تقلا هستم: مجسمه برده صاحب جورج واشنگتن پایین می رود در پورتلند, SPD نمی خواهید به از دست دادن قدرت خام از Chokeholds و گاز اشک آور آن را Juneteenth!

I call this composition: Flowers, City, and Slave Owner

من این ترکیب: گل, شهرستان و صاحب capecodphoto/gettyimages.com

ابتدا آن را توماس جفرسون: در حال حاضر از آن است که جورج واشنگتن است. او مجسمه سرنگون شد در شب 18 ژوئن توسط معترضان در پورتلند اورگان است. آن محدود بود به زودی اتفاق می افتد و یا بعد. جورج واشنگتن تمام ثروت تا به حال برده داری به عنوان پایه و اساس آن. رابطه کار به سرقت رفته از آفریقا ساخته شده او را ثروتمند و قدرتمند است. به دلایلی که بسیار آمریکایی به ما گفته شده است به چشم پوشی از این واقعیت و به جای دیدن واشنگتن تنها به عنوان یک قهرمان ملی به عنوان اولین رییس جمهور آمریکا به عنوان پر افاده صورت یک لایحه دلار به عنوان پسر بچه ای که نمی تواند بگوید دروغ است. اما آنچه در مورد تمام کسانی که زنان و مردانی که زندگی و جان خود را به عنوان ملک ؟ این است که واقعا فقط تاریخ ؟ نام مرحوم از بردگان جورج فلوید بود با اسپری رنگ در واشنگتن پایه?

جورج واشنگتن روند در توییتر.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

دولت واشنگتن: “می دانم محلی خود را سیاه و سفید تاریخ: جورج واشنگتن نیز بود نام پیشرو سیاه پیشگام و تاجر بود که بنیانگذار ایالت واشینگتن و تاسیس یک قوی سیاه جامعه وجود دارد.” معنی اجازه دهید نام دولت پس از این دیگر واشنگتن است. به عنوان ما برای King County, ما می توانید انجام دهید برای دولت است.

پلیس سیاتل افسران صنفی (SPOG): می خواهد آن گاز اشک آور و chokeholds بازگشت. و در حال حاضر. کار پلیس است چیزی جز خالی اگر پلیس نمی تواند تحمیل درد در شهروندان است.

اولین زندانی در واشنگتن به مرگ از COVID-19: است ، سیاه پوستان هستند و در پشت میله های سیاه پوستان در آزادی مشروط سیاه پوستان در حال گرفتن شات های سیاه پوستان در حال مرگ هستند از coronavirus. مرده اهل بیت, ویکتور بونو وارد ما گسترده سیستم زندان در سپتامبر. 28, 2017 برای “حفاظت سفارش تخلف در شهرستان Kitsap.” او تا به حال سه ماه از چپ به پرداخت بدهی خود به جامعه است.

امروز روز ظاهرا مشهور ساخته شده توسط هیچ یک دیگر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: Juneteenth است که “قدیمی ترین در سراسر کشور جشن بزرگداشت پایان دادن به برده داری در ایالات متحده است.” اما تاریخ هرگز به عنوان شسته و رفته و مرتب است.

همانطور که همه ما به خوبی می دانیم تهمت تنها در مورد آموخته Juneteenth است که به رسمیت شناخته شده توسط دولت ایالات متحده به خاطر او برنامه ریزی برای برگزاری اولین پاندمی دوران MAGA تجمع در آن روز. MAGA, البته, سفید supremacist جنبش است. و Tulsa, Oklahoma شهرستان میزبانی MAGA رویداد است که عمدتا شناخته شده برای یک “مسابقه شورش” تحریک توسط یک اوباش در تابستان سال 1921. سیاه و سفید, کسب و کار و خانه هایشان به زمین سوخته. سیاه و سفید زندگی می کند از دست داده بودند. دود سیاه آسمان است. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن متوجه خود supremacist رالی مجموعه بود به اتفاق می افتد در این شهر و در این روز Juneteenth او همه بد خلق و نقل مکان این رویداد برای شنبه.

دیک چنی دکتر می گوید: دور ماندن از تولسا سفید-مسابقه رالی و او را متهم به تهمت جنایی خطر افتادن.

اطلاعات در مورد Juneteenth رویدادی را می توان یافت: اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها معتقد است که او کشف Juneteenth برای امریکا: اما مردم با پوشیدن ماسک صورت برای بیان مخالفت خود را از او. آن است که در مورد زندگی اما فعالیت سیاسی خود را. به اندازه کافی عجیب, من می توانم درک استدلال خود را. من می توانید ببینید که چگونه او ممکن است چیزهایی در این راه. من معنی: ما می توانیم از فکر می کنم ژنومی ساختار COVID-19 به عنوان بهترین راه حل مناسب برای خاص سیاسی محیط زیست است. با تکامل این ویروس شانس به دنباله ای از مولکول ساخته شده است که آن را wildly موفق در جوامع اجرا شده توسط رهبران مانند تهمت و نه چندان موفق در جوامع اجرا شده توسط رهبران مانند Jacinda protocol wine studio, نیوزیلند نخست وزیر. COVID-19 ساخته شده بود برای مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده برای جمهوری خواهان. کسانی که به پوشیدن ماسک صورت در حال فشار دادن به صورت یک واقعیت سیاسی است که بسیار متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور می خواهد شهروندان را به زندگی با ویروس (آیا پوشیدن ماسک صورت رفتن به این تجمع مغازه در مراکز) به دلیل آن را به سادگی نمی تواند رشد بدون او.

فرماندار کالیفرنیا: دستور داده است تا مردم را به پوشیدن “ماسک صورت در بسیاری از داخلی و عمومی—تنظیمات عمومی.” آنها در واقع کار می کنند. در واقع بازگشایی بخش های زیادی از اقتصاد خواهد بود اگر امکان پذیر ماسک صورت ساخته شد اجباری در ایالات متحده است. یکی فکر می کنم جمهوری خواهان و مردان و زنانی که خود را به عنوان کسب و کار فکر می تواند به راحتی تشخیص اقتصادی استفاده از ماسک صورت. اما آنها فقط نمی تونم. چرا ؟ من فکر می کنم این حق را غیر منطقی نفرت از ماسک صورت را می توان در یافت که چگونه این ویروس کد شده است. COVID-19 زنان پس از یک توالی ژنتیکی را تشویق می کند که حق را در خشم برای هر نوع سیاسی سیاست است که می تواند گسترش ویروس.

فرماندار فلوریدا: مقصر کارگران اسپانیایی به صورت سنبله در عفونت ویروس. “برخی از این افراد به کار در یک اتوبوس مدرسه و همه آنها فقط بسته بندی شده وجود دارد مانند ساردین رفتن در سراسر پالم بیچ شهرستان و یا برخی از این مکان های دیگر وجود دارد و همه این فرصت ها به انتقال” فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تالاهاسی. در تصمیم خود به بازگشایی اقتصاد در وسط یک بیماری همه گیر است و هیچ ربطی به با کروناویروس افزایش است.

در ضمن:

ایان هولمز: مرده است. بسیاری به یاد داشته باشید او را برای نقش خود در ارباب حلقه ها. اما من همیشه به یاد داشته باشید او را به عنوان اندیشه خاکستر در بیگانه.

Ash.jpg

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de