تقلا هستم: چگونه بستن سیاتل پارک کار می کنند ؟ و دکتر Fauci بود از کار اخراج شدند ؟

A man sitting on Alki beach. This kind of activity was banned over the weekend to inhibit the spread of coronavirus.

یک مرد نشسته در Alki ساحل. این نوع از فعالیت ممنوع شد بیش از آخر هفته برای جلوگیری از عمومی جمعیت از گسترش coronavirus در آب و هوای آفتابی. کارن Ducey / گتی ایماژ

چگونه بسته سیاتل پارک بیش از آخر هفته کار می کنند ؟ این شهرستان می گوید آن را خنثی نوع از جمعیت که به طور بالقوه می تواند گسترش coronavirus اما سیاتل تایمز یافت “صدها نفر” از مردم شکستن شهردار جنی Durkan را بسته شدن قانون است. در Alki, ساحل, این روزنامه همچنین مشاهده شده است که بسته شدن ساحل منجر به نزدیکی پیاده رو گرفتن شلوغ تر است که به نوبه خود ساخته شده ساحل به نظر می رسد مانند آن را در واقع ممکن است امن تر جایی برای رفتن برای اجتماعی فاصله.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

عابر پیاده و دوچرخه طرفداران شده اند هشدار در مورد این هفته و آنها به پیشنهاد تعدادی از درمان های خانگی برای “خطرناک ازدحام” رخ می دهد که در شهر پیاده روها و مسیرهای پیاده روی که مقامات محدود دسترسی به پارک. عمده از طریق خط از این پیشنهادات: سیاتل دارای مقدار زیادی استفاده نشده ظرفیت جاده ها در حال حاضر پس چرا سهولت پیاده رو ازدحام اجازه می دهد واکر و دوچرخه سواران به بیش از برخی از خیابان ها به طوری که آنها می توانید ورزش در روز آفتابی در یک فاصله امن از یکدیگر است ؟

در حال پارک عقب باز در حال حاضر ؟ بله. در حال حاضر است. اما “این شهرستان را ارزیابی اینکه آیا برای اجرای [بستن] دوباره.”

و آب و هوا ؟ خوب در تمام طول هفته.

برخی از سیاتل سیگنال های ترافیک در حال دوباره بهنگام به نفع پیاده: این یک پاسخ به کاهش حجم ترافيک در طول همه گیر و اتان Bergerson یک سخنگوی این شهر در بخش حمل و نقل می گوید KOMO: “آن را حس می کند خیلی بیشتر به تغییر سیگنال زمان بندی با توجه به آنچه که ما شاهد آن هستیم.”

سیاتل بی خانمان ساکنان در حال پر کردن یک شیر سرخ هتل در رنتون: که باعث طرح این سوال که چرا در آن زمان یک بیماری همه گیر به آنها ارائه اتاق خود را. “چه سالم در یک بیماری همه گیر آنها می گویند نیز سالم به طور کلی” می نویسد: دیوید Kroman.

Dr. Anthony Fauci می شود یک ضربه-retweet از مغلوب ساختن پیشی جستن: چه معنی است ؟ در ارتباط باشید برای آینده تولید cliff-hanger… در ضمن در اینجا بسیار روشن-رهبری مبتنی بر حقیقت بحث که شاید مغلوب ساختن پیشی جستن mad:

این Anthony Fauci وزارت امور خارجه واشنگتن: او زد این دولت در پاسخ به آنفلوآنزای اسپانیایی در سال 1918 اما او ناراحت قدرتمند مردم در المپیا با تلاش نمایندگان مجلس و لابی های اجتماعی به دور است. چندی پس از آن او کنسرو شده.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

دیوان عالی کشور دیدار خواهد کرد با تلفنی: واشنگتن پست گزارش می دهد که در ماه آینده “برای اولین بار” دادگاه عالی “برگزار خواهد شد شفاهی از طریق تلفنی و… از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نبرد قانونی برای نگه داشتن کمیته های کنگره و نیویورک دادستان از اخذ پرونده های مالی خود را.”

جو بایدن یک طرح برای بازگشایی این کشور: “برای اولین بار” او می نویسد: “رئیس جمهور تهمت نیاز به استفاده از قدرت کامل تحت دفاع تولید عمل به مبارزه با این بیماری با هر ابزاری که در اختیار ما است. او نیاز به دریافت فدرال واکنش سازمان یافته و متوقف ساختن عذر و بهانه. برای بیشتر آمریکایی ها برای بازگشت به شغل خود را از رئیس جمهور نیاز به انجام بهتر در کار خود را.”

ولادیمیر پوتین برنامه ای برای گرفتن آمریکایی ها به شک علوم و بهداشت عمومی رهبران: “یک دهه از سلامت دروغ ترویج شده توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به کشت گسترده سردرگمی صدمه عمده موسسات و تشویق گسترش مرگبار بیماری” نیویورک تایمز گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im