر به عنوان نظریه عرضه و تقاضا است. کاهش تقاضا در این مورد در قالب یک بازار در حال سقوط است و قرار است به معنی کاهش قیمت است. و در عین حال در اینجا این است که شواهد جمع آوری شده توسط “آنلاین پلت فرم اجاره آپارتمان لیست” است که به وضوح نشان می دهد که چنین نیست. چرا ؟ زیرا مقدار زیادی از پول درگیر در املاک و مستغلات سرمایه گذاری است که قدرت صبر کنید.

افسرده کشور از افزایش بیکاری: افزایش جمعیت آن توسط 5.25 میلیون در هفته گذشته. این به این معنی این کشور که در آن یک زندگی از بیمه بیکاری در حال حاضر بیش از 21 میلیون عضو دارد. MarketWatch: “این افزایش در بیکاری به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند که نرخ بیکاری تا حدود 15 درصد و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 اقتصاددانان می گویند.”

هر شغلی ایجاد شده بیش از 11 سال گذشته: محو شده است. رفته است. شده است ghosted توسط ویروس. آیا شما آن را دریافت ؟ نه ؟ کلمات به اندازه کافی برای شما مناسب حس این فاجعه اقتصادی? شاید شما باید ساعت پایان بی نهایت جنگ.

دولت پنیر برای کسب و کارهای کوچک ؟ این همه رفته اند در حال حاضر. سی ان ان: “در روز پنج شنبه صبح $349 میلیارد اضطراری کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام رسما tapped out. انجمن کسب و کار کوچک به طور رسمی از پول برای چک حفاظت از برنامه با توجه به پیام دهندگان ارسال شده در مدیریت وب سایت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر خزانه داری استیو Mnuchin می گوید: آمریکایی ها عادی زندگی 1200 دلار برای 10 هفته. او خواستار آن را “پل نقدینگی.”

17 جسد در ریختن: در خارج از خانه سالمندان در نیوجرسی. ما می دانیم که چگونه آنها درگذشت. ما می دانیم که چرا آنها پر شده در ریخته که قرار بود برای برگزاری, در اکثر چهار جسد در یک زمان.

آلمانی باغ وحش است و با توجه به تبدیل برخی از آن حیوانات: به مواد غذایی است. این زمان فوق العاده ای. مواد غذایی زنجیره تامین شده است مختل شود. هیچ کس در حال بازدید از باغ وحش. حیوانات نیاز به غذا خوردن. این حقایق دیدار با واقعیت دیگری که اشاره شد توسط جانور شناس و ژن-determinist ریچارد داوکینز: حیوانات در حال, در اصل فقط مواد غذایی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یک فرد در فدرال راه مورد حمله قرار گرفت توسط یک فرد با یک کارد بزرگ و سنگین: این حادثه اتفاق افتاده در روز چهارشنبه 15 آوریل است. KIRO گزارش می دهد که پلیس “نامیده می شدند به 33300 بلوک از محل 40 غرب که در آن یک شخص مشکوک بود به اتهام حمل یک کارد بزرگ و سنگین بود و حمله به شخص دیگری.زمانی که ماموران در صحنه وارد شدند آنها دریافتند قربانی که تا به حال صدمات به سر و بازو و دست.” انگیزه این حمله در حال حاضر ناشناخته است.

دوباره: آیا شما دیدید Marshawn Lynch در فصل سوم از HBO در داستان های علمی تخیلی نشان می دهد Westworld? او نقش یک پسر با نام ساده G. 5 قسمت از فصل آن پخش شده در چهار شنبه, مه 13, بسیار, به نظر می رسد مانند در حال اجرا به عقب خروج از بازیگری او اولین است. اما می تواند ما حتی تماس که عملکرد اقدام? همانطور که من نوشت: روز دوشنبه: “بپرسید اگر لینچ بازیگر خوب یا نه مثل پرسیدن اگر این ابر خوب است که یک ابر یا نه و یا اگر که در جریان است به خوبی در حال جریان است یا نه. لینچ می تواند و نه بد یا خوب بودن همه که او همیشه می تواند لینچ.”

Mudede می گوید: خرید WeWork سهام. به من اعتماد کن.
Mudede معتقد است: اگر بسیار صحبت در مورد سیاتل باران تا به حال فقط انجام کار خود را در ماه مارس و آوریل در شهرستان virus بحران خواهد بود و انجام می شود در حال حاضر.
Mudede گفته شد: که یک گالن گاز در دالاس تگزاس است که در حال حاضر تنها درخواست برای 99 سنت.

Mudede اغلب می بیند: در جنوب سیاتل راه بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید جمع در اعداد بزرگ است. مردم سیاه و سفید. این است که چگونه شما آن را انجام دهد…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de