تقلا هستم: مینیاپولیس, سوختگی, افزایش نرخ بیکاری به 40 میلیون, مغلوب ساختن پیشی جستن به محدود کردن رسانه های اجتماعی حمایت های حقوقی

South Minneapolis engulfed in flames after protests surrounding George Floyds murder grow violent.

جنوب مینیاپولیس فرا گرفته در شعله های آتش پس از تظاهرات اطراف جورج Floyds قتل رشد خشونت آمیز. استفان Maturen/گتی

2.1 میلیون بیشتر آمریکایی ها در زمینه بیکاری در هفته گذشته: آوردن تعداد مدعیان بیکاری به بیش از 40 میلیون از اواسط ماه مارس گزارش سیاسی. تعداد در ادامه ادعا می کند اما کاهش یافته است 3.86 میلیون از هفته گذشته نشان می دهد که کسب و کار در بازگشایی متحده rehiring furloughed کارکنان. برای ما بخشی از ایالت واشنگتن دیدم فقط بیش از 53,000 جدید ادعا تقریبا 62 درصد کاهش از هفته گذشته است.

بوئینگ همچنان 737 MAX تولید: پس از تعلیق آن در ماه ژانویه است. KING 5 خواستار این دوباره رنتون خط تولید یک “نقطه روشن” آینده فقط پس از بوئینگ اعلام کرد اخراج از نزدیک به 10 ، 000 شغل در واشنگتن در روز چهارشنبه.

با وجود تاخیر ناشی از, شما می دانید, جهانی همه گیر PCC باز است خود را 23rd و اتحادیه محل در اواسط ماه ژوئن: گزارش CHS.

آن را برای رفتن به گرم امروز: ما ممکن است به 80 درجه و آب و هوا به عنوان یک درمان.

اما افراد جوان لطفا به ماندن در داخل و پوشیدن ماسک اگر شما سرمایه گذاری در خارج: با توجه به تجزیه و تحلیل جدید افراد زیر 40 در حال حاضر نمایندگی نیمی از جدید کروناویروس عفونت در واشنگتن گزارش سیاتل تایمز. 39 درصد از موارد تایید شده در کشور ما در میان مردم سن 20-39 در حالی که 11 درصد در میان افراد 19 ساله و جوان است.

ساکنان دهلی در حال آماده کردن خود برای گروهی از میلیون ها ملخ: در بدترین ملخ تهاجم هند دیده است در 25 سال گذشته, گزارش گاردین. مدیر ملخ هشدار سازمان (oh my God) توصیه ساکنان به “یک مقدار زیادی از سر و صدا با صدای بلند به طوری که به جای حل و فصل آنها در حفظ و پرواز و پرواز گذشته این شهرستان است. و وحشت نکنید.” صبر کنید تا چه نشانه هایی از آخرالزمان دوباره ؟

یک اورت مرد در 70s به ضرب گلوله کشته و یک مظنون به سارق صبح امروز, به گزارش KING 5.

مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی فرسایش حمایت های حقوقی برای شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook و توییتر بیش از مطالب نوشته شده بر روی پلت فرم خود را: این همه می آید بر روی پاشنه از توییتر واقعیت-چک کردن رئیس جمهور پس از او توییتی دروغ در مورد امنیت پست الکترونیکی-در رای گیری گفت: آن را نقض پلت فرم را “مدنی یکپارچگی سیاست.” این به نظر می رسد شوم:

مینیاپولیس لرزاند توسط موج اعتراضات: با وجود اجتماعی, فاصله, قوانین, شهر پر شده بود با معترضان برای دومین شب متوالی بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شده توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس که kneeled در گردن او در اوایل این هفته. آنها خواستار اتهامات آورده شود در برابر ماموران درگیر و برای اداره پلیس به فدرال مورد بررسی با توجه به سابقه طولانی خود را از رفتار نژادپرستانه.

فیلم بیرون آمدن از شهر شب گذشته بود و غیر قابل باور: هر چند این اعتراضات آغاز شده, صلح آمیز, این وضعیت به سرعت بیشتر شد خشونت آمیز با پلیس تیراندازی گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور در غیر مسلح جمعیت غارت مردم کسب و کار و ساختمان در حال آتش در جنوب مینیاپولیس. یکی از بزرگترین اهداف بود ahem هدف بود که غارت و تخریب و همچنین به عنوان دیگر کسب و کارهای محلی مقرون به صرفه مسکن واحد و یک AutoZone. یک نفر نیز به ضرب گلوله در منطقه هر چند این وضعیت هنوز مشخص نیست.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری خواسته است مینه سوتا گارد ملی را به حرکت به شهرستان می گوید NBC News.

عشق تقلا AM/PM?

در حالی که وزارت دادگستری به نام تحقیقات خود را به قتل فلوید در دست پلیس یک “اولویت است.”

دانشگاه مینه سوتا نیز برش برخی از روابط خود با مینیاپولیس اداره پلیس در نور فلوید قتل: در بیانیه ای خود را رئیس جمهور جوآن Gabel, دانشگاه اعلام کرد که در میان دیگر اقدامات آنها را “دیگر قرارداد با مینیاپولیس اداره پلیس اضافی برای اجرای قانون حمایت مورد نیاز برای حوادث بزرگ مانند فوتبال بازی ها, کنسرت ها و مراسم.”

برخی از خبر خوب: “ترش آب نبات” لیدی گاگا جدیدترین تک با K-Pop گروه دختر BLACKPINK یک ضربه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de