تقلا هستم: آبی فرشتگان در حال بازگشت به سیاتل ؟ میچ “مسکو” مک کانل می خواهد آبی متحده اعلام ورشکستگی

Operation Make America Forget Trumps Fuck-Ups Again

عملیات امریکا را فراموش نکنید مغلوب ساختن پیشی جستن فاک یو پی اس دوباره از نصب و راه اندازی ویدئو آمریکای شمالی

آبی فرشتگان در حال بازگشت به سیاتل این تابستان ؟ احتمالا. با توجه به واشنگتن پستپنتاگون در حال برنامه ریزی “یک multicity تور نظامی ایالات متحده را بالا پرواز تظاهرات تیم” که البته آبی زاویه و Thunderbirds. چرا ؟ چرا که مقامات بالا در ارتش می خواهید به “قهرمان ملی” در طول حمله نامرئی دشمن.

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

WAPO:

آبی فرشتگان و Thunderbirds, تظاهرات اسکادران برای نیروی دریایی و نیروی هوایی به پرواز بیش از برخی از شهرستانها با هم و دیگران به طور جداگانه با توجه به یادداشت. این پلها برگزار خواهد شد در چند هفته آینده “برای تشکر از اولین پاسخ دهندگان ضروری پرسنل نظامی و خدمات اعضای ما به عنوان جمعی نبرد گسترش COVID-19.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام این گران نمایش میهن پرستی عملیات امریکا قوی است. هر ساعت یک اسکادران است که در هوا می پردازد $60,000.

آخرین کلمه در این زمینه: اگر پنتاگون مجموعه ای مرده بر ما ارسال یک اسکادران حداقل آن را به Thunderbirds. سیاتل دیده است بیش از اندازه کافی از آبی زاویه.

ما نمی رسید Coronavirus اوج: سر که Tedros Adhanom Ghebreyesus به تازگی اعلام کرد که بدترین ویروس هنوز به اتفاق می افتد. و دکتر Anthony Fauci های ما بالا رفتن به پسر در بیماری های عفونی دیروز به خبرنگاران گفت که ما “را coronavirus در پاییز.” او “متقاعد شده است.” این به این معنی re-opening غیر necroeconomy خواهد نیاز به هر یک از درمان و یا قوی تست.

این چیزی است که جهان از necroeconomics ممکن است مانند نگاه:

و پس از آن وجود دارد فاجعه سرمایه داری:

لاغر…

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز چهارشنبه اصرار داشت که آور دولت و دولت های محلی باید قادر به “استفاده از مسیر ورشکستگی” به جای دریافت کمک از دولت فدرال — سیگنالینگ تمدید مخالفان به بالا دموکراتیک تقاضا برای آینده coronavirus امداد بسته است.

اصطلاح “سرمایه داری فاجعه” بود و محبوبیت اجتماعی فعال نائومی کلاین در سال 2007. نکته اصلی آن مرجع شد ایران را به طرز وحشیانه ای بد در پاسخ به طوفان کاترینا. این است که چه فاجعه سرمایه داری است که همچنین به نام دکترین شوک جوش پایین به: “[این] بهره برداری از ملی بحران (حوادث و یا تحولات) برای ایجاد بحث برانگیز و سوال برانگیز سیاست های, در حالی که شهروندان بیش از حد پریشان (روحی و جسمی) برای تعامل و توسعه یک پاسخ مناسب و مقاومت در برابر به طور موثر…”

تیتر از سال: “وگاس شهردار می خواهد شما را به قمار با زندگی شما”

پشتیبانی غریبه

اگر شنیده علامت ویک ويروس بحران: شما باید انجام دهید در حال حاضر. او می گوید آن و spittles آن را مانند آن است…

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ: معلوم است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد خود را به عقب. او در حال حاضر “به شدت” مخالف با طرح های خود را برای بازگشایی اقتصاد در آوریل 24. در آوریل 20, اما, مغلوب ساختن پیشی جستن به نام تهمت با محبت gov. و به طور مستقیم از او خواست که خود را به عقب ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن کردم تا خود را به عقب. در حال حاضر که شما را رو به عقب ؟ معاون پنس کردم تا خود را به عقب. در حال حاضر به من پنج در سفید دست طرف شهوت و میل خود را. امروز, مارس 23 کمپ باید بدونم که: “دوستان بسیاری از ما آنها را ؟ دوستان آنهایی که شما می توانید بستگی دارد.”

دو نیویورک گربه ها: آزمایش مثبت برای این ویروس است که تبدیل جهان انسان وارونه است. این اولین حیوانات خانگی شناخته شده در ایالات متحده گرفته شده توسط نامرئی دشمن. در حال حاضر قبل از اینکه شما شروع به پریدن از اینجا به کسانی که نتیجه گیری من اصرار شما نشستن و خواندن این پاراگراف:

تست مثبت به این معنا نیست که گربه ها را به همان بیماری است که مردم دارند. نه معنی است که گربه ها می تواند به انتقال بیماری به مردم است. و آزمون برای حیوانات نیست که همان کسانی که برای مردم, بنابراین هیچ انسان از دست رفته را تست چون گربه ها مورد آزمایش قرار گرفتند.

26 میلیون آمریکایی در حال حاضر در دل:

که گفت:, اجازه حفاری به یک کمی تاریخ موسیقی پاپ و, نظر برای یک لحظه نام شناخته شده انگلستان رگی گروه تشکیل شده است که در سال 1978 در بیرمنگام انگلستان: UB40. می کند که نام یک معنی? قطعا آن را می کند. آن می ایستد برای مزایای بیکاری فرم 40. معنی این نام از یک فرم یک شهروند بریتانیا را پر می کند برای به دست آوردن کمی دولت پنیر. UB40 هم زود رسید به نام “یک در ده” که اشاره به “درصد از نیروی کار این ادعا مزایای بیکاری در غرب میدلندز در تابستان سال 1981 زمانی که این آهنگ منتشر شد.” لحن این به یاد ماندنی خط: “من یک در ده/یک شماره در لیست/من یک در ده/حتی اگر من وجود ندارد/هیچ کس نمی داند من/حتی اگر من همیشه وجود دارد/ آماری یادآوری/از جهان است که مراقبت می کند.”

چندین کلمبیا ساکنان شهر دیده می شود یک شبح در طول مستند: این شبح در roams خیابان های شهرستان کلمبیا در بعد از ظهر. به نظر می رسد به دنبال چیزی یا کسی. آن است که به دام افتاده بین ویروس جهان و جهان دیگر است. چنین مناظر ما کرونا بار.

20200418_174719_HDR_2.jpg

چارلز Mudede

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im