تقلا هستم: سیاتل سیم دزد, Pierce County نوزاد-Napper هنگ کنگ کاغذ توالت دزدی

Only available on the black market.

تنها در دسترس در بازار سیاه است. ferrantraite/گتی ایماژ

سیم دزد ؟ در این اقتصاد است ؟ چراغ نگه داشتن پلک زدن در اطراف سیاتل. و سپس ماندن در آن راه. تمام بلوک های تیره هستند. سیاتل شهر نور نمی تواند نگه داشتن. به خصوص به این خاطر که کسی سرقت کابلهای زیر زمینی. آنها rip کردن سیم مسی و سپس فروش سیم برای بازیافت. این اتفاق افتاده و بیش از 40 بار در سال گذشته است. آن را به دنبال هزینه آب و برق بیش از 1 میلیون دلار برای تعمیرات.

یک ایساکو, گروگان, وضعیت: وجود 16 ساعت بن بست در یک خانه در ایساکو در روز یکشنبه. یک مرد تا به حال سنگر خود را در یک خانه شد و برگزاری چهار نفر از جمله دو کودک را به گروگان گرفتند. با مگس کش زدن تیم قادر به نجات گروگان اما آتش سوزی آغاز شده است. مظنون اعتقاد بر این است که مرگ او در آتش است.

روز بزرگ برای microclimates: امروز آب و هوا خواهد دیدن برف در کوه و باران و در جای دیگر و در جاهای دیگر.

مشتاق کودک-nappers بازداشت: یک دختر نوجوان دستگیر شدند در سوراخ شهرستان به اتهام drugging زن دیگری و تلاش برای سرقت نوزاد تازه متولد شده. اولین زن تا به حال ارسال شده در Facebook گروه تبلیغات خودش را به عنوان یک نوزاد عکاس. به جز او تنها تنظیم قرار ملاقات با نوزاد 5 هفته و یا جوان است.

آسیب جنسی کمبود پرستار در واشنگتن: هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی به خصوص پرستاران آموزش دیده است که می تواند اداره تجاوز کیت و درمان قربانیان تجاوز به عنف در واشنگتن بیمارستان. قانونگذاران در المپیا در حال تلاش برای دریافت بودجه بیشتر برای برنامه های آموزشی اضافی در مکان های مختلف. مشکل این است که UW Harborview Medical Center می خواهد باقی می ماند مسئول آموزش.

آمازون استخدام نگه می دارد: در حال حاضر بیش از 37,000 لیست کار در محلی غول تکنولوژی. این ممکن است بیشتر از همیشه. تغییر شغل هر کسی ؟

روند در حال حاضر: این تصویری از جان الیور حمایت از مدیکر برای همه:

قرنطینه کشتی کروز مسافران به خانه آمده: حدود 400 نفر از شهروندان ایالات متحده منتقل شدند از الماس شاهزاده کشتی کروز که قرنطینه شده در ژاپن برای هفته ها. آنها را قرنطینه می شود و به مدت 14 روز برای دیدن اگر آنها توسعه coronavirus.

گه دیوانه است در چین: کاغذ توالت فروخته شده برای هفته ها. یک شایعه وجود دارد که تولید کنندگان خواهد توقف تولید در میان coronavirus دیوانگی است. یک مرد تحویل دزدیدند در knifepoint توسط سه نفر برای 100 دلار ارزش از کاغذ توالت.

چهارده نفر از کسانی که آمریکایی ها را coronavirusوجود دارد: 454 عفونت در الماس شاهزاده کشتی کروز در حال حاضر. آمریکا evacuees, 14 که معتقد بودند به سالم قبل از پیاده آزمایش مثبت برای این بیماری قبل از سوار شدن به هواپیما به ایالات متحده است. به عنوان کسانی که مردم فرود آمد و در ما تعداد تایید coronavirus موارد شروع به پریدن کرد به 29.

کانادا Mounties کمک نمی کند, سکته مغزی قربانی: آنها تا به حال بازداشت مرد مست بودن ، مگر او تا به حال یک نوشیدنی. هیچ جای مرد مبتلا به سکته مغزی و بازداشت شده بود به مدت 18 ساعت توسط پلیس. علائم خود را افزایش داده و وضعیت خود را بدتر شده اما پلیس نمی توانید او را کمک پزشکی.

در اینجا یک ویدیو از خوب سامری صرفه جویی در زندگی کسی را: جهان همه بد نیست.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اگر چه… طاس عقاب در حال مرگ هستند از مسمومیت با سرب. که منجر می آید از گلوله شکارچیان شلیک به گوزن و دیگر بازی. عقاب را به خوردن گوشت یک شات حیوانات لاشه و مصرف منجر شود.

پسر می دهد وگاس دوش طلایی: 15 سال از شروع ادرار زمانی که او در یک zip-line سوار در لاس وگاس. او “خیس مردم زیر” خود را در توالت. پدر و مادر خود مطمئن نیستید اگر آن را یک شوخی یا یک حادثه است.

امروز بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: آخرین روز از سیاتل کیک باهم & دسر, ویترین یک نمایش کمدی با 30 Rock‘s Judah Friedlander و synthy برروی ضعیف همه سنین پاپ نشان می دهد با Metronomy. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر