تقلا هستم: پلیس اسپری فلفل معترضان در صورتی چتر افزایش روز چهارم از خشونت پلیس تظاهرات

11th and Pine St. on Monday evening. The crowd held their hands up, chanting, Hands up, dont shoot!

11th Ave. و کاج سنت در روز دوشنبه. جمعیت برگزار شد دست خود را تا شعار “دست ها بالا نمی شلیک کنید!” تومان

چهارمین روز تظاهرات خواستار عدالت برای جورج فلوید و پایان دادن به خشونت پلیس تشدید سرعت دوشنبه شب پس از یک افسر ربوده صورتی چتر از دست تظاهر ایستاده در مقابل یک پلیس مانع در 11th Ave. و کاج سنت در کاپیتول هیل.

تصویری از این حادثه به ضرب گلوله عمری Salisbury نشان می دهد پلیس با پوشیدن ماسک گاز و با اشاره اسپری فلفل در جمعیت, چراغ قرمز از بدن خود دوربین چشمک می زند. معترضان در خط مقدم مطرح چتر در انتظار گرفتن اسپری. پس از کمی یدک کش-از-جنگ با صورتی چتر افسران شروع تخلیه اسپری فلفل, فلش چتری و گاز اشک آور به این گروه است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

در اینجا یک کمی نسخه دیگر از همان صحنه:

و در اینجا یک پشت بام پسر مشاهده است که نشان می دهد برخی از جمعیت به سمت چشمک می زند قبل از چتر تقل:

این لحظه از آن همه اتفاق افتاده است از r/سیاتل

پلیس می گوید که “جمعیت پرتاب سنگ و بطری های آتش بازی در افسران و اقدام به نقض سنگر یک بلوک از شرق حوزه,” باعث آنها را به اعلام تظاهرات یک “شورش.” گروهی از معترضان که می خواهم فرار تقاطع گفت: آنها می خواهم دیده می شود معترضان حول بطری های پلاستیکی قبل از پلیس با گاز کشته به جای گذاشت.

جمعیت تقسیم تا مدت کوتاهی پس از برخورد. برخی برای فرار ایمنی به کال اندرسون پارک های دیگران به رهبری مرکز شهر دیگر برگزار شد تا توسط یک پلیس در خط 13 و کاج سنت و هنوز هم دیگران ساخته شده است سریع مانع از dumpsters در خیابان 11th فقط شمال از تقاطع.

یک خط از افسران نقل مکان کرد تا 11th, lobbing گاز اشک آور فلش نارنجک و آتش بازی به کال اندرسون پارک که در آن کسی که به خواب رفته بود و جایی که دیگران فرار برای هوای تازه.

پلیس پیشرفته به عنوان دور به عنوان E. دنی و سپس مشغول رقص با معترضان و دیگران شناسایی خود را به عنوان افرادی که زندگی در محله. پلیس خواهد عقب نشینی کمی باعث تظاهرکنندگان به دنبال دست خود را. سپس پلیس را متوقف فرم یک خط و بازی شیر یا خط یک فلش ،

تظاهرات نیست شروع این راه است. تظاهرکنندگان در ابتدا جمع آوری شده در وستلیک پارک حدود 3:00 p. m. قبل از رفتن به سمت شرق حوزه در کاپیتول هیل حدود 7:00 p. m.

عشق تقلا AM/PM?

به عنوان آنها در راهپیمایی, سازمان, که مصمم به نگه داشتن چیزهای صلح آمیز دستور جمعیت از طریق تصادف تعقیب درهم bullhorn به زانو زدن اگر آنها را دیدم هر کسی که در تلاش به علت مشکل. تظاهرکنندگان شعار می دادند, “دست ندهید ساقه” و “چه نام خود را ؟ جورج فلوید!” هنگامی که آنها به پلیس خط فقط کوتاه از حوزه در تپه های مختلف بلندگو اعلام کرد مختلف درخواست.

سخنرانان خواسته پلیس را به زانو در همبستگی با معترضین. چند افسر پلیس از جمله شرق حوزه کاپیتان برایان Grenon موظف. سخنرانان همچنین خواستار دیدار با شهردار جنی Durkan. او نمی رسند. سازمان پس از آن خواستار به راه رفتن یک بلوک شرق به ایستگاه پلیس. پلیس حاضر به تکان دادن شاید یادآوری حوادث در نزدیکی غرب حوزه در روز شنبه تظاهرات که پلیس گزارش “HQ تحت محاصره” پس از تظاهرکنندگان انداخت مسائل در آن است. ناراضی صرفا با مشاهده شرق حوزه و افسران را به زانو بسیاری از معترضین راهپیمایی در اطراف بلوک 13 و کاج تقسیم و باعث برخی از سردرگمی در میان جمعیت مورد هدف از آن عمل خاص. سی دقیقه بعد چتر ربوده شد.

به عنوان تظاهرات زخم پایین اواخر دوشنبه شب برخی از معترضان در راهپیمایی بازگشت مرکز شهر در حالی که تعداد کمی باقی مانده است, در 11th, گوش دادن به رگی و تمیز کردن خیابان ها. “فردا می بینمت” یکی از معترضان فریاد می زدند خود را به دیگری. “هر روز” دیگر پاسخ داد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net