تقلا هستم: سیاتل, پارک باز خواهد ماند ووهان به روز رسانی آن تلفات IRS ارسال چک به مرده

This image from 1915 could be all of us this weekend! But we would be more spread out, obviously.

این تصویر از سال 1915 می تواند همه ما این آخر هفته! اما ما می تواند بیشتر گسترش بدیهی است. سیاتل شهری Archives

آلاسکا ماهیگیری نجومی است بر ماو ماهیگیران به رهبری تا به آلاسکا باید قرنطینه در یک اتاق هتل برای 14 روز قبل از آنها می توانید هیئت مدیره هر رگ. آلاسکا صنعت دریایی و این شش ماه نجومی تامین بیش از نیمی از صهیونیست ها از غذاهای دریایی برداشت سیاتل تایمز گزارش. بنابراین اقدامات شدید لازم است. COVID-19 می تواند بر روی قایق های ماهیگیری مانند آن را بر روی تمام کسانی که کشتی های کروز. یکی از بزرگترین نگرانی های کوچک آلاسکا شهرها خواهد شد که آب گرفتگی با خارجی ها. خواهد آنها را حذف.

پارک ها باز خواهد شد در این آخر هفته: هفته گذشته شهردار جنی Durkan تعطیل بزرگترین و محبوب ترین پارک ها به منظور نگه داشتن مردم به لحاظ اجتماعی از راه دور. به هر دلیل این آخر هفته Durkan را رها کرده است که رویکرد و با تکیه بر سیستم افتخار و 60 جدید “اجتماعی فاصله سفیران” به سرزنش کسی fraternizing بیش از حد نزدیک است. خوب در خارج وجود دارد, سیاتل.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

شاید Durkan دیدم دوش در هوا در روز شنبهو نمیفهمد سیاتل خواهد در خانه بمانند. با توجه به خدمات ملی آب و هوا ، دوش “نمی خواهد به مقدار زیاد است.”

SPD می خواهم به شما برای بررسی در ماشین خود را: به دلیل احتمال وجود دارد, آن را ممکن است به سرقت رفته است. سرقت خودرو است تا در طول قرنطینه اگر در رانندگی و در حال ترک اتومبیل های خود را مراقبت. اداره پلیس سیاتل بازداشت پرکار دزد خودرو در روز پنج شنبه در حالی که او در یک ماشین به سرقت رفته. این خودرو تا به حال گزارش شده است به سرقت رفته و صاحب حتی نمی دانند که در آن گم شده بود.

آمریکا و مرز کانادا باز نمی شود تا در هر زمان به زودی: نخست وزیر جاستین ترودو گفت: آن خواهید بود در حالی که قبل از مرز باز است به غیر از سفر ضروری است. اما زمانی که مرز اولین قفل شده در ماه مارس در انتخابات گفت: این امر بازگشایی در مارس 19. که به دنبال به احتمال زیاد.

مورد علاقه من, درام, درباره, چگونه, Ellen DeGeneres, بمکد: اگر این اخبار به شما پس از آن ببخشید. ظاهرا یکی از بزرگترین باز کردن اسرار در هالیوود است چگونه DeGeneres یک انت و شاید انت فرد بر خلاف آنچه که صحبت های او نشان می دهد شخصیت شما منجر خواهد به این باور است. بزرگ وجود دارد الن بمکد آسیاب شایعه که به طور مداوم تان شدیدا آنلاین. که به اوج خود رسید در این انواع مقاله در مورد چگونه الن کارکنان و خدمه نیست که به خوبی پرداخت می شود, چگونه بدون یک بررسی در در کارکنان و خدمه به سلامت جسمی و روانی چگونه الن است که با استفاده از یک غیر اتحادیه شرکت به پخش از خانه او و او واقعی کارکنان نمی دانم او حتی می خواهم انجام می شود خانه پخش تا زمانی که آنها را دیدم آن را آنلاین. این آبدار است!

اسرائیل چهارمین انتخابات در بیش از یک سال: وجود دارد در حال حاضر شده است در سه دور متوالی از این انتخابات است که موفق به تولید یک ائتلاف حاکم. آن را بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در مقابل مرکز-چپ بلوک رهبر Benny Gantz. نتانیاهو قرار بود در دادگاه در حال حاضر برای “رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد” اما آن متوقف شد که دادگاه بسته به علت COVID-19.

خانم جودی دنچ و نوه اش به لحاظ اجتماعی فاصله: از طریق Tik Tok و Tik Tok رقص.

صدای شیپور جنگ با کسی که با شدت گرفتن در: Stoppppp.

با تشکر از شما, AI: دانشمندان در حال طراحی یک هوش مصنوعی است که می تواند به حل یکی از فسیل بزرگترین سردرد: آیا باستان مدفوع انسان است مدفوع یا مدفوع سگ.

ووهان به روز رسانی آن مرگ و میر: گزارش جدید و مرگ و میر در خارج از بیمارستان ها میان به ووهان را به روز تعداد مرگ. این شهر که در آن COVID-19 شیوع سرچشمه خود را مطرح تلفات 50 درصد و افزود: 1,290 تلفات به کل. بیش از 4,600 درگذشت در هوبئی استان است.

توده ویروس تست در بوستون پناهگاه بی خانمان: نشان داد که از 397 نفر آزمایش 146 نفر تست مثبت است. هیچ یک از آنها تا به حال هیچ نشانه ای.

برخی از کشورها می خواهند به بازگشایی: و اقتصاد را به بالا و در حال اجرا قبل از گسترده تست در دسترس است. فلوریدا و میشیگان و ویسکانسین و آیداهو در میان برخی از کشورهای معاشقه با این ایده.

سازمان دیده بان این هواپیما زمین در کانادا آزادراه: اتومبیل فقط… آن را قبول?

استرالیایی, نوجوانی ضرب و شتم و اصلاح آنها فکر کردم یک متجاوز: دو نوجوان دختران وارد یک غریبه را به خانه برده و او را ضرب و شتم او ساخته شده او را دوش و سپس برش مو خود را از آنجا که آنها فکر می کردند او یک متجاوز. هیچ شواهدی وجود دارد که او تا کنون sexually assaulted هر کسی. دختران در حال حاضر صرف چندین ماه در بازداشت قبل از آنها محکوم شدند. قاضی خود را به حالت تعليق احکام و دستور داد آنها خدمت 12 ماه بر روی رفتار خوب است. استدلال? از قاضی: “قریب به اتفاق دلایل رویکرد من این است که این دو جوان مردم باید از هر فرصتی برای قرار دادن زندگی خود را در سفارش به ترک جرم و جنایت در پشت آنها و برای زندگی در جامعه به عنوان مناسب و معقول و مشارکت اعضای جامعه است.”

شما بدست خود محرک بررسی کنید ؟ برخی از مردم مرده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im