تقلا هستم: انگل نوردد اسکار Coronavirus مرگبارتر از سارس, آیووا حزبی نتایج

Category: سیاتل

The results are saying PETE but it doesnt seem like anyone trusts the results.

نتایج به دست آمده گفت: PETE اما به نظر نمی رسد مانند کسی اعتماد نتایج. جاستین سالیوان

اسکار تاریخ: انگلکره جنوبی فیلم های بونگ جون-هو ساخته شده, تاریخچه با تبدیل شدن به اولین فیلم خارجی برنده جایزه بهترین تصویر. این فیلم همچنین برنده بهترین بین المللی فیلم, بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه. شاید آکادمی ساخته شده تا برای مدت بسیار سفید و بسیار مرد نامزد لیست ؟ عجیب و غریب هر چند که این فیلم که جاروب بزرگترین جایزه نه تنها یک عضو از بازیگران آن نامزد شده است. اما بیایید منفی در اینجا. بونگ جون-هو شد دختر خوشگل توپ شب گذشته و در حال حاضر با والت دیزنی به ترین برنده اسکار در یک شب.

قابل توجه لغزش قطع دسترسی به کوه رینیر: بخشهایی از مسیر دولت 706 شرق Ashford مسدود شده توسط دو قابل لغزش. واشنگتن وزارت حمل و نقل نمی دانم زمانی که مسیر را بازگشایی با توجه به مناطق عمیق باقی مانده و آب در حال اجرا است که می تواند بیشتر اسلاید. که خبر بد برای 200 نفر زندگی می کنند که در بین اسلاید و Nisqually دروازه ورودی پارک ملی کوه رینیر.

یک $49 پرواز به پورتلند? JetSuiteX به تازگی شروع به ارائه تخفیف پروازهای بوئینگ زمینه به پورتلند. اما آیا 49 دلار ارزش آن را? The Seattle Times معافیت کردن آنچه که بهترین شرط بندی شما برای ما عجیب و غریب جنوب شهر است. هواپیما و قطار و یا ماشین (این مجموعه شامل پیچ و مهره اتوبوس)—چه شرط خود را?

رای ممکن است در زمستان اخراج moritorium: سیاتل شورای شهر مورد بحث Councilmember Kshama Sawant طرح ممنوعیت اخراج از نوامبر. 1 به 1 آوریل با توجه به شرایط غیر انسانی به طور بالقوه ارسال و کسی houseless در طول ماه های سرد زمستان. این قانون باعث شد یک یادداشت از شهردار جنی Durkan (که رسما اعلام کرد او را به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده) پرسیدن به نظر شورای “جایگزین استراتژی.” این شورا به طور بالقوه رای در قوانین امروز است.

هیچ باران امروز: آن خشک خواهد شد. و در نهایت آفتابی. مرسی. حمام افتاب گرفتن در آن سیاتل.

سیاتل در حال گسترش است امن بسیاری برنامه: 17 فضاهای. که 17 فضاهای پارکینگ که در آن مردم زندگی می کنند در اتومبیل های خود را می توانید صرف شب با خیال راحت.

از XFL بزرگ باز آخر هفته: آیا شما تماشای فوتبال جدید لیگ اولین بازی این آخر هفته ؟ من نیست! من دیدم نیمی از سیاتل اژدها بازی در برابر سی مدافعان به خاطر آن بود که در یک نوار. اژدها به نظر نمی آید بیش از حد گرم است. آنها از دست داد 19 تا 31. بهترین بخشی از XFL که دسترسی نامحدود رسانه ها به بازیکنان است. اگر یک رهگیری انداخته است و دوربین خدمه بلافاصله رفتن مصاحبه کارفرمایی که آن را انداخت و بپرسید که چگونه او احساس می کند. دوم بهترین بخش این است که Ja Rule the rapper برای بدنام دخالت خود را در Fyre جشنواره عاشق این damn thing:

Coronavirus پیشی سارس مرگ و میر: حداقل 908 نفر کشته شده اند از این ویروس تا کنون در چین است. همه کسانی که مرگ و میر در طول یک ماه است. تنها دو نفر فوت کرده اند در خارج از چین است. وجود دارد بیش از 40 ، 000 نفر آلوده. چین گفته است که آن را در نهایت قبول کمک از سازمان بهداشت جهانی و اجازه دهید برخی از تیم ها به این کشور “بسیار زود است.” روز یکشنبه 97 نفر در یک روز از coronavirus. همه در حفظ و شستن دست های خود را دریافت و خود را به عکس های آنفولانزا.

سرایت موجود هیجان انگیز: در حال حاضر ما بازگشت به هولناک و جذاب پتری دیش برای coronavirus—کشتی کروز قرنطینه در آب که در آن آلوده مسافری گسترش این بیماری است. هفته گذشته حدود 60 نفر آلوده شدند. در حال حاضر تعداد محدود به 136 افراد آلوده. شیوع بیماری در الماس شاهزاده کشتی کروز بزرگترین خارج از چین است. تنها مردم بودند که دیده می شود در بالاترین خطر ابتلا به این ویروس شده اند به نمایش در آمد. مسافران می خواهید همه به نمایش در می آیند. وجود دارد 3,700 مردم در هیئت مدیره.

من می خواهم به بازگشت به اسکار سرعت: بدترین چیزی که در مورد این جایزه نشان می دهد Joaquin Phoenix پذيرش گفتار. آن را مانند به نظر می رسید او از رفتن به برخی از تند و تلخ اجتماعی پیام و تماس به عمل است اما آن را در واقع یک PETA آگهی برای رفتن وگان. بخش مورد علاقه من است هنگامی که او در مورد مصنوعی inseminating گاو.

آیووا انجمن نتایج هستند در: و حزب دموکرات گفته است که پیت Buttigieg برنده است. هنوز بسیاری از سازمان های خبری نیست اعتماد به نفس کافی در ناقص نتایج به تماس در این مسابقه است. سناتور. برنی ساندرز’ تیم می خواهد حداقل یک جزئی recanvass. نهایی حزبی نتایج به Buttigieg 14 نمایندگان Sanders, 12, الیزابت وارن کردم هشت جو بایدن کردم شش و ctq یکی رو.

صحبت از عمو جو: کل کمپین فقط… چه.. در جریان است. به نام او یک زن “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” است که ظاهرا یک خط او شنیده ام در یک فیلم جان وین.

کالیفرنیا مرد آهنگ مردی که همسر خود را کشته: سفید لکسوس زده و کشته برندا ریچاردسون هفته گذشته است. آن را از صحنه فرار کرد. شوهرش جستجو برای خودرو. در هوی و هوس او وارد مجتمع آپارتمانی بود که یک ورودی در تقاطع تصادف. وجود دارد لکسوس. بازداشت 85 ساله به ظن ریچاردسون مرگ است.

امروز EverOut میدارد ها: آخرین شانس خود را امتحان کنید “خوب برگر” لگد زدن لی المللی وودی برگر ماه با نشان دادن Bat for Lashes و یک شانس برای نمونه آب از Walla Walla در McCaw سالن. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im