تقلا هستم: هیچ عفونت های جدید در چین خط ساحلی زمین فوتبال است در حال حاضر یک بیمارستان, Playboy است که به احتمال زیاد مرده

Category: سیاتل No comments

Like this. But more hospital beds.

مانند این. اما بیشتر تخت بیمارستان. آلنا Paulus/گتی ایماژ

خبر خوب طرفداران فوتبال: یک زمین فوتبال ساحلی است که در محل جدید از خط ساحلی موقت بیمارستان صحرایی. نام یک حلقه زیبا به آن. خط ساحلی موقت بیمارستان صحرایی را 200 تخت و خواهد خانه “افراد در معرض در خطر قرار گرفتن در معرض و یا بیمار شدن با رمان coronavirus.” نمره! (King County هنوز هم نیاز به حدود 3000 تخت اضافی).

هیچ عفونت های جدید در چین: سه ماه پس از شیوع شروع چین گزارش کرده است عفونت های محلی. اگر وجود دارد 14 روز مستقیم و بدون عفونت و سپس شیوع بیماری در نظر گرفته خواهد شد بیش از. عفونت و مرگ و میر در اروپا پیشی گرفتن چین—بیش از وجود دارد 82,000 موارد و بیش از 3,400 مرده است.

هی ادم سفیه و احمق به افراد جوان: گزارش های جدید نشان می دهد که 38 درصد از افراد بستری در آمریکا بزرگسالان در سنين 20 تا 54. هر کسی می تواند این و آن می تواند بد برای هر کسی است.

نگاهی به این کتاب: من relishing در بد خود را انتخاب کند. رفتن و گفتن این چیزهایی که خنگ شماره یک در کتاب من از نزدیک دنبال “حساس بودن اعضای جامعه.”

اگر شما خواندن یک چیز امروز: اجازه دهید آن را در این سیاتل تایمز با بررسی زندگی مراقبت کرکلند خانه سالمندان در مرکز COVID-19 شیوع. آن را به ارزش یک اشتراک برای همه اجتناب ناپذیر paywall ناله در نظرات.

یک پوشش نقره ای? کیفیت هوا در سراسر جهان است که به شدت بهتر چه همه کار از خانه و ماندن در داخل. آلودگی هوا در سیاتل است که 32 درصد پایین تر از آن بود که این زمان در سال گذشته است. لعنت به این دنیا واقعا گفت: “آن را خاموش و دوباره” با این بیماری همه گیر.

برخی از آب و هوا: این آب و هوا به روز رسانی از 1 صبح امروز اما من رقم زیادی نیست در یک روز تغییر دهید درست است ؟

یک پرستار به نام Lupe هرناندز اختراع ضد عفونی کننده دست: او یک دانش آموز در Bakersfield, CA در سال 1966. با تشکر Lupe.

برنده “جدا شده ترین انسان” رکورد می میرد: فضانورد Al Worden هرگز نمی دانستم او سرنشین دار آپولو 15 در حالی که دیگر فضانوردان بر روی ماه. Worden “به دست آورده یک رکورد جهانی به عنوان منزوی ترین انسان’ در حالی که او crewmates پرسه می زدند سطح ماه و او 2,235 مایل دورتر از هر کس دیگری.” او مرده است در حال حاضر.

چیزهایی که در حال حاضر در حال ساخت خون من به جوش: این مجموعه به صورت تصادفی مشهور آواز “تصور کن” از جان لنون. من از آن متنفرم.

پلیبوی مجله تعطیل: احتمالا برای همیشه لطفا برای. رو به کاهش circulationg مخلوط با یک خط تیره از بیماری همه گیر به معنی تنها خبر بد برای چاپ کسب و کار. هر کسی بپرسید!

آمازون تعطیل انبار: پس از یکی از آن کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 در کوئینز نیویورک تحویل مرکز. کارگران در ابتدا در مورد مورد تایید شده از یک گروه از کارگران و نه مدیریت. گفته می شود مدیریت, تلاش برای رسیدن کارگران به محل کار. آمازون پرداخت تمام کارگران آن 2 دلار اضافی تا پایان مارس به عنوان خطر پرداخت.

می توانید اینترنت را این همه پهنای باند اضافی استفاده ؟ اتحادیه اروپا از عرق کردن بیش از اینکه آیا اینترنت می تواند تمام این فشار از مردم کار و بچه ها از مدرسه به خانه تماشای HD Netflix در همه زمان ها. اتحادیه اروپا می خواهد Netflix و دیگر خدمات جریان به کاهش سرعت جریان و ترک با استفاده از HD به طوری که هر کس می تواند استفاده از اینترنت.

اطلاعات شما: اضطراری-C هشدار در برابر مخلوط کردن پودر ویتامین با مشروب به ‘quarantinis’.

خبر بد طرفداران فوتبال: انگلیسی , فوتبال, فوتبال شده است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30. این خبر خوبی برای هر کسی که قابل دیگران تصمیم بر هوی و هوس به “به” فوتبال اروپا در این سال است. خبر بد برای فوتبال ،

این است که چگونه شما من ثابت بیش از حد: ناسا رفع ” گیر ” بینش کاوشگر مریخ توسط “گفتن آن را به آمار خود را با بیل.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بازار بورس نیویورک بسته است کف آن: و در حال حرکت آنلاین. اجتماعی فاصله وجود دارد حتی در وال استریت.

در اینجا این است که آنتونی هاپکینز و به همان اندازه باستان گربه:

برو آن: جهان در حال پایان یافتن است. اینترنت من سلیقه من حدس می زنم به واگردانی به فقط “cat videos.” بنابراین در اینجا. آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>