تقلا هستم: Ghislaine ماکسول بازداشت توسط FBI بیکاری قطره به 11.1% پلیس بازداشت معترضان در خارج از ریز ریز کردن

President Donald Trump speaking to the press about the latest jobs report earlier this morning.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت با مطبوعات در مورد آخرین گزارش اشتغال در اوایل صبح. تراشه Somodevilla/گتی

یک هواپیمای دریایی سقوط به دریاچه واشنگتن در نزدیکی Leschi شب گذشته حدود 9 بعد از ظهر: دو مسافر فرار بدون آسیب گزارش Q13.

واشنگتن دولت عادلانه نیست لغو شود؟: به جای آن آنها خواهد شد میزبانی “drive-in” کنسرت سیاتل می گوید P. I. وجود خواهد داشت 10 فوت در بین هر نقطه پارکینگ اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله, concertgoers باید پوشیدن ماسک و باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در همه زمان ها به جز برای دریافت امتیازات و یا رفتن به حمام و تنها خدمات حیوانات مجاز در. این است آینده ؟ من فکر می کنم من قطعا می خواهم به دیدن گاگا در این راه.

4.8 میلیون نفر از کارگران گرفته شد پشت ماه گذشته توسط کارفرمایان در آمریکا: حذف نرخ بیکاری 11.1% از یک برآورد اولیه از 13.3% در ماه مه به گزارش گاردین است. این آمار و ارقام آمده از هفته دوم در ماه ژوئن زمانی که بسیاری از دولت در اقتصاد بودند و با احتیاط بازگشایی بعد از خاموش شدن با توجه به COVID-19. در این هفته از بسیاری از ایالت ها شروع به صنایع خاص دوباره به عنوان یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد تهدید به لغو پیشرفت ساخته شده است. علاوه بر این, 1.4 میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید بیکاری در هفته گذشته.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, بسیار stoked: “اعلام امروز نشان میدهد که اقتصاد ما این است که خروش دوباره آن را به آینده بسیار قوی,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی بود ، با وجود این آمریکا گزارش 50,000 جدید کروناویروس موارد دیروز مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که “این بحران به کار گرفته.” او در سمت چپ و بدون در نظر گرفتن هر گونه سوال, به گزارش هیل.

من این از دست رفته دیروز: اما غول استون وال جکسون مجسمه در ریچموند, ویرجینیا گرفته شده بود پس از شهردار Levar Stoney دستور حذف آن همراه با دیگر مؤتلفه مجسمه در شهر ملک, به گزارش نیویورک تایمز. این تصمیم پس از تظاهرکنندگان به نام برای حذف آثار به کنفدراسیون موجب با سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید ماه گذشته. “ما نیاز به نوبه خود این صفحه برای دهه” سنگی که سیاه و سفید است, گفت:. حذف اتفاق افتاده در زیر باران ، من goosebumps.

جفری اپستین دوست و محرم Ghislaine ماکسول بازداشت شده است توسط FBI در نیوهمپشایر: پس از دیده شدن پس از مرگ او در ماه اوت است. انگلیسی ها در جامعه گرفته شد در اتهام که او با توطئه اپستاین به سوء استفاده جنسی افراد زیر سن قانونی رفتن تا آنجا که به سال 1994 گزارش NBC New York.

شورای شهر کاهش می یابد به بررسی سانتی متر Kshama Sawant پس از شهردار جنی Durkan می پرسد: روز سه شنبه Durkan نوشت: به شدت دقت در نامه ای به شورای متهم Sawant از “بالقوه” با استفاده از موقعیت خود را “نقض قانون” با شرکت در یک راهپیمایی به شهردار ویندرمر صفحه اصلی, باز, سالن شهرستان به گروهی از معترضان در میان دیگر اقدامات. در بیانیه ای که دیروز منتشر شد رئیس شورای Lorena گنزالز را رد کرد Durkan ادعا می کند با اشاره به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری که به عنوان بیشتر شایسته توجه و انرژی است. “عمومی پخش از مسائل میان و به طور مستقل مقامات منتخب نخواهد پیشبرد راه حل در تعمیق نیازهای ما از تشکیل,” او نوشت. ما دوست دارم به آن را ببینید!

معترضین و پلیس در برخورد خارج از سابق ریز ریز کردن منطقه همراه برادوی و کاج شب گذشته : خدا این است که در آن ما دوباره ؟ 25 نفر دستگیر شدند به ساعات اولیه صبح به صورت “عدم پراکنده حمله و مانع” به عنوان پلیس استفاده از فلش چتری و اسپری فلفل بر روی جمعیت. اداره پلیس سیاتل ادعا کرد که معترضان انداخت بطری در افسران به گزارش KING 5. آن را تقریبا به عنوان اگر جارو کردن معترضان بدون به طور جدی درگیر شدن و یا گوش دادن به خواسته های خود نمی خلاص شدن از این مشکل!

به نظر می رسد مانند وجود دارد برخی از معترضان ایستاده وجود دارد هنوز هم این صبح: و پلیس در حال ایستاده بسیار بیشتر.

این ماه صدها نفر از مارک ها باید با هم متحد برای توقف تبلیغات در هر دو Facebook و Instagram به اعتراض این شرکت را از دست داده و بیان نفرت و اطلاعات غلط: در حالی که همه به خوبی و خوب تجزیه و تحلیل نشان می دهد که 100 بزرگترین تبلیغ spenders هنوز پیوست, تحریم, گزارش سی ان ان کسب و کار.

عشق تقلا AM/PM?

به آرامی اما مطمئنا سفر هوایی از طریق فرودگاه دریای تام است rebounding: هواپیما, پرواز و فرود شده اند بیش از 50 درصد از پیش همه گیر سطح در دو هفته گذشته و حجم مسافر در 21 درصد از سال پیش, سطح, به گزارش سیاتل تایمز. نه بد! اما به عنوان Mudede نوشت: اوایل این هفته در این زمان از coronavirus شاید ما باید تجدید نظر که در آن دقیقا همان کسانی که مسافر هستند از آمدن و چگونه کهنه آن هواپیما هستند.

این آب و هوا بسیار افسرده: من می دانم که ما زندگی می کنند در Puget Sound اما c’mon. آن را در ماه جولای! شاید میگم 73 درجه انتظار “بالا” خواهد دلسرد کردن مردم از جمع آوری برای روز استقلال. من برنامه ریزی در ابتلا به برخی از اشعه در حالی که خوردن یک هات داگ نزدیک پنجره.

ظرفیت من برای موسیقی جدید است که در حد خود در حال حاضر: پس من شما را با این قطعه توسط هنرمند ویدیو پیتر دانشگاه به نام “سه انتقال.”

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de