تقلا هستم: روسیه هکرها هدف واکسن توسعه دهندگان برک-گیلمن از دست رفته پیوند با تاخیر 1.3 میلیون فایل بیکاری

Category: سیاتل No comments

This is what happened when I typed in hacker to Getty. If typing on a laptop in sultry mood lighting makes you a hacker, then Im definitely one!

این یک گتی تصویر نتیجه برای “هکر.” اگر تایپ کردن بر روی لپ تاپ در شرجی روشنایی خلق و خوی شما باعث می شود یک هکر پس من قطعا یکی! Westend61/گتی

“به طور کلی براده بالا باقی می ماند و کاهش در یک سرسختانه آهسته, سرعت,” گفت: Rubeela فاروقی رئیس ما اقتصاددان برای فرکانس بالا اقتصاد است. هفته گذشته 1.3 میلیون آمریکایی ظ برای اولین بار نرخ بیکاری. هر چند بطور تطبیقی فصلی به رقم اعداد شده اند در کاهش از اوج خود در اواخر ماه مارس افت از هفته گذشته کمتر از حد انتظار گزارش سی ان ان کسب و کار. فاروقی ادامه داد: “سرعت آهسته می تواند حتی بیشتر و یا معکوس در هفته های آینده در پاسخ به افزایش ویروس موارد مرتبط با تعطیلی کسب و کار.”

تیراندازی در سام مامیش برگ یکی از 25 سال مرد مرده: این مظنون به فرار با پای پیاده و در عین حال از دستگیر می شود, به گزارش سیاتل تایمز.

حمایت

باید شما خریداری مریم تهمت را بگویید-تمام کتاب در مورد خانواده اش بیش از حد و هرگز به اندازه کافی? بدیهی است که برخی از شما به دلیل آن را به شکستن رکورد.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه تنظیم برای ماه آینده در Jacksonville, FL را ادامه دهید اما در مقیاس بسیار کوچکتر: فلوریدا است coronavirus نقطه داغ در حال حاضر, اما که نمی خواهد متوقف کردن رهبران جمهوری خواه از محور آنچه که آنها می توانند خود را سگ و اسب نشان می دهد. سه روز اول خواهد بود محدود به 2500 منظم RNC نمایندگان با نمایندگان مجاز به آوردن یک مهمان و یک جایگزین نماینده در آخر شب دربندی حضور در 7,000. من یک شماره پسر, اما هنوز هم به نظر می رسد مانند یک جهنم از یک بسیاری از مردم است!

من خود را “قتل هورنت” ضرب و شتم خبرنگار: و من اینجا هستم تا به شما بگویم ده ها تله های تعیین شده است در “چندین پارک و فضای سبز” در شمال غربی واشنگتن پس از پنج نفر از این مهاجم غول های آسیایی اورلئانز یافت شده در شهرستان Whatcom پس از زمستان گذشته است. آیا این تله تشکیل شده از شما بپرسم ؟ اکسیری از خرگوش سرگین و مو از یک وزغ در یک مفصل تدبیر ساخته شده از دریای شیشه ای ؟ نه—فقط مخلوط آب پرتقال و برنج پخت و پز شراب یا به خاطر شفاف بطری های پلاستیکی. خوب. همچنین باور نمی کنم همه چیز را به شما به عنوان خوانده شده (یا سازمان دیده بان در یوتیوب).

این “حلقه مفقوده” در برک-گیلمن دنباله تاخیر حداقل تا سال 2022: یک قاضی حکم داد که این شهر نیست و باید از این قدرت برای ریشه کن بالارد ترمینال راه آهن در یک راهرو پیشنهاد برای پر کردن شکاف به گزارش سیاتل تایمز. حاکم است و ظاهرا بر اساس یک “سنت حمایت های حقوقی” برای راه آهن قصد بازگشت به قرن 19. “ما همچنان به دنبال قطعنامه از طریق دادگاه به جای به خطر انداختن امنیت عمومی با تحتانی مسیر جایگزین” گفت: SDOT.

در زمینه “به بعد به عنوان خوانده شده’: برش مصاحبه @ArmasUpdates یک توییتر استن حساب از بازیگر Ana de Armas است که محبوب برای نقد طنز آمیز او اغلب غیر مسئولانه رفتار در طول همه گیر و همچنین رابطه او با بن افلک. Iconically حساب رو مسدود de Armas در اواسط ماه آوریل است. من تعجب می کنم که چرا….

دولت روسیه با حمایت هکرها حمله به سازمان های توسعه coronavirus واکسن در آمریکا و کانادا: “مقامات انگلیسی می گویند اگر هر یک از این حملات موفق بوده است در هدف خود را از سرقت اسرار پزشکی – اگر چه آنها تاکید کرد که هیچ یک از واکسن تحقیقات به خطر بیافتد شده است به عنوان یک نتیجه” می نویسد: نگهبان.

فرماندار برایان کمپ گرجستان ممنوعیت تمام شهرستانها از ماسک الزامی است clueless: Kemp به نام نیاز به ماسک “یک پل خیلی دور” با وجود گزارش دولت دوم خود را-بالاترین coronavirus عفونت شماره دیروز. “آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت درباره ما. هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن شما می توانید بهترین ایم” ساوانا شهردار Van Johnson.

یک افسر درگیر تیراندازی رخ داده در خط ساحلی این صبح: داستان هنوز در حال توسعه اما پادشاه 5 گزارش مشکوک درگذشت و در صحنه است.

مغولی, نوجوانان می میرد از طاعون گرفتار از آلوده Marmot: یک تیتر از رادیو فردا. پانزده نفر بودند که در تماس با پسر قرار داده شده است به قرنطینه.

مظنون در قتل یک بوتهل افسر پلیس و زخمی شدن یکی دیگر از وثیقه را تکذیب کرد: هنری یوجین واشنگتن گفته فریاد زد: “بیا خوک” قبل از او به ضرب گلوله افسر-در-آموزش Jonathan Shoop و افسر دیگر در اتومبیل گشت زنی در طول توقف ترافیک, بالا بردن سرعت خاموش و ضربه زدن 20 سال بر روی یک روروک مخصوص بچه ها. او را نشان نمی دهد تا در دادگاه روز چهارشنبه او به عنوان “پزشکی در دسترس نیست.”

آب و هوا امروز کمتر خواهد بود گرم تر از دیروز اما هنوز هم گرم: اوج خواهد بود و در اواسط به بالا 70s به گزارش KING 5. کامل, سیاتل آب و هوا در تابستان. همچنین در اینجا این صدای جیر جیر از سحر است که من امیدوارم که شما پاک, حتی اگر آن را فقط یک کمی.

شهردار جنی Durkan می پرسد King County قاضی به تجدید نظر در حکم اجازه می دهد یک شهرداری یاد دادخواست به ادامه: با توجه به سیاتل P. I. Durkan استدلال این بود که او تصمیم به استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان, اما سیاتل رئیس پلیس کارمن بهترین تصمیم و که تماس بود “مناسب است.”

عشق تقلا AM/PM?

در ضمن 36th قانونی منطقه دموکرات ها تصویب قطعنامه ای خواستار Durkan استعفای خود را در جولای عضویت نشست: شما می توانید اطلاعات خود را با وضوح کامل در اینجا. آنها پیوستن به 37 و 43 LD دموکرات که قبلا اظهار داشت که Durkan را باید بروید.

این نگران کننده است: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را قبلا عمومی COVID-19 ردیاب ناپدید شده از وب سایت خود را یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در زمان کنترل اطلاعات. زمانی که نظر رسیده صبح امروز وزارت بهداشت و خدمات انسانی سخنگو گفت که CDC کارگردانی شد به داده ها دوباره در دسترس است. ترسناک!

چیزی به شیار در این تابستان صبح: DJ حمله را “ساحل” هرگز قدیمی می شود. این ویدیو نیز یک خلق و خوی.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>