تقلا هستم: SCOTUS سرکوب رای صورتی Supermoon امشب و مورمون ها در حال گسترش

A house of disenfranchisement.

یک خانه از محرومیت. الکس ونگ / گتی ایماژ

چرا که جمهوری خواهان دیوانه: ویسکانسین در حال برگزاری است در فرد و اولیه امروز پس از دولت به دیوان عالی کشور لغو فرماندار تلاش برای عقب راندن روز انتخابات. خطوط در میلواکی هستند و “حیاتی صندلی در دادگاه عالی ایالت در انتخابات” به گزارش نیویورک تایمز.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

آیا شما به دنبال یک ریاکارانه گیلاس به بالا این کشنده مغز گردو? خوب در اینجا آن است که:

در ادامه: تخته سنگ گزارش توده رای دهندگان سرکوب در ویسکانسین با تشکر از دادگاه عالی ایالات متحده: “با یک 5-4 رای دیوان عالی ایالات متحده تایید شده یکی از مهمترین و بی پروایی نشان دادن اعمال سرکوب رای دهندگان در تاریخ مدرن است. دادگاه را خنثی رای از شهروندان که از طریق پست در برگه های رای خود در اواخر نه به این دلیل که آنها را فراموش کرده اما از آنجا که آنها دریافت نمی آرا تا بعد از روز انتخابات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان عدالت اموزش Bader Ginsburg نوشت در مخالفت دادگاه نظم ” را در محرومیت.'”

بیایید بررسی در با حزب سوسیالیست دموکراتیک بر رای خود را توسط پست الکترونیکی views:

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته وخیم coronavirus هشدار از بالا تجارت مشاور در Jan. 29: پیتر ناوارو—که به نمایشگاه واقعی دلقک به دلایل ما به بعد—گفت: رئیس جمهور که اقتصاد می تواند تانک و صدها هزار نفر از آمریکایی ها می میرند اگر ویروس به U. S با توجه به نیویورک تایمز. دولت پاسخ بود به راه اندازی یک نیروی کار و در نظر گرفتن یک سفر بان کی مون در چین در حالی که علنا کم اهمیت جلوه دادن کل امر. ناوارو نوشته های دیگر بیشتر فشار دادن یادداشت سه هفته بعد که تهمت درمان, راه همان است. در خطر ابتلا به صدایی مانند یک محله narc است هر کسی فقط خواستار محاکمه پلیس در او ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن است اما گوش دادن به ناوارو در COVID در حال حاضر: حداقل زمانی که آن را به می آید که مواد مخدر کار می کنند برای درمان ویروس. بر اساس قدرت خود را در جامعه شناسی مدرک ناوارو شده است با این استدلال که هیدروکسی کلروکین یک درمان معجزه حتی به عنوان دکتر Fauci می گوید آن را ندارد. “ناوارو آورده بود یک پشته از کاغذ بازی در مورد مواد مخدر با او به اتاق استدلال آن اثبات شد که این کار می تواند به درمان coronavirus که Fauci مخالفت با به دلیل نبود اطلاعات” گزارش سی ان ان.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام کرد: پس از نه ماه در کار او هرگز برگزار رسمی خبری گزارش Axios. آن را گیج کننده است زیرا شما می خواهم فکر می کنم برگ برنده خواهد او را تحسین کامل ضبط.

بوئینگ از دست می دهد و در فضا به SpaceX: بحرانزده اورت هوافضا شرکت موافقت کرده است به ارسال آن Starliner کپسول به دادگاه اجرای فاز یک ماموریت ارسال فضانوردان ناسا به فضا “برای اولین بار از شاتل فضایی بازنشسته شد در سال 2011” با توجه به واشنگتن پست. در سال گذشته یک پرواز آزمایشی بود “خدشه دار شد توسط نرم افزار اشکالات که مانع کپسول از رسیدن به ایستگاه فضایی بین المللی.” SpaceX در حال آزمایش خود کپسول برای ماموریت در ماه آینده, و به طوری که آنها احتمالا برنده شدن در این مسابقه و قرارداد پر سود است که همراه با آن است.

هی آرنولد! بلوک مدرن زندگی Legends:

مریلند سگ به نام نوشابه حاوی شراب منظقه: واشنگتن دوباره پشت منحنی در برخی از نوآورانه ترین ایده ها در خانه تحویل فضا. یک “تعداد بسیار کمی از حیوانات خانگی” در خارج از آمریکا گزارش شده است به توان و حذف COVID-19 با توجه به CDC اما آژانس “نه دریافت هر گونه گزارش از حیوانات خانگی تبدیل شدن به بیمار با COVID-19 در ایالات متحده است. تا به امروز هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند گسترش ویروس به مردم است.”

از مورمون ها در حال باز کردن 8 جدید معابد در سراسر جهان: در حال حاضر زمان مورمون. “در ایالات متحده کلیسای برنامه های جدید برای باز کردن معابد در پیتسبورگ تالاهاسی فلوریدا و سیراکیوز, یوتا, Nelson گفت. دیگر معبد مکان خواهد بود شانگهای; Bahía Blanca, آرژانتین; لوبومباشی جمهوری دموکراتیک کنگو; بنین سیتی نیجریه; و دبی, امارات متحده عربی” گزارش آسوشیتد پرس.

فریب آمیزی به نام “صورتی” Supermoon را قطع خواهد کرد در آسمان امشب: ايميل آسمانی اجتماعی فاصله دستورالعمل های مدار ماه را درخشان ما ماهواره به آن نزدیک ترین نقطه با زمین در تمام طول سال در این شب است که آن را به نظر می رسد می شود بسیار بزرگ است. “نام می آید از گلهای صورتی به نام خزنده فلوکس که شکوفه در اوایل بهار اغلب در اطراف این زمان از ماه آوریل ماه کامل با توجه به کشاورز پیر سالنامه” گزارش King 5.

حمله کوسه: کوسه “ضرب mauled” 23 سال استرالیا حیات وحش کارمند مشغول به کار در سد بزرگ ریف و با توجه به آسوشیتد پرس. “کارآگاه ارشد گروهبان تونی اندرسون گفت: رنجر انجام شده بود کار تعمیر و نگهداری قبل از حمله. قربانی آخرین فرد خارج از آب است.”

WA دادستان کل اعلام کرد ضد قیمت سنگ آهن در بازار کمپین: ابتکار جدید از AG باب فرگوسن است به نام “دیدن آن ضربه محکم و ناگهانی آن و ارسال آن.” اگر شما ببینید هر کسی که شارژ بیش از حد برای هر چیزی یک عکس از آن را با گوشی خود و شکایت آنلاین. فرگوسن را دریافت کرده است “بیش از 400 شکایات مربوط به قیمت درآوردن از آغاز ماه مارس” با توجه به آزادی مطبوعات و او را فرستاده پنج بس-و-دست برداشتن از سفارشات تا کنون.

سوئد مراقبان تصویب قرارداد: بنابراین می گوید: Crosscut دیوید Kroman. آنها درخواست شد برای کنترل بیشتر بر نیروی انسانی و ~6 درصد افزایش در هر سال به مدت چهار سال و 4.5 درصد افزایش در هر سال برای مدت سه سال و “اضافی FTEs برای شکستن امداد رسانی به 1000 دلار پاداش به علاوه موارد بیشتر. کارکنان پاسخ به COVID-19 دریافت خواهد کرد به طور موقت “افزایش پرداخت” گزارش Kroman. پرستاران و کارکنان بیمارستان در بیمارستان مشغول به کار شده اند و بدون قرارداد برای یک سال.

صدا و حمل و نقل مدیر عامل یک دستور مهره: در یک ایمیل به دست آمده توسط Seattle Times , حمل و نقل, خبرنگار هایدی با groover های حمل و نقل از آژانس های برتر, رئیس, پیتر روگوف اعتراف عشق خود را از پخت و پز خود را به کارکنان و شامل یک دستور العمل برای غذاهای وگان بلونز و تند مراکشی سوپ سبزیجات. “بله شما که حق خوانده شده” ایمیل آغاز می شود. “به عنوان یک کمی از شما می دانید, راه های مورد علاقه من به استرس در تعطیلات آخر هفته است به طبخ غذاهای به هم خوردن و یخ در حالی که تماشای ورزش است.”

من نمی دانم چرا, اما: چیزی در مورد راه روگوف عبارات آن جملات باعث می شود من تصویر او را ایستاده در آشپزخانه خوردن آجر منجمد خورش در کیسه Ziplock در حالی که تماشای یک بازی فوتبال در یک تلویزیون در تلاش برای “استرس” پس از یک هفته طولانی از پرتاب صندلی در اطراف دفتر و فریاد “insubordinates.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اتمام سیاتل قهوه ای خزنده: خال خال کمین در اطراف پارک لینکلن با توجه به مشارکت کننده عکس از غرب سیاتل وبلاگ.

راننده کشته شدن مرد در راه رفتن در سراسر خیابان درایوهای دور است و بعد راه رفتن در اطراف با یک بطری ودکا: روز دوشنبه پلیس متهم 21 ساله-مردی به نام کارلوس مزا با جنایت hit-and-run به اتهام قتل یک زن 70 ساله به نام ریچارد همیلتون بود که گفته jaywalking با توجه به سیاتل تایمز.

مرد چاقو به مرگ در کنت: “پلیس معتقدند که بر اساس اظهارات شاهد است که قربانی شروع به مبارزه با این دو مظنون” به گزارش سیاتل تایمز. پلیس هنوز در جستجوی آن دو مظنون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im