تقلا هستم: ممکن است خبر خوب در سیاتل سردرگمی در مورد تمیز کردن مواد غذایی و قدردانی ملی پزشکان بعد

Local leaders, including Governor Jay Inslee, practiced social distancing while meeting at the new field hospital being built at CenturyLink Field Event Center.

رهبران محلی از جمله فرماندار جی Inslee تمرین های اجتماعی فاصله در حالی که جلسه در موقت بیمارستان ساخته شده در سنچریلینک درست رویداد مرکز. کارن Ducey / گتی ایماژ

است سیاتل به آرامی خم منحنی است ؟ نیویورک تایمز گزارش می دهد: “منطقه سیاتل خانه اول شناخته شده coronavirus در مورد ایالات متحده و مکانی که در آن ویروس ادعا کرد 37 از آن 50 قربانیان است که در حال حاضر شاهد شواهدی وجود دارد که سخت مهار استراتژی های اعمال شده در اولین روز از آغاز شروع به پرداخت کردن — حداقل در حال حاضر.”

چه چیزی اشتباه است با رئیس جمهور تهمت? در یک کلام خودشیفتگی می نویسد جنیفر روبین از واشنگتن پست. و آن را “هرگز بیشتر خطرناک است.”

چگونه انجام شما می گویند خداحافظی به یک دوست با COVID-19? آن را بسیار پیچیده عنوان نینا شاپیرو از سیاتل تایمز می یابد در مورد Hoang Dinh Nguyen, 72.

“او مرده و من قرنطینه” یک داستان مشابه از ایالت ایندیانا به عنوان گفت: به الی Saslow از واشنگتن پست توسط تونی Sizemore.

شما باید شستشو کردن تمام مواد غذایی خود را از فروشگاه خرید ؟ این دکتر در میشیگان می گوید: بله اما…

…دولت واشنگتن و وزارت بهداشت می گوید: “نیازی نیست” و این دستیار پروفسور در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی می گوید که وقتی که می آید به مواد غذایی و تحویل بسته های “کم خطر است.”

باید بیشتر مردم در آمریکا بود با پوشیدن ماسک? سر از چین CDC می گوید بله در مصاحبه با مجله ساینس. “این اشتباه بزرگ در آمریکا و اروپا به نظر من این است که مردم نمی پوشیدن ماسک می گوید:” جورج گائو. “این ویروس منتقل می شود توسط قطرات و تماس نزدیک. قطرات نقش بسیار مهمی که شما به پوشیدن یک ماسک زیرا هنگامی که شما صحبت می کنند وجود دارد همیشه قطرات بیرون آمدن از دهان خود را.”

باید دولت ایالات متحده با استفاده از داده های مکان برای پیگیری گسترش coronavirus? بحث در جریان است اما به نظر می رسد پیگیری است که در حال حاضر اتفاق می افتد:

وال استریت ژورنال گزارش داد این آخر هفته که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و همچنین به عنوان دولت و دولت های محلی شروع به دریافت اطلاعات در مورد محل از میلیون ها نفر از تلفن های همراه از تلفن همراه در صنعت تبلیغات است. داده ها نشان می دهد که خرده فروشان پارک و دیگر فضاهای عمومی هنوز رسم جمعیت است که می تواند خطر گسترش ویروس. هدف این است که بنا به گزارش ها برای ایجاد یک پورتال برای مقامات که شامل منطقه جغرافیایی داده ها در عنوان بسیاری از 500 شهرستانها در سراسر کشور.

چرا شغل تخریب سریعتر در آمریکا از تقریبا هر کشور دیگری? چرا که در کشورهای دیگر نوشتن اقتصاددانان امانوئل سائز و گابریل Zucman, “دولت در حال حمایت از اشتغال است. کارگران کار خود را نگه دارید و حتی در صنایع است که تعطیل. دولت را پوشش می دهد بسیاری از دستمزد خود را از طریق پرداخت های مستقیم به کارفرمایان. دستمزد هستند در اثر آویزان کردن برای مدت بحران است.” در این کشور, این یک داستان متفاوت است: “به جای حفظ اشتغال امریکا است که با تکیه بر افزایش تا مزایای بیکاری.”

رئیس خود را به اتهام جاسوسی بر شما در حالی که شما کار از خانه ؟ آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد و “کاملا قانونی است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اوه. خوب, um, چگونه آب و هوا امروز به دنبال? “بی قراری” را به عنوان: “اوایل باران های سنگین خواهد بود و به دنبال آن کشش از نور خورشید در صبح و به دنبال آن انفجار سنگین بارندگی و احتمالا تگرگ.”

احساس بد ؟ پرورش قدردانی می تواند به شما احساس بهتر و امروز معلوم می شود ملی, پزشکان روز به طوری که شما بروید وجود دارد: شروع به احساس بهتر با احساس سپاسگزار برای حرفه ای پزشکی است که به معنای واقعی کلمه قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر به عنوان آنها همچنان به درمان مردم در طول این بیماری همه گیر وجود دولت فدرال عدم ارائه به اندازه کافی اضطراری دنده محافظ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de