تقلا هستم: لیبرال ها نیز نفرت, گاییدن, مستند, آمریکا میلیاردرهای را $434 میلیارد طول Pandemic, واشنگتن, ایران خواسته های Inslee افزایش هزینه های دولت در طول بحران

Traffic be increasing in the Seattle area...

فقط به عنوان روزانه تعداد مرگ در شهرستان کینگ نزدیک صفر و جدید کروناویروس موارد به طور چشمگیری در حال سقوط: مردم در منطقه سیاتل در حال پریدن به اتومبیل های خود را و رفتن در همه جا.

KOMO:

در سراسر بیشتر سیاتل بیشتر مردم جسارت دور از خانه. “ما با توجه به گزاف گویی در چگونه بسیاری از مردم در حال رانندگی گفت:” باب Pishue حمل و نقل تحلیلگر در Inrix. سفر آمار پایین آن نقطه در ماه مارس زمانی که تحرک کاهش می یابد بیش از 50 درصد با توجه به Intix. این تعداد به آرامی افزایش یافته و پس از.

پیش بینی این است که ترافیک را تا حد زیادی افزایش طول آخر هفته روز یادبود. این خبر بد است. مردم هنوز هم نیاز به ماندن در خانه. به اعتقاد من این تنها راه ما می توانیم از این مستند به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

تفکر ابلاغ از طریق بسیاری از جریان اصلی شده است و کسانی که در سمت چپ هستند و به نوعی با بهره گیری از ماسک های اجتماعی فاصله های مستند بسته میله و آرایشگاه. سمت راست و از سوی دیگر به تصویر کشیده شده به محض دوستداران آزادی-باز بچه باز. اما تفاوت واقعی بین راست و چپ دومی است می خواهد این بحران به زودی پایان (و نه زودتر از به زودی). اگر ما به راه راست به چپ می داند که بحران خواهد بود کشیده به سال بعد و فراتر از آن. به ما اعتماد. ما می خواهیم به خارج شدن از خانه و آپارتمان و. ما می خواهیم به در میله های زندان. لطفا در خانه بماند بنابراین این اتفاق می افتد زودتر از بعد.

واشنگتن خواهان جلسه اضطراری با Inslee در مورد وضعیت بودجه: حدس من این است که ایران خواهد خواست که در نور قابل توجهی از مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر Inslee افزایش هزینه های دولت و ایجاد شغل برای رشد تعداد بیکاران واشنگتن است. ایران با توصیه خواهد کرد که دولت قرض گرفتن این پول برای پرداخت هزینه های بیل-پروژه های آماده (تعمیر جاده ها و پل ها ارتقاء مدارس و بیمارستان ها در مناطق روستایی) از آنجا که در حال حاضر وام بسیار ارزان است. اما Inslee خواهد شد قابل پیش بینی مقاومت و اصرار دارند که متعادل دولت در بودجه و از بین بردن بینی “7 میلیارد بودجه دولت کسری” است و آنچه اهمیت ترین. اما ایران که اعضای آن هستند ملتهب مسیحیان و در نتیجه پیروی از تعالیم است که فروتن از جلیل خواهد شد که هیچ یک از آن. بهبود کیفیت زندگی بسیار مهم تر است که این نهایت بی معنی کسب و کار متعادل کتاب.

این بخشی از تقلا هستم آورده شد به شما از دیگر طرف.

سیاتل رشد: شروع کاهش در شدت 2019. بین سال های 2013 و 2017 میلادی با توجه به ژن بلک “در بالا 2 برای رشد در میان 50 بیشتر پرجمعیت شهرستانها ایالات متحده است.” در حال حاضر آن را ندارد. این رشد جدید موقعیت ششم.

بلک:

از 1 ژوئیه 2018 به جولای 1, 2019, سیاتل بود و سود خالص حدود 11,400 مردم به جمعیت کل 753,700. که مداد را به 1.5 درصد نرخ رشد گریه به دور از اوج سال 2016 زمانی که ما رشد 3.2 درصد و افزود: بیش از 22 ، 000 ساکنان.

در این نقطه, آن آسان است برای پیش بینی است که رشد بین ژوئیه 1 2019 و 1 ژوئیه سال 2020 زمین را متوقف کند.

کیست این مرد ؟ او سفید است. او به یک مرد که در حال قدم زدن در خیابان با دیگری است. هر دو زیر یک چتر آبی مراقبت از کسب و کار خود را. هنگامی که مرد سفید آمار آسیایی, انسان, او فریاد زد: “این همه تقصیر شما نیست.” این است سیاتل. این نوع از چیزی که نباید اتفاق می افتد در اینجا. کمک به پلیس در پیدا کردن مرد دستگیر شده در این ویدئو.

همچنین به نظر می رسد مانند سفید پسر رفتن به دریافت الاغ او را لگد.

مرد پیاده روی در رنتون Uwajimaya: گفت به پوشیدن ماسک. او حاضر به انجام این کار. او پس از تهدید به “بازگشت و ساقه همه است.” روز بعد او reenters سوپر مارکت مسلح با تبر. در نهایت پلیس او را بازداشت. او در حال حاضر در زندان است.

لیست قدرتمند میشیگان زنان تهمت متنفر رشد می کند: وجود دارد, البته, Gretchen Whitmer دولت فرماندار (“مغلوب ساختن پیشی جستن تصویب میشیگان فاجعه پس از اعلام جنگ از کلمات با فرماندار”). بعد وزیر امور خارجه میشیگان, Jocelyn بنسون. او به نام او “روژ وزیر امور خارجه” در یک ماموریت به سرقت انتخابات از او. چگونه ؟ توسط قانونی ارائه شهروندان میشیگان گزینه رای گیری از طریق پست در آینده انتخابات است.

Jocelyn بنسون ضربه به عقب با یک صدای جیر جیر:

و صدای جیر جیر دو:

در حال حاضر وجود دارد میشیگان دادستان کل دانا Nessel. او نه داشتن آن. رئیس جمهور و یا هیچ رئیس جمهور, شما باید به دنبال قانون است. یک ماسک پوشیده شده است باید در یک محیط بسته. او به نام تهمت که نمی پوشیدن ماسک در بسیاری از مارس 21 بازدید از یک کارخانه فورد یک “زود رنج کودکی که حاضر به پیروی از قوانین.” او همچنین هشدار داد که تهمت نمی شود مجاز به نگه داخلی حوادث در میشیگان اگر او نمی کند اطاعت از قانون است. پوشیدن ماسک شما کنده!

مغلوب ساختن پیشی جستن آیا پوشیدن یک ماسک برای بخشی از فورد بازدید:

گرجستان مردی که اسیر حمله Ahmaud Arbery در دستی خود را: بازداشت شده است و اتهام قتل و تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

NBC:

هنگامی که [دو مظنون و قربانی] گذشت Bryan خانه, برایان رو در وسیله نقلیه خود را به دنبال…
زمانی که Arbery زد در اطراف [ماشین از مظنونان] برایان تلاش برای جلوگیری از او [یک مظنون] محققان گفت. Arbery زد گذشته Bryan خودرو و وسایل نقلیه دو گزارش در اطراف تبدیل شده و ادامه دارد و به دنبال او. در 1:14 بعد از ظهر, برایان در زمان تصویری از تراویس تیراندازی Arbery…

سه باعث می شود پس درست است ؟ (توجه داشته باشید: دستی کلمه آلمانی برای تلفن همراه است.)

آمریکا میلیاردرهای ساخته شده اند $434 میلیارد دلار در طول همه گیر: بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه بسیار بالای یک درصد ثروت خود را افزایش می یابد مانند قبل از هرگز. “آمازون جف بزوس و Facebook مارک زوکربرگ به حال بزرگترین دستاوردهای” گزارش NBC. سابق اضافه شده $34.6 میلیارد به کهکشانی-اندازه گلدان; دومی از 25 میلیارد دلار.

پشتیبانی غریبه

NBC:

[یک مطالعه توسط آمریکایی ها برای مالیات انصاف و موسسه مطالعات سیاست’ برنامه برای نابرابری به این نتیجه رسیدند که] ارزش خالص امریکا میلیاردرهای رشد 15% در طول دو ماهه برای $3.382 تریلیون از $2.948 تریلیون. بزرگترین دستاوردهای شد در بالای میلیاردر هرم با ثروتمندترین پنج میلیاردرهای — بزوس, بیل گیتس, زوکربرگ, وارن بافت و لری الیسون از دیدن ترکیب ثروت دستاوردهای $76 میلیارد دلار است.

Elon Musk تا به حال در میان بزرگترین بدست آوردن درصد از میلیاردرهای طول دو ماه دیدن او ارزش خالص پرش با 48 درصد در دو ماه به 36 دلار میلیارد دلار.

چرا که مشک حتی شکایت ؟ واقعا ؟ چه مشکلی با این میلیاردر بوئر?

و در حال حاضر من به خوانندگان من به برخی از اخبار تکان دهنده: این گزارش در مورد “میلیاردها و میلیاردها” ساخته شده و مردم با “میلیاردها و میلیاردها” آمد از جهان ما در حال همه گیر در. نه این که دیگر یکی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de