تقلا هستم: معرفی “آمازون دوستیابی” شمالی خم را قرنطینه سایت پلوسی ریپ اسکریپت

Satire or a new feature just in time for Valentines Day?

طنز و یا ویژگی های جدید فقط در زمان برای روز ولنتاین ؟ دیوید رایدر/گتی

Spokane شورای شهر و تاکتیکی پلیس پاسداران: برای دو جلسات وجود داشته است هشت افسران ارسال شده تا در خارج از شورای اتاق در لباس کامل دنده تاکتیکی. شده اند وجود دارد برخی از تهدیدات مربوط به بحث در اطراف خوار تشکر. مت شیا که مهمترین آنها (در میان دیگر گناهان) متهم شده بود از تروریسم داخلی. او همچنین تا به حال وارد پرونده در لیبرال اعضای اسپوکن شورای شهر. در حالی که تهدید شده اند خاص و به اندازه کافی به رانندگی پلیس برای افزایش حضور خود اعضای شورا هنوز هم در تاریکی در مورد چه کسانی تهدید هستند.

شمالی خم می شود و قرنطینه سایت: اگر مسافر به این استان هوبئی در چین این احتمال وجود دارد که آنها را دریافت کنید ارسال به یک جدید شمالی خم تسهیلات برای نظارت بر آنها نشانه هایی از coronavirus. این قرنطینه سایت یکی از پنج در ایالات متحده و دیگر مکان ها در کالیفرنیا و تگزاس و کلرادو در پایگاه های نظامی. فوق العاده سرگرم کننده لایه ای از همه این است که از لحاظ فنی صحبت شمالی و خم زندگی واقعی Twin Peaks. به انجمن خوش آمدید Twin Peaks بالقوه coronavirus موارد است. (من می خواهم که spin-off).

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

هیچ برنامه ای برای لغو بازی های المپیک: 2020 المپیک تابستانی هستند که در این سال در توکیو. مدیر کل چیزی گفت که او “به طور جدی نگران” درباره کروناویروس تاثیر در بازی. تنها زمان بازی های المپیک لغو شده بود در زمان جنگ.

Slurrrrrp: که صدای مغز من باعث می شود زمانی که من در این نگاه رادار. سلام باران.

همه سرنشین به برمرتون: یا از برمرتون. Kitsap County اضافه کردن سریع تر خدمات کشتی بین سیاتل و برمرتون. کسی, بگویم , غریبه کارمند و برمرتون پیوند کتی هرزوگ. این کشتی باعث می شود 28 دقیقه سفر به عنوان مخالف به ساعت-سفرهای طولانی در حالت فری.

ممنوعیت گاز ماشین ؟ واشنگتن به دنبال آن است. وجود دارد یک لایحه در مجلس این جلسه که ممنوعیت فروش سوخت های فسیلی شده وسایل نقلیه مسافری تا سال 2030. با فشار به سمت خودروهای الکتریکی آن را نمی ممکن است غیر ممکن است برای واشنگتن به تصویب چیزی شبیه به این با توجه به این ستون توسط دنی Westneat.

اوکلاهما صلیب کشور تیم تراژدی: شش نفر از اعضای یک دبیرستان صلیب کشور تیم زده بودند توسط یک کامیون که آنها را در عمل اجرا شود. راننده که پسر خود کشته شده بود در یک تصادف روز قبل به نظر می رسد اختلال, مقامات گفت. دو نفر از اعضای تیم فوت کرده اند. چهار نفر در حال درمان در بیمارستان است.

دولت از اتحادیه اتفاق افتاد: تهمت هرگز ذکر استیضاح اما او مطمئن ضمنی آن است. و او تنها با اعتماد به نفس یک مرد است که مطمئن شوید که او خواهد بود تبرئه شد امروز. “بزرگ آمریکایی باز گشت” است که این استیضاح رئیس جمهور بودن را تشویق می کردند و در اوه و hollers و شعارهای “چهار سال دیگر!” از حزب جمهوری خواه بود که خیلی ساکت در اصل پذیرش او تغییر کرده است اما آهنگ به عنوان او حرمت جایگاه رئیس جمهور بیش از هر کسی قبل از او. سرد, سرد, سرد, سرد است. جسارت آن و شرم آور روز برای دموکرات ها در آیووا تهمت سخنرانی احساس horrifyingly مانند یک اخطار قبلی برای سال 2020 است. در اینجا متن کامل.

او به راش Limbaugh این مدال ریاست جمهوری آزادی: بله. شما شنیده ام که درست است. این مجری رادیویی محافظه کار, Rush Limbaugh که فقط اعلام کرد او دارای سرطان ریه است. مدال آزادی است. مغز من… این… کوتاه-اتصال.

نانسی پلوسی پاره پاره مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه: در توییتر این قطعه از Pelosi به معنای واقعی کلمه پاره مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی است که تفسیر در دو روش مختلف توسط یک زن و شوهر از هشتگهای مختلف. وجود دارد “#nancyisabadass” که یک تفسیر کاملا متفاوت به “#PettyPolosi” و “#PelosiMeltdown.”

نهایی استیضاح رای امروز است: آن را در 1 p. m. PST.

ناشناس هک سازمان ملل متحد: سازمان ملل متحد در حال حاضر وب سایت را نمایش می دهد pro-تایوان پیام. این صفحه به طور زنده برای حدود 14 ساعت بدون سازمان ملل متحد در نظر گرفتن آن را. تایوان حذف شد از سازمان ملل متحد در سال 1971 به نفع کمونیست چین است.

علم شگفت انگیز است: سرمازدگی گربه مجهز به 3D چاپ پروتز پس از از دست دادن همه از او فوت است.

فلوریدا پلیس تحت اللفظی کیسه پر از مواد مخدر:

پرنده مدفوع یا کوکائین? در تابستان گذشته گرجستان جنوبی دانشگاه کارفرمایی دستگیر شد برای در اختیار داشتن کوکائین است. او کشیده شد در ترافیک متوقف و پس از آن دستگیر شد که پلیس کشف یک ماده مرموز بر روی کاپوت ماشین خود را. آن را تا به حال به کوکائین است. سمت راست…? هیچ هیچ, آن را در واقع نه کوکائین اما پرنده مدفوع. این دستگیری افسر به تازگی دست در استعفای خود را اطلاع می دهد.

من اهمیتی نمی دهند اگر این فیلم dumb است: من آن را دوست دارم.

اتمام این طنز سایت: این آمازون دوستیابی. شما می توانید انتخاب کنید زبان عشق گزینه ها و ارتفاع مورد نظر برای تمام محصولات برجسته در آمازون دوستیابی. وجود دارد سرگرم کننده تخم مرغ عید پاک پنهان در سراسر سایت. شما می توانید پیدا کردن کسانی که… یا شاید شما می خواهید برای پیدا کردن عشق ؟ امروز “معامله از روز” است که 87 سال عروسکی که “برگ صوتی در هر زمان” و “به تماشای غروب آفتاب با شما.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

امروز EverOut میدارد عبارتند از: شب موسیقی محلی با Loudon Wainwright III یک لیدیا Yuknavitch کتاب بحث و Trixie ماتل: رشد تا سال 2020 است. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر