تقلا هستم: مردم آمادگی برای افزایش موارد فدرال ارسال لوازم و کسی که می داند که چگونه به دوختن مورد نیاز است

Category: سیاتل No comments

Workers yesterday building a temporary field hospital on a soccer field in Shoreline.

کارگران دیروز ساختمان موقت بیمارستان صحرایی در یک زمین فوتبال در خط ساحلی است. کارن Ducey/گتی ایماژ

چگونه افرادی هستند که در خط ساحلی در واکنش به موقت بیمارستان صحرایی ساخته شده است وجود دارد ؟ “راستش اولین چیزی که ما فکر آخرالزمان انسان زنده ، که تنها زمان شما را به یک بیمارستان صحرایی” یک خط ساحلی resident گفت KUOW.

اما پادشاه شهرستان روشن دیروز: که این دستور هیچ تجهیزات پزشکی برای خط ساحلی زمین فوتبال تسهیلات و گفت که “هنوز تصمیم گیری چگونه سایت جدید استفاده می شود بر اساس نیاز اما افزودن آن به احتمال زیاد خواهد شد استفاده می شود برای افرادی که دوره نقاهت بعد از coronavirus” کیرو ،

واشنگتن دریافت هزاران نفر از coronavirus کیت های آزمایش و ماسک صورت: “دولت فدرال فراهم کرده 8,000 COVID-19 تست کیت” به Tacoma News Tribune, گزارش همراه با “426,690 N-95 ماسک یا ماسک صورت برای هوابرد تزریق و 662,103 فولاد ماسک, کسانی که برای محافظت در برابر قطرات بزرگتر.”

صدا و حمل و نقل را می بیند کاهش شدید بودجه: از آنجا که شیوع کروناویروس است فرسایش مالیات بر درآمد و نگه داشتن حمل و نقل سواران در خانه سیاتل تایمز گزارش. در همین حال “King County مترو برآورد آن است که از دست دادن $1.3 میلیون دلار از یک هفته در فارس و 5 میلیون دلار در هفته در مالیات بر فروش است.”
گورستان محدود از میزبانی خدمات مراسم تشییع جنازه و یا خاطرات: “شما ممکن است فکر می کنم از آن, اما وجود دارد مقدار زیادی از گریه, بافت, بسیاری از فرصت ها برای انتقال آن وجود دارد و همچنین” یک مراسم تشییع جنازه مدیر گفت: Brendan Kiley از سیاتل تایمز.

Got a sewing machine and extra time on your hands?

یک دستگاه دوخت و زمان اضافی در دست های خود را? eclipse_images / گتی ایماژ

آیا شما یک ماشین دوخت و می دانم که چگونه به استفاده از آن ؟ “هر کسی با تمایل قلبی و توانایی دوختن به ما کمک می کند حفاظت از مراقبان توسط دوخت ماسک آنها را می پوشند در خط مقدم مبارزه با COVID-19” پراویدنس بیمارستان در رنتون می گوید. اگر شما متعهد می تواند به دوخت حداقل 100 ماسک آنها در حال دادن کردن کیت با تمام مواد شما نیاز دارید.

آیا شما تمیز کردن وسایل شما می توانید کمک ؟ رونالد مک دونالد است که در آن خانواده از یک شهر که کودکان تحت درمان در بیمارستان کودکان سیاتل اقامت نیاز “بهره وری بالا مواد شوینده (باید بالا-بهره وری), کاغذ حوله سفید کننده و Clorox دستمال مرطوب” King 5 News گزارش. “آنها همچنین در حال اجرا پایین در دماسنج, دستکش, ماسک, الکل, دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده دست.” آنها نیاز به کمک های مالی به دلیل “هنگامی که لوازم فرار کوتاه, تامین کنندگان محدود چقدر آنها را می خرید.” و تمیز نگه داشتن ضروری است: “همه ما ساکنان ایمنی بدن به خطر بیافتد کودکان است.” شما رها کردن کمک های مالی در مقابل گام بدون تعامل با هر کسی: 5130 40 Ave NE, سیاتل, WA 98105.

آیا شما اضافی کمپینگ دنده ؟ اگر شما چادر یا کیسه خواب شما می توانید اهدای بن Gibbard توضیح می دهد که در اینجا چگونه شما می توانید آنها را کمک مالی به افرادی که دچار بی خانمانی.

آیا شما می خواهید برای رفتن صدف حفاری در امتداد جنوب واشنگتن ساحل ؟ ببخشید دوستان. ممنوع از صبح امروز به دلیل “داشتن که بسیاری از مردم در ساحل آن را دشوار است” به فاصله اجتماعی.

Not only has Elliott Bay Books stopped hosting nightly author readings, theyve suspended in-person browsing. But you can still buy books from them.

نه تنها الیوت خلیج کتاب متوقف میزبانی شبانه نویسنده خوانش آنها به حالت تعلیق در فرد در حال دیدن سایت. اما شما هنوز هم می توانید خرید کتاب از آنها. کریستوفر Frizzelle

چگونه کتابفروشی تطبیق با این همه ؟ کتابفروشی ها در سیاتل بسته برای فرد مرور اما الیوت خلیج و کتاب دانشگاهی فروشگاه کتاب فروش آنلاین کتاب. کتاب و فریزر است فرمونت ارائه شده است به شما اجازه می Facetime با یک کتاب فروش آنها به عنوان راه رفتن در اطراف فروشگاه برای شما. و فینی کتاب و کتاب در حال ارائه به شما تحویل کتاب در فینی ریج و مدیسون پارک بود. چه محلی دیگر کتابفروشی ها انجام می دهند ؟ وجود گرد بزرگ-تا اینجا.

آمازون کارگران در امکانات در کنت و کرکلند شکایت دارند: آنها در حال کار “شانه به شانه” را به انجام برسانند سفارشات و حداقل از روز شنبه بودند هنوز در حال آزمایش برای COVID-19 علائم سیاتل تایمز گزارش.

دوست پسر من و من به اشتباه به دنبال در این نمودار قبل از خواب شب گذشته. “کسانی که در دایره قرمز در حال رفتن به در کابوس او گفت:” همانطور که ما خوابش برد.

چهل میلیون کالیفرنیا دستور داده شده است در خانه بمانند: “ما قصد داریم به نگه داشتن فروشگاه های مواد غذایی باز” فرماندار کالیفرنیا گفت. “ما در حال رفتن به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بحرانی تجهیزات پزشکی. شما هنوز هم می توانید بچه های خود را در خارج از تمرین حس مشترک اجتماعی و فاصله. شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آیا شما احساس ناامیدی ؟ متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند و گوش دادن به ناتان چان پیام به شهرستان در روز گذشته ،

Music has the power to unite us, Nathan said in his message to the city of Seattle on March 19.

“موسیقی قدرت متحد ما” ناتان گفت: در پیام خود به شهر سیاتل در 19 مارس ، حسن نیت ارائه میدهد از سیاتل سمفونی

و در حال حاضر گوش دادن به بن Gibbard پیام به شهرستان امروز: که در آن او نقش یک ترانه او فقط نوشت: “زندگی در قرنطینه” برای اولین بار.

Ben Gibbard is in quarantine at home in Seattle.

بن Gibbard است در قرنطینه در خانه در سیاتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>