تقلا هستم: پنتاگون نیاز جهت باد; سقط جنین است “ضروری” قضات حکومت این ورزش گوینده نگه می دارد فرستاده جنس نوار

Get your shit together, Pentagon!

شما گه با هم پنتاگون! چشم انداز دیجیتال/گتی ایماژ

مبارک روز احمق آوریل: وجود خواهد داشت هیچ اوریل امروز. منظورم c’mon خواندن ، تعطیلات تبدیل به یک سرمایه داری دیک-اندازه گیری مسابقه برای برندها به هر حال من فکر نمی کنم ما در حال از دست رفته بسیار است.

پنتاگون هواکش ارسال: اما آن نشده ارسال آنها را. وجود دارد از 2000 فن های نظامی سهام که نیاز به انتقال. پنتاگون می گوید آن را ندارد ارسال آنها را به جایی که آنها نیاز به رفتن آنجا که هیچ کس به گفته پنتاگون که در آن به آنها را ارسال کنید.

بازار سهام خوب است: S&P 500 با کاهش 3 درصد است. روند نزولی بازار سهام همچنان ادامه دارد! در ماه مارس در بازار سهام کاهش یافت و بیش از 12 درصد است. در این سال سهام پایین 20 درصد است.

ببخشید یک بیماری همه گیر است هیچ دلیلی برای ممنوع کردن سقط جنین: ایالات متحده قضات حکم مسدود کردن ممنوعیت سقط جنین در ایالات متحده است که تا به حال تلقی روش “غیر ضروری” در پی اقامت در خانه سفارشات و قرنطينه. قضات در تگزاس و اوهایو و آلاباما نورد به ممنوعیت.

خانه های سالمندان هستند COVID-19 صفر در واشنگتن,: حدود 90 خانه های سالمندان و یا به کمک امکانات مراقبت در دولت را تایید کرده اند COVID-19 مورد در میان خود. وجود دارد 517 موارد با توجه به تحقیقات توسط سیاتل تایمزو 66 نفر کشته شده اند. اما این یک undercount. بسیاری از امکانات هنوز هیچ دسترسی برای تست مناسب است که برگ های آنها را پرواز کور در وسط یک بحران است که تأثیر جمعیت آنها خدمت می کنند بیشتر است.

خوش آمدید به علت زاویه باد آرنا: این اورت عرصه باز خواهد شد به عنوان یک قرنطینه سایت برای coronavirus بیماران با شروع در روز چهارشنبه.

خوش آمدید به علت LA صاحبخانه: باور نکردنی است. لس آنجلس صاحبخانه فرستاده همه از مستاجران خود را به می گویند که اجاره کاملا دلیل امروز با وجود رکود اقتصادی و بحران بهداشتی که قرار است در بسیاری از کار. صاحبخانه را فراموش کرده به bcc تمام دریافت کنندگان ایمیل و هر کس شروع به پاسخ خود را با قولنج. لیست ایمیل تحت پوشش خواص متعدد. سازماندهی ساخته شده آسان است ؟

عملیات Varsity Blues پدر و مادر هنوز هم می شود محکوم به رغم همه گیر: کالیفرنیا مادر شوهر است که تاسیس تخصص امور مالی وام دهنده هرکول سرمایه Inc محکوم به هفت سال زندان و دستور به پرداخت $200,000 خوب برای rigging دو دخترش’ امتحانات ورودی کالج. او پرداخت می شود در حدود 50.000 دلار برای عمل و نشست proctors برای تغذیه دخترش درست exam answers. او همچنین به پرداخت $400,000 برای دریافت بزرگش به جورج تاون به عنوان یک تنیس استخدام. صدور حکم انجام شد از طریق ویدئو.

فرانسه خشونت خانگی گزارش مشخصی: پس از این کشور رفت و در مستند در اواسط ماه مارس داخلی سوء استفاده شده است تا 30 درصد است. دولت در تلاش است برای کمک به. فرانسه جابجایی زنان به هتل ها هستند که در داخل با سوء استفاده همکاران. وجود مراکز پشتیبانی در مراکز خرید و زنان می توانند زمزمه راز کلمه به داروسازان و آنها را به دریافت کمک.

مورد علاقه من تاثیر گذار در حال حاضر: سابق کالیفرنیا آرنولد شوارتزنگر ، در اینجا او است نگه داشتن همه جا و مثبت است.

شاید بهترین رویکرد در اینجا: مالزی وزارت معذرت خواهی برای “جلوگیری از آزار دهنده” مستند راهنمایی برای زنان است.

ما می توانیم بحث در مورد مارس در زمان گذشته در حال حاضر: طولانی ترین ماه هر کسی (احتمالا) تا کنون تجربه کرده است. چگونه همه ما احساس می کنید:

وجود دارد یک آزمون جدید است که می تواند تشخیص 50 نوع از سرطان: آزمایش خون است که بر اساس اطراف DNA که ریختن توسط تومور. آن می تواند بگوید اگر کسی سرطان دارد, اما همچنین می تواند “روشن” چه نوع از سرطان دارند.

“شاید تعداد ما نیست به طور کامل به تصویر کامل از coronavirus”: مقامات چینی گفت: در روز سه شنبه اشاره که تعداد آنها گزارش شده بود نیست دقیق.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اوه خدا لعنت: ذرات هوابرد ممکن است کمک به گسترش COVID-19. این همه می آید به آلودگی ،

FOX Sports گوینده تاسف درخواست عمومی برای play-by-play مواد: هفته گذشته جو باک خواسته به او برخی از مواد جدید به طوری که او می تواند عمل خود را “play-by-play.” مردم باید او را فرستاده جنسی نوار. او درخواست آنها را برای متوقف کردن.

برای دور تا امروز بزرگترین COVID-19 سرفصل: کلیک کنید riiiiiiiiight اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر