تقلا هستم: شهردار Durkan می گوید ما یا پلیس یا پلیس دیوید شیلدز با David Sedaris

So, you want to do business in Washington State, COVID-19?

“بنابراین شما می خواهید به انجام کسب و کار در ایالت واشنگتن COVID-19?” ArtistGNDphotography/gettyimages.com

COVID-19 مرگ و میر در حال افزایش در واشنگتن است. سیاتل تایمز: “برای چهار روز گذشته در یک ردیف برای اولین بار از ماه مه واشنگتن گزارش داد دو رقمی از COVID-19 مرگ و میر: 11 مرگ و میر بیشتر تایید تا پایان یکشنبه, 14 در دوشنبه 10 در روز سه شنبه و 15 روز چهارشنبه.” چه این به این معنی است که بازگشایی دولت است که قصد ندارم به کار کردن هست. انتظار می رود تعداد کشته به بالا و بالاتر. اقتصاد و ویروس هستند یک ترکیب کشنده. هیچ گرفتن در اطراف این واقعیت حتی در اینجا در اعماق آبی واشنگتن است.

“بوفه سالاد بازگشایی در شهرستان اسنوهومیش.” ترجمه: “کوروناویروس به بازگشایی در شهرستان اسنوهومیش.” ما می توانیم انتظار COVID-19 به کسب و کار عالی در این مکان است. در واقع اگر برخی فکر قرار داده و به زیست شناسی از این ویروس (آن گسترش مکانیسم) انسان را در رسیدن به این نتیجه است که در داروینی نظر شانس به یک توالی ژنتیکی است که مناسب برای قریب به اتفاق این افراد از آمریکا سرمایه داری ایدئولوژی. بدون این نوع از فرهنگ اقتصادی است که رانده شده توسط سیری ناپذیر درایو برای سود COVID-19 نمی توانست بیشتر از یک شانس در جهان است.

نزدیک به 70 درصد از آمریکایی ها: احساس نیست “مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت از COVID-19 بحران است.”

این ما به ارمغان می آورد به معروف پیش بینی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و 90 درصد شانس برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری. پیش بینی می آید از هلموت Norpoth, یک استاد علوم سیاسی که مدل “را با دقت پیش بینی کرد 25 از 27 انتخابات است.” در ماه فوریه Norpoth پیش بینی را کامل ساخته شده حس. اما نه در جولای نه به عنوان یک تعداد زیادی از کشورهای در ضخامت هنوز صعودی بیماری همه گیر. نه به عنوان آمریکایی ها رها مثل مگس در فلوریدا و تگزاس. وجود دارد واقعا هیچ مدل است که می تواند به درستی در این استثنایی وضعیت سیاسی.

Latinos احساس: گویا مدیر عامل شرکت را درهم و برهم, بوسیدن, از مغلوب ساختن پیشی جستن حلقه. او اساسا به نام تهمت بهترین چیزی است که تا کنون اتفاق می افتد در این اینجا هستی.

شهردار جنی Durkan می گوید: در هر صورت ما باید یک اداره پلیس یا ما نمی. برای او وجود نخواهد داشت و در نیمه راه در مورد آن.

سیاتل شورای شهر دارای حق وتو-اثبات آرا به بریده بریده SPD بودجه به نصف. دوباره این سوال ما باید بپرسید: چه کلیدی هدف از پلیس ؟ پاسخ آسان است: برای حفاظت از اموال.

مرد ماهیگیری با پسر: می افتد از یک قایق و غرق در اعماق دریاچه. او با پوشیدن یک ژاکت زندگی ، و نه بود که به تماشای پدر خود می میرند.

سواحل سیاتل به باقی می ماند: بسته و بدون نجات غریق. اگر شما ناراحت هستید که در مورد به عنوان خوانده شده بعدی تقلا هستم آیتم استفاده کنید.

هیچ تغییر آب و هوا: به دلیل سیاتل تجربه معمولا سرد و تابستان است. آنچه که من انجام شده بود در حکم قبلی است که به نام در کینزی اقتصاد مغالطه ترکیب. (برای ثبت Mudede نیست کینزی. او یک Kaleckian مارکسیستی که بدان معنی است که او نه یک کمونیست اما یک منتقد سرمایهداری است. Keynesianism است اقتصاد نگه داشتن سرمایه داری و یا اموال خود را روابط زنده است.)

سیاتل نویسنده و کارگردان: دیوید شیلدز است نه در همه تحت تاثیر قرار گرفته با یک مقاله اخیر توسط طنز پرداز David Sedaris به نام “لباس با هیچ جایی برای رفتن.”

سپر نویسنده سیاره سیاه (نژاد و بسکتبال حرفه ای) و مدیر لینچ: یک تاریخچه (مسابقه و فوتبال حرفه ای).

پشتیبانی غریبه

سیاستمداران آمریکایی در بهترین زمانی که می آید به پیدا کردن یک دلیل: به مالیات ثروتمندان است. اگر آن را یک چیز را مطمئن باشید که برای رفتن به دیگری یا دیگری و یا یکی دیگر.

در حال حاضر که ریز ریز از بین رفته است: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید با خیال راحت ادعا می کنند که او در آستانه رفتن به سیاتل و متخصص ماموگرافی شورش خود را. در واقع او به سیاتل مهلت برای انجام کاری و روز بعد شهردار جنی Durkan سرعت عمل. و پس از آن هیبت خود را آورده است که پایان دادن به کاپیتول هیل بدنام خودمختار منطقه. این چیزی بیش از یک شایعه گسترش Jason Rantz سیاتل ارشد Trumpist.

این راست: Infinite تاثیر گذار است به عنوان واقعی را به عنوان شما می توانید در ما سخت گیر بار.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net