Is this the caucus process or Gritty clearing his name?

این جلسه روند و یا ریگ پاک کردن نام خود را ؟ بروس بنت/گتی ایماژ

همه جهنم می شکند سست در آیووا: وجود دارد هیچ نتیجه ای شب گذشته از آیووا. موضوع را با گزارش نتایج ناشی از تاخیر. آن را به احتمال زیاد با توجه به فن آوری به روز رسانی است که شامل استفاده از یک برنامه جدید است که داوطلبان یا استفاده نمی کند و یا نمی تواند کشف کردن که چگونه به استفاده از. آن یک ظرف غذا بود. این داوطلبان عمدتا افراد مسن و آیا کسی می تواند به من یادآوری آنچه در این استدلال این است که برای داشتن آموزش کارکنان دولت با اجرای این چیزها ؟ به نظر می رسد مانند وجود دارد می تواند یک راه بهتر است. به هر حال. شب گذشته هرج و مرج بود. اخبار تلویزیون پرتاب شد به بی نظمی کامل و بدون داشتن یک ذره از نتایج به ruminate ، نتایج باید در مدتی شنبه.

به طور طبیعی خواهان در حال پریدن در این: این شکست است که نمی تواند خوب برای هر نتیجه 2020 انتخابات است.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

کاج و سوم مک دونالد صاحب اهدا به قربانیان تیراندازی: مردی که صاحب بدنام ترین مک دونالد در شهر (احتمالا دولت ؟ مگر اینکه شما می دانید دیگر بیشتر بدنام میکی D من دوست دارم بدانم.) اهدای $20 ، 000 کمک هزینه های پزشکی برای هفت نفر که مجروح شدند و در مرکز شهر تیراندازی به سمت راست در خارج از رستوران در ماه گذشته. هر قربانی خواهد شد در حدود $2,857. اسباب بازی در داخل این غذا خوشحال است که یک بیت از روابط عمومی خوب.

صحبت از آن عکسبرداری: ادعا بورس در حال ظاهر شدن در لاس وگاس دیوان عدالت امروز.

یک کشتی تاسف رفت و آمد صبح: این ادموندز به کینگستون کشتی است که از خدمات این صبح به دلیل برخورد قطار مسدود کردن دسترسی به این مسیر. به روز رسانی: از 7:10 AM کشتی بازگشته است در خدمت.

باید سیاتل مدارس بود آزمایش سرب در آب آشامیدنی? برخی از قانونگذاران ایالتی فکر می کنم آن را یک ایده خوب است. خانه بیل در آثار نیاز به تمام واشنگتن مدارس عمومی و خصوصی برای تست فقط آنچه را در آب. ایالات متحده خواهد جبران هزینه های آن. مطمئن آره من در هیئت مدیره. سخت استدلال با آن یکی.

خیس, مرطوب, مرطوب: برخی از سرد است. برخی از مرطوب است. شاید برخی از برف????

Coronavirus بد برای افراد بد برای تجارت: واشنگتن کسب و کار در حال مبارزه با این کل “تقریبا-a-جهانی-همه گیر” چیزی است که آغاز شده است در چین. Coronavirus? نه بیش از حد گرم برای صادرکنندگان به خصوص برای کسانی که در حال حاضر احساس تیره و تار از ایالات متحده به چین-تجارت جنگ است که حل و فصل شد در ژانویه. 15. متاسفانه coronavirus ضربه بسیار سخت درست در آن زمان است. The Seattle Times بیشتر در اینجا.

Harvey Weinstein مورد تجاوز به عنف در مکث: جنایی علیه Harvey Weinstein زمین به سرعت به توقف دیروز هنگامی که یکی از دو اصلی شاکیان کاهش یافته بود به گریه. او تا به حال تحمل چهار ساعت شدید کباب با Weinstein دفاع وکیل و “به نظر می رسد به یک حمله وحشت” the Guardian گزارش. که گفته است که Weinstein raped او دو بار بود که متهم به دروغ گفتن توسط Weinstein وکیل دادستان جنایات جنسی دانا Rotunno. رسیدگی را ادامه خواهد داد در روز سه شنبه.

دوم پروانه فعال تبدیل شده تا مرده در مکزیک: دو مرد بودند که مشتاق monarch butterfly فعالان یافت شده اند مرده در هفته گذشته است. هر دو ناپدید شده در همان منطقه است. یکی بود یک پادشاه راهنمای تور, دیگر موفق پادشاه و پناهگاه. هر نشان داد نشانه هایی از اینکه مورد ضرب و شتم.

کف و شیطان می خندد: Rep. کنت Calfee از تنسی نوشیدنی مستقیم از شکلات شربت بطری.

فقط که ایجاد انجمن برنامه ؟ دموکراتیک تکنولوژی شرکت با نام سایه از همه چیز است. آنها پرداخت می شود بیش از 60 ، 000 دلار برای کار خود طراحی جدید انجمن نرم افزار. آنها وابسته و بودجه مخفف یک دموکرات دیجیتال غیر انتفاعی. در پی شب گذشته بحران مخفف روشن است که آنها واقعا فقط یک سرمایه گذار در سایه.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن (امیدوارم گذشته) دولت از اتحادیه است امشب: آن تحویل داده خواهد شد در خانه, که در آن در مورد شما را فراموش کرده و او را استیضاح هفت هفته پیش. رای گیری در مورد اینکه آیا یا نه برای تبرئه و یا متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از جنایات و جنحه اتفاق خواهد افتاد روز بعد.

وجود دارد یک پاره از عدالت در این ظالمان جهان: حمله به اتهامات علیه Philadelphia Flyers طلسم ریگ بی اساس پلیس می گویند.

امروز EverOut میدارد هستند: یک نمایش با اسکاتلند خواننده و ترانه سرا لوید کول بحث با NYU استاد آموزش Diane Ravitch در مورد آینده از مدارس دولتی و یک پخش قمر والر-پل مرحله نشان می دهد Fleabag. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im