تقلا هستم: فدرال اجرا برای اولین بار در 17 سال, بانک را بانک در PPP پلیس مرده در یکی از چندین تیراندازی در Burbs

Capital punishment is back after nearly two decades, thanks to this ol sausage.

مجازات اعدام است که پس از نزدیک به دو دهه به لطف این ol’ سوسیس. تراشه SOMODEVILLA / گتی ایماژ

تگزاس مین آلاباما در حال برگزاری مقدماتی و runoffs امروز: سیاسی می پرسد خواهد جف جلسات برای زنده ماندن ؟ (احتمالا نه.) را مغلوب ساختن پیشی جستن سابق, دکتر, رفتن به کنگره? (احتمالا نه.) و چقدر پول خواهد سناتور. سوزان کالینز به احتمال زیاد رقیب سارا گیدئون زمانی که او او را برنده اصلی ؟ (تعداد زیادی.)

دولت فدرال اعدام یک مرد توسط تزریق کشنده اوایل صبح امروز: مرد شد “به جرم قتل یک آرکانزاس خانواده در 1990s طرح برای ساخت یک سفیده-تنها کشوری در شمال غربی اقیانوس آرام” با توجه به آسوشیتد پرس. پس از برخی از حقوقی عقب و جلو دیوان عالی کشور هموار راه را برای فدرال’ اولین اعدام در 17 سال.

حمایت

با همه گیر زیان کار پنج میلیون آمریکایی از بیمه بهداشت و درمان: “و کسانی که از دست دادن پوشش می تواند به صورت سرسام آور هزینه های اگر آنها زده Covid-19 که فرستاده است به طور جدی بیمار به بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه برای هفته ها و گاهی ماه” به گزارش نیویورک تایمز.

کارگر طرفداران می گویند گوشت شرکت JBS و Tyson Foods تبعیض علیه سیاه پوست و لاتین کارگران با عدم محافظت از آنها را از coronavirus: “شکایت مدعی است که این شرکت شکست به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ارشاد در پردازش امکانات — اجتماعی فاصله در گوشت پردازش خطوط و استفاده از تجهیزات حفاظت فردی — تا به حال یک تبعیض آمیز تاثیر عمدتا سیاه, لاتینی, کیرخوری, آسیایی, نیروی کار” از واشنگتن پست گزارش. سیاه, لاتین و آسیایی کارگران را تا 70% از پردازش خط کارگران در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان, اما سفیده تسلط بر مدیریت در تایسون و JBS.

در حالی که شما شکایت در مورد کشته شدن محرک چک: بانک “skimming” 18 میلیارد دلار در هزینه های پردازش از چک حفاظت از برنامه. بر خلاف کشورهای اروپایی و آمریکا زد آن بسته محرک اقتصادی از طریق بانک های خصوصی که به افزایش درآمد خود و به احتمال زیاد منجر به نابرابر نتایج در توزیع. با توجه به رهگیری, “نیوجرسی-based Cross River, بانک حدود 163 میلیون مسافت خواهد بود بیش از دو برابر درآمد خالص در سال گذشته است. جی پی مورگان چیس می تواند $864 میلیون نفر است.”

ویولن vigils به افتخار الیاس McClain: از نیویورک تایمز می نویسد: تا چند از این قدرتمند مرثیهای کنسرت برای McClain, 23, که درگذشت در حالی که بازداشت شده توسط پلیس در شفق قطبی ، او یک بازیکن بیش از حد.

دو نظامی پلیس پس از اخراج یکی ایستاده بود در یک زن سیاه و سفید گردن: در سائو پائولو, برزیل, اما شما در حال حاضر می تواند بگوید من صحبت کردن در مورد ایالات متحده به دلیل ماموران دچار عواقب واقعی خود را به اتهام اقدامات است. پس از Fantástico تلویزیون پخش فیلم از این حادثه که اتفاق افتاد در دولت فرماندار ژوئن Doria “گفت که او نمی خواهد تحمل چنین موارد نقض حقوق بشر” با توجه به بی بی سی و “اضافه شده است که 2000 نفر از افسران پلیس در São Paulo نیروی در حال حاضر می تواند مجهز به دوربین بدن.”

اگر شما نمی پوشیدن ماسک در مغازه ها در هر نقطه از کشور شما جریمه 100 پوند به عنوان این است که یک قانون جدید اعمال شده امروز در تمام انگلستان یک کشور با یک مقدار پایین تر تست مثبت رای دادن از ما. “این حرکت را به ارمغان خواهد آورد انگلستان به خط با اسکاتلند و دیگر کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و ایتالیا و آلمان” با توجه به بی بی سی.

بیایید بررسی کنید در سریع واقعی با رئیس جمهور فقط برای دیدن اگر او را با در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی تر در حال حاضر که—oh no, خوب, خود comms مرد ارسال anti-Fauci کارتون در Facebook:

من تعجب می کنم اگر این کشور در مورد حماقت این است که جدید و یا اگر آن را—

همچنین اطلاعات شما NYT نویس باری ویس استعفا داد “با غم و اندوه:”

دولت می گوید coronavirus مرگ و میر کاهش یافته است: واشنگتن مقامات بهداشت گفت: دوشنبه شب وجود داشته است 1,399 کل COVID-19 مرگ و میر در کشور, 39, کمتر از روز قبل از اما بلافاصله پاسخ به درخواست توضیح با توجه به سیاتل تایمز.

پنج شات در کنت یک مجروح: پنج نفر به ضرب گلوله در نزدیکی La Plaza مرکز خرید شنبه شب و یک نفر مجروح شد. مرد قربانیان اعم از سنین 16 تا 49 بودند در انتقادی و جدی بیماری پادشاه 5 گزارش شده است. پلیس بازداشت سه نفر هر چند سطح خود را از دخالت در این حادثه ناشناخته است و گفت: “خشونت به نظر نمی رسد به صورت تصادفی.”

یک افسر کشته یک مجروح در بوتهل تیراندازی: در 9:40 p. m. تاریخ و زمان آخرین شب توقف ترافیک تبدیل به یک ماشین است که تبدیل به یک مسابقه دویدن. جایی در وجود یک پلیس به ضرب گلوله کشته شد و دیگری به ضرب گلوله کشته شد و به بیمارستانی در “وضعیت مطلوب” با توجه به سیاتل تایمز. پلیس یک مظنون در بازداشت است. آنها او را در بر داشت پنهان شده در پشت بام.

یک نفر به ضرب گلوله در رنتون: A 15-year-old مجروح شد در داخل یک هدف در یک مرکز پس از بحث و ظاهرا تشدید کرد به تیراندازی دوشنبه شب با توجه به سیاتل تایمز. مشکوک از صحنه گریخت, پلیس گفت:.

گاز اشک آور صنعت ساخته شده در معافیت مالیاتی دستمزد پایین کارگران موقت شما می توانید در قرعه کشی یک خط مستقیم از یک میلیون دلار فرار مالیاتی در فلوریدا به تانک خارج تقاطع در 11th و کاج در اوایل ماه ژوئن است. با توجه به NBC دو از بزرگترین تولید کنندگان گاز اشک آور تکیه در جمله می شکند و همچنین در overworked دستمزد پایین دما کارگران است.

دیاز عشق در حال حاضر در ثبات وضعیت مطلوب: “من می خواهم برای تشکر از همه برای رسیدن به شرایط من به عنوان من بهبود می یابند” عشق در بیانیه ای گفت: با توجه به KING 5. عشق بود ضربه توسط یک راننده در I-5 همراه با تابستان تیلور که کشته شد. Dawit Kelete متهم شده است با فضایی قتل فضایی حمله و رانندگی بی پروا.

سیاتل معلمان بیان no chill مورد چشم انداز مدارس بازگشایی: رئیس سیاتل, آموزش, انجمن, اتحادیه به نمایندگی از معلمان می گوید آن است که هنوز امن برای بازگشت به ساختمان مدرسه. “محرومیت مناسب بودجه کافی احتیاطی از منطقه و گسترده نرخ انتقال را افزایش می دهد [اتحادیه] است نه راحت و بی پروا بودن با ایمنی ما دانش آموزان و خانواده ها و مربیان” این اتحادیه در بیانیه ای گفت: با توجه به KOMO.

اکثریت مردم در این کشور با توافق سیاتل معلمان: کمی بیش از نیمی از آنها “خیلی” یا “بسیار” نگران فرستادن کودکان خود به مدرسه و بیش از 71 درصد آن را به عنوان یک متوسط یا بزرگ خطر با توجه به Axios-نظرسنجی ایپسوس.

عشق تقلا AM/PM?

اوه نگاه مایک سلن ساخته شده ظاهر در KOMO: “پلیس در انسان,” او می گوید. سلن ادعا می کند جرم و جنایت خواهد شد “موشک وار رفتن” و می پرسد عمومی به “عقب راندن” در برابر شورای شهر حمایت از defunding پلیس. (اقامت تا پایان این بخش به صورت یک بیانیه از مرکز شهر سیاتل انجمن که پیش بینی “هرج و مرج در جوامع ما است.”)

سلن تماس آهنگ با چیزی که من شنید در Walgreens روز دیگر: روز شنبه ماموران در پاسخ به یک حادثه در Walgreens در کاپیتول هیل که در آن من به طور اتفاقی از چیدن یک جعبه آدامس نیکوتین و داروهای تجویزی. از آنچه که من می تواند بشنود که من چک کردن مدیر فروشگاه ادعا کرد کسی که می خواهم خواب برای چند روز و ادرار در فروشگاه خریداری کرده بود مورد آبجو و شروع به پرتاب محتویات آن را در مردم. پس از گوش دادن به مدیر داستان افسر گفت: “این طبیعی جدید است. ما مردم را تشویق به تماس با مسئولان شهرستان چرا که آنها در حال صحبت کردن در مورد defunding ما 50 درصد…من در مورد انجام آن خودم. شما باید برای مقابله با آن شما باید برای مقابله با مردم شاشیدن در پیاده رو منظورم…و سپس این مزخرف بیش از در اینجا” افسر گفت: قیافه نسبت به ریز ریز 2.0 بر روی چمن در سیاتل جامعه ، این پلیس است که نیمی از سمت راست ، هر زمان که مدیر یا هر کس دیگری که برای ماده—می بیند کسی شاشیدن در کنار یک ساختمان یا خواب می بیند کسی در خیابان آنها باید نمایندگان خود تماس بگیرید. اما آنها نباید تماس به تقاضا بیشتر پلیس که در این مورد در دست نیست جلوگیری از حادثه از اتفاق می افتد. آنها باید تماس بگیرید به تقاضای عمومی برای مردم در شاش و مالیات بیشتر بر ثروتمندان به پرداخت برای مسکن.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de