تقلا هستم: جهانی فروش سهام, ادامه, Kenny G, پدر و فریب خوردن کردم, کارل مارکس بزرگ نوه می کند پارکور

Category: سیاتل

Seize the means of getting from point A to point B.

توقیف وسیله گرفتن از نقطه A به نقطه B. احمق/گتی ایماژ

گلدمن ساکس پیش بینی کرد “درآمد”: برای شرکت های ایالات متحده در سال 2020 به دلیل coronavirus. S&P 500 به پایین است که یکی دیگر از 2 درصد امروز. این شاخص است که با داشتن آن بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی. آن را وارد یک اصلاح کشویی بیش از 10 درصد از اوج آن است. جهانی فروش در جریان است از ترس که این ویروس مانع سود شرکت. این می تواند واقعا بد برای مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات پس از موفقیت خود را به عنوان رئیس جمهور شده است comingled با موفقیت در بازار سهام است.

یک سیاتل زن ممکن است به سرقت رفته اند $900,000 از Kenny G پدر: موریس Gorelick که پدر ساکسیفون افسانه Kenny G نوشت: سه چک equaling $900,000 به یک زن گفت: او تا به حال یک لوکس عینک شرکت او می تواند سرمایه گذاری در. این شرکت نبود عملیاتی. زن دختر Gorelick سرپرست با توجه به KING5. مقامات بر این باورند او در زمان استفاده از او.

بوتهل دبیرستان باقی مانده بسته: COVID-19 ترس را تعطیل مدرسه بالا و پایین برای دومین روز در یک ردیف. که نیاز به یک آپارتمان هنگامی که شما همه گیر ممکن است به تعطیلی مدرسه, سوگند ملایمی? ببخشید که با لحن حق به را با این. مدرسه ضد عفونی و تمیز تمام پنج شنبه پس از یک معلم بود که در سفر بین المللی گزارش داد که یک عضو خانواده سفر با آنها بیمار شد پس از بازگشت به خانه. که اعضای خانواده در حال نظارت. وجود دارد بیشتر ضد عفونی انجام می شود در روز جمعه.

در ضمن COVID-19 ساخته شده است و شرکت هواپیمایی آلاسکا…: تعلیق و لغو هزینه. حداقل از طریق مارس 12 شرکت هواپیمایی نمی خواهد مجازات شما اگر شما تغییر ذهن خود را در مورد پرواز.

این تیتر: ورشکسته پیشاهنگی پسر ممکن است نیاز به فروش نورمن راکول هنر به پرداخت قربانیان سوء استفاده جنسی

بوئینگ شد تست جدید خود هواپیما اواخر شب گذشته: آنها موتور-تست 777X هواپیما و پاک شد برای انجام این کار از 6 تا 9 بعد از ظهر اما بوئینگ نیست شروع آزمون تا 9:30 p.متر و با آنها رفت و تا 12:30 a. m. آنها تنها به دلیل متوقف فرودگاه گفت: آنها را به آن را کاهش دهد.

خورشید… این رفته… : Here comes the rain * * * * آیا-را-فراموش-doo در.*

یک دختر 17 ساله به اتهام خرابکاری در پلیموث راک: ای بابا, بچه, چگونه خنگ می تواند شما را ؟ نوجوان متهم به 11 فقره از خرابکاری و یک تعداد از خاطی. او همچنین به گفته پلیس تخریب دیگر آثار تاریخی و تزئینات در شهر. نامه مالیه و شماره 508 شد spraypainted در اهداف خود را.

یک دندانه در Ophiuchus کهکشان خوشه ای: ناشی از انفجاری بزرگتر از انفجار بزرگ با توجه به بی بی سی. دانشمندان از شناسایی این انفجار گفت: این پنج بار بزرگتر از هر چیزی مشاهده شده قبل از. این مقاله واقعا جالب است اما من نمی توانم تظاهر به درک آن را به خوبی به اندازه کافی به طور خلاصه. اگر دوست دارید فضا چیز این است برای شما.

این است که: و شاید شما در حال حاضر آن دیده می شود. اما در اینجا یک سیاتل نسخه Portlandia معرفی.

حملات هوایی کشتن 33 سرباز ترک: روسیه یا سوریه نیروهای ممکن است باعث اعتصاب. روسیه این است سرزنش ترکیه برای اعتصاب و ارسال دو کشتی جنگی به اویختن در سواحل سوریه است. ترکیه در عین حال خواستار برقراری منطقه پرواز ممنوع بر ادلب که در آن اعتصاب اتفاق افتاده است. ناتو را تایید نمی کند اقدام نظامی و یا بسته شدن هوا فضا. ترکیه گفته است که آن را نمی ممکن است قادر به نگه بازگشت پناهندگان سوری در آنچه به نظر می رسد آشکاری تلاش “به اهرم یک پناهنده بحران برای ناتو همکاری با” نیویورک تایمز گزارش.

Hahahahahha: ظاهرا 38 درصد از آمریکایی آبجو مصرف کنندگان گفت: آنها نمی خرید تاج آبجو “تحت هیچ شرایطی” از آنجا که از coronavirus یک مطالعه اخیر متحده است. کشور ما حماقت کنار کرونا ممکن است بخواهید به تجدید نظر نام تجاری جدید سخت seltzer آن را با آمدن به صورتی که تا کنون به دست آوردن زمین. شعار در حال حاضر این است که “آمدن ساحل به زودی.”

بیایید برخی از coronavirus به روز رسانی: من می دانم که کل این ستون تبدیل به یک کوروناویروس به روز رسانی اما وجود دارد مقدار زیادی در رفتن. نیروی دریایی سفارش کشتی های خود را به قرنطینه اگر آنها متوقف می شود در اقیانوس آرام. نیجریه گزارش خود اولین مورد از این ویروس برای اولین بار عفونت در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. کالیفرنیا است که بیشتر موارد در ایالات متحده و اتحاد تنها بالقوه “جامعه گسترش” مورد که در آن یک بیمار قرارداد این ویروس بدون اینکه در خارج از کشور و یا داشتن هر گونه تماس با هر کسی که تا به حال خارج از کشور شده است. عفونت در حال افزایش سریع تر در مکان های خارج از چین از داخل چین در حال حاضر.

CDC نمی اتخاذ که COVID-19 آزمونو ایجاد خود را دارد. CDC تست ناقص است. که بدان معنی است که CDC است هفته پشت سر وقتی که می آید به تست برای ویروس. Propublica بیشتر در اینجا.

بیایید نگاهی به یک استراحت از همه که: و تماشای این UCLA ژیمناست انجام بسیاری از flips و حرکات رقص را به بیانسه را “بازگشت به خانه.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آه: “قانونگذاران در ایالت میسوری و تنسی را معرفی صورتحساب است که می تواند قرار داده کتابداران در زندان برای میزبانی کشیدن ملکه داستان ساعت, حوادث, در کتابخانه های عمومی است.”

یک واقعیت سرگرم کننده برای شما جمعه: کارل مارکس بزرگ نوه یک پارکور کانال یوتیوب به نام “علامت تعجب مارکس.”

آخر این هفته EverOut میدارد عبارتند از: شمال اروپا چراغ جشنواره فیلم واشنگتن آبجو در خانه باز و رونالدینیو’ فصل بازکن. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام و تقویم از جمله راه هایی برای جشن روز جهش!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de