Theres no curfew. Its midnight. And were still streaming #seattleprotest.

هیچ منع رفت و آمد. نیمه شب است. و ما هنوز در جریان #seattleprotest.

1:20 AM


پلیس سیاتل می گویند ما می تواند به ماندن در اینجا تمام شب گزارش سیاتل تایمز در آنها زندگی می کنند به روز رسانی پست. “شده اند وجود دارد هیچ شکستن بطری امشب گفت:” سخنگوی پلیس. “این واقعا صلح آمیز است.”

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

از مایک بیکر در نیویورک تایمز:

یک مرد سیاه و سفید که به نام “من نمی توانم نفس بکشم” قبل از مرگ در بازداشت پلیس در تاکوما بشویید. کشته شد به عنوان یک نتیجه از محرومیت از اکسیژن و جسمی داری که او با توجه به جزئیات معاینات پزشکی گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

1 AM

جمعیت را بررسی کنید:

هنرمند هیپ هاپ راز سیمون پیشرو جمعیت در بلند گو حرف زدن: او را هدایت جمعیت از طریق شعارهای که شما می توانید نگاهی نزدیک تر به طریق راز را در Facebook و آینده کریستال’ Instagram جریان. او شده است deescalating تنش است که گاهی اوقات بالا می رود تا در جمعیت و همچنین فراهم کردن انرژی مورد نیاز.

12 AM

نیمه شب است. وجود دارد یک ساکسیفون بازی در تاریخ 11 و کاج. معترضین فریاد می زدند “هر روز! هر روز! هر روز!” همانطور که ما در رسیدن به یک روز جدید است. ما شده ایم وبلاگ نویسی تمام شب است که شما می توانید به عنوان خوانده شده بیش در تقلا هستم. اما در حال حاضر از آن هستم. بنابراین ما در حال رفتن به شروع به وبلاگ نویسی در این پست. به روز رسانی نمایید. دیده بان جریان ما بر روی Instagram.

عشق تقلا AM/PM?

در اوایل امشب Durkan گفت مدنی کوکتل را جونی Balter که شهر نیاز به کار بر روی آنها چگونه پراکنده کردن مردم در پایان شب. “آنچه ما دیده ایم این است که در پایان شب زمانی که مردم نیاز به پراکنده کردن ما نیاز به کار در چگونه ما آن را انجام دهید به دلیل آن است به خوبی به پایان رسید هر شب” Durkan گفت Balter. روز چهارشنبه اولین روز از شنبه که سیاتل حکومت نظامی برداشته شده است و این جمعیت در 11 و کاج در خارج از شرق حوزه باقی مانده است, صلح آمیز, منهای یک حادثه از چند بطری های پلاستیکی انداخته و پلیس با دادن یک هشدار است.
شهردار Durkan لغو سیاتل مقررات منع رفت و آمد پس از یک روز از جلسات و تظاهرات در اطراف سیاتل. Rescinding حکومت نظامی بود و یکی از خواسته های ساخته شده توسط Black Lives Matter سیاتل-King County انگلستان در روز.

در طول یکشنبه شب تظاهرات در کاپیتول هیل وجود دارد قابل توجه لحظه ای که عمری Salisbury شهروند روزنامه نگاری که اسیر این لحظه باور نکردنی در دوشنبه اجازه داده شد در پشت خطوط پلیس و جریان در کنار رئیس کارمن بهترین.

ما کوچک توانا و محلی تیم در حال کار سخت را به شما پوشش از سیاتل در حال انجام تظاهرات و سیاست بحث در واکنش به کشته شدن جورج فلوید. اگر شما قادر هستید, لطفا در نظر حمایت از ما کار می کنند.