تقلا هستم: اوباما تایید بایدن جهانی, افسردگی, آینده, شورای شهرستان در نظر اجاره لغو قطعنامه

Hes back.

او را به عقب. هانس Magerstaedt / گتی ایماژ

Shocker: باراک اوباما تایید جو بایدن: برای اولین بار از بسیاری از اوباما cameos در بایدن مبارزات انتخاباتی آغاز خواهد شد امروز با انتشار تصویری از رئیس جمهور سابق حمایت معاون سابق رییس جمهور و با توجه به واشنگتن پست. اوباما به وضوح تنها صحه جو به دلیل برنی آن را انجام داد. دوباره برنی نشان می دهد که او را پیشرو راه برای درست مترقی تغییر در این کشور است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

به یاد داشته باشید زمانی که جمهوریخواهان ویسکانسین به خطر انداخته و صدها هزار نفر از زندگی: فقط به طوری که آنها می تواند یک شانس برای حفظ یک مغلوب ساختن پیشی جستن-thumping دولت دیوان عدالت ؟ خوب همه که بالقوه مرگ و بیماری و سختی بود برای هیچ, چرا لیبرال عدالت جیل Karofsky ضرب و شتم دانیل کلی با 10 امتیاز در یک پیروزی چشمگیر, با توجه به پست.

همه ما شاهد پائولا رید انجام کار خود را به خوبی مناسب است ؟

صندوق بین المللی پول رشد اقتصادی پیش بینی کرد: تحلیلگران می گویند “اقتصاد جهان در سال 2020 خواهد رنج می برند و آن را بدترین سال پس از رکود بزرگ” با توجه به آسوشیتد پرس. صندوق بین المللی پول را بالا اقتصاددان گفت: ما به دنبال در یک جهانی از دست دادن “$9 تریلیون بیشتر از اقتصاد آلمان و ژاپن ترکیب شده است.”

“4/20 را نمی توان تحمل این سال” با توجه به سن Fran شهردار لندن نژاد است.

به اتهام تجاوز جنسی علیه جو بایدن: برای هفته گذشته به طور فزاینده ای بزرگتر اخبار رسانه ها قرار داده اند خبرنگاران در داستان است. اگر شما نمی خواندن نیویورک تایمز قطعه بیش از آخر هفته در اینجا مختصر و مفید. تارا Reade که مشغول به کار در جو بایدن سنا دفتر گفت: بار “بایدن دوخته او را به یک دیوار در یک ساختمان مجلس سنا رسیده در زیر لباس او و نفوذ او را با انگشتان دست خود را” در بهار سال 1993. او یکی از هفت زن دیگر که متهم بایدن از “بوسیدن بغل کردن و یا دست زدن به آنها را در راه است که آنها را احساس ناراحت کننده” که او پس از عذرخواهی قبل از ساخت این اتهام در یک پادکست در ماه گذشته.

Reade گفته یکی از دوستان و در حال حاضر مادر مرده در مورد آن در آن زمان او گفت: یکی دیگر از دوست و برادر خود را در مورد آن در سال های پس از. او بیشتر شکایت با سنا در سال 1993 اما هیچ کس نمی تواند پیدا کردن مدارک. Reade ادعا کرد او به ارمغان آورد و شکایت به بایدن را به معاونت اجرایی و در پاسخ او گرفته شده بود از او در نظارت بر نقش و نقل مکان به دیگری ، دو نفر از کارورزان “به یاد می آورد که او به طور ناگهانی متوقف نظارت بر آنها در ماه آوریل قبل از پایان کارآموزی.” بایدن انتخاباتی می گوید این اتهام نادرست است. بسیاری از اعضای خود را در سال 1993 کارکنان انکار شنیدن هر چیزی در مورد شکایت تا کنون حتی جلسه Reade و هر کس به یاد او که مرد خوبی است ،

وجود دارد یک دسته از عجیب و غریب پچ پچ و اطلاعات غلط در مورد Reade در اینترنت: و آماندا Marcotte جدا از واقعیت داستانی که بیش از در سالن.

سپاه پاسداران در نیوجرسی تنها زندان زنان مورد آزار جنسی زندانیان به طور منظم: “حمله و اجبار آنقدر شایع است که وزارت دادگستری به این نتیجه رسیدند که نیوجرسی وزارت امور اصلاحات و زندان را نقض کرده زندانیان’ از حمایت قانون اساسی از بی رحمانه و غیر معمول مجازات” به گزارش نیویورک تایمز.

مک دونالد کارگران را عمل کلاس آزار و اذیت جنسی دعوی علیه شرکت: دو فلوریدا کارمندان می گویند: “آنها بارها و بارها در معرض آزار و اذیت جنسی و فیزیکی و ضرب و جرح در یک شرکت متعلق به مک دونالد در سنفورد فلوریدا” با توجه به AP. اما مسئله این است که بزرگتر از فقط یک فروشگاه: “حداقل 50 کارگران را در پرونده آزار و اذیت جنسی علیه مک دونالد با [ایالات متحده آمریکا کمیسیون فرصت های برابر شغلی] بیش از چهار سال گذشته.”

در بیشتر مک دونالد نیوز: مک دونالد در چین می گوید: آن متاسفم برای محرومیت مردم سیاه و سفید از ورود به رستوران با توجه به بی بی سی. یک دسته از “آنلاین شایعات” درباره کروناویروس گسترش در میان مردم آفریقا باعث “صدها نفر” از اخراج در گوانگژو و ظاهرا نیز راش نژادپرستانه فست فود پروتکل های.

در اندونزی مردم پانسمان مانند ارواح به مردم را به ماندن در خانه: سیاتل نیاز دارد را به تئاتر خیابانی به طوری که ما می توانیم گرسنه هنرمندان تئاتر برخی از کار.

میلیون ها نفر از کودکان می تواند در معرض خطر ابتلا به سرخک: coronavirus است متوقف ملی برنامه های ایمن سازی در کشورهایی که کودکان دریافت واکسن در “اجتماعی, تنظیمات مانند بازار و مدارس و کلیساها و مساجد” با توجه به نیویورک تایمز. “در میان کشورهای که در آنها به تعویق افتاد برنامه های واکسیناسیون هستند بولیوی, چاد شیلی, کلمبیا, جیبوتی, جمهوری دومینیکن, اتیوپی, هندوراس, لبنان, نپال, پاراگوئه, سومالی سودان جنوبی و ازبکستان.”

یکی دیگر از قالب قربانی در کودکان سیاتل: قالب سیاه و سفید پیدا شد “چسبیده به قلب 7-ماه-پیر بیمار” پس از عمل جراحی در بیمارستان پاییز گذشته با توجه به King 5. کودکان شده است در برخورد با این قالب مشکل برای سال منتهی به 14 عفونت و هفت مرگ و میر.

پادشاه شورای شهرستان در نظر گرفته با توجه به قطعنامه برای لغو اجاره: King County Councilmembers Girmay Zahilay و جین سرمه-ولز طرح ارسال سیاتل اجاره/پرداخت وام مسکن قطعنامه مهلت قانونی تا زنجیره ای امروز با معرفی مشابه قانون در شورای شهرستان.

اگر شما می خواهید برای عموم شهادت به نیاز برای این توقف: نشت احشاء خود را در اینجا. و اگر شما می خواهید برای ارسال نوشته شهادت ایمیل فروشنده. قطعنامه بدیهی است nonbinding که یک بد شانسی اما این پیشنهاد دارای ابزار به این معنا که نیروهای انتخاب رهبران به بحث در مورد انجام درست و سپس به کار بر روی برخی از سازش به جای صحبت کردن در مورد چیزی اشتباه و سپس کار بر روی برخی از کشتی کروز صنعت کرده است. به هر حال اگر شما یکی از هزاران نفر از مردم در شهرستان کینگ که نمی تواند پرداخت اجاره این ماه, صدای سنج ایجاد کردن در توسط 1 بعد از ظهر امروز.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

زن از اسنوهومیش تصادفات موتور سیکلت می میرد: او 55 با توجه به سیاتل تایمزو الکل به نظر نمی رسد درگیر می شود.

بیسکویت از دست داده استو بیسکویت یافت شده است: به گزارش غرب سیاتل وبلاگ. سیاه و سفید گربه راه خود را از دست دیروز در ظهر اما نشد بعد از آن در شب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de