تقلا هستم: Jayapal تایید بایدن کشتی نیروی دریایی با شیوع کروناویروس رهبری برای اورت

The USS Kidd, which is based in Everett, has 33 sailors whove tested positive for COVID-19.

USS Kidd است که در اورت 33 ملوانان که تست کردم مثبت برای COVID-19. نیروی دریایی ایالات متحده / گتی ایماژ

کشتی نیروی دریایی با شیوع کروناویروس رهبری برای واشنگتن: “به عنوان ناوشکن آمریکایی USS Kidd سر خانه به اورت با نزدیک به سه ده مورد از COVID-19 بستگان و دوستان از 350 خدمه دعا برای سلامت خود را در حالی که مقامات نیروی دریایی متعهد به نگه داشتن وقوع دومین حمله به یک کشتی نیروی دریایی در دریا از گسترش” گزارش سیاتل تایمز.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

سیاتل کنگره Pramila Jayapal تایید جو بایدن از رئیس جمهور:

Jayapal یک دیرین حامی Bernie Sanders, می افزاید: “من در آغاز این کمپین به عنوان سرسخت و آواز جانشین برای برنی ساندرز و در حالی که من همیشه با موافقت معاون رئیس جمهور جو بایدن در امور سیاست من آماده به کار با او به هنر و صنعت و سپس پیاده سازی پیشرفته ترین دستور کار هر نامزد در تاریخ است.”

اجتماعی فاصله می تواند در ماه گذشته: “این آخرین نمونه از سیگنال های متضاد آینده نه فقط از دولت فدرال و رهبران بلکه از درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این میان از یک بیماری همه گیر کوروناویروس که تا کنون جان بیش از 54 ، 000 آمریکایی” گزارش واشنگتن پست.

اجازه دهید آبی دولت ورشکسته: میچ مک کانل ایده “خطرات باعث افسردگی می شود.”

“ما باید به دور از یک حزبی از نظر قانون.” قاضی که برنده یک دادگاه عالی ایالت صندلی در ویسکانسین—با وجود بالقوه کشنده سردرگمی در مورد حقوق رای دادن—صحبت کردن در نیویورک تایمز.

صرفه جویی در خدمات پستی ایالات متحده: یک طرح از سناتور کریستن جیلیبرند.

اکثریت آمریکایی ها پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری: “آمریکایی ها پشتیبانی از پست الکترونیکی-در رای گیری شروع به پریدن کرد نگرانی در مورد ایمنی از حوزه های رأی گیری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” گزارش آسوشیتد پرس. “اما گسترده حزبی تقسیم نشان می دهد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی علیه رای از طریق پست ممکن است طنین با او خواه حامیان.”

عشق مستند سکوت: نهنگ.

پشتیبانی غریبه

راه اندازی حفاظت از برنامه ؟ آنها خود را کلاسیک کسب و کارهای کوچک. آنها را در سرمایه گذاری. در عین حال آنها در حال گرفتن پول از مشکل گرفتار فدرال صندوق ایجاد شده توسط چک حفاظت از برنامه.

یک کیسه مخلوط از آب و هوا این هفته: “در اینجا می آید یک هفته از آب و سیستم های راهپیمایی در سراسر Puget Sound راست یکی پس از دیگری هر کدام آوردن پراکنده دوش با خورشید می شکند” می نویسد: کریستین Clarridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر