تقلا هستم: Durkan دعوا به خاطر درخواست, رایگان, بخواهد, برای, فلوریدا, معلمان, Ivanka جدید فرفره

You see, beans are a magical fruit.

“شما دیدن لوبیا در حال یک میوه جادویی.” درو Angerer/گتی

نوجوان می میرد در اسناکوالمی رودخانه: 17-year-old boy شروع به پریدن کرد سربار پل به اسناکوالمی رودخانه. او نمی آمد ، او توسط پادشاه شهرستان غواصان.

مغلوب ساختن پیشی جستن طول می کشد کنترل از COVID-19 داده ها: با توجه به یک نظم جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بیمارستان باید ارسال تمام COVID-19 اطلاعات بیمار به یک پایگاه داده در سی و نه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حرفه ای بهداشت و درمان نگران هستند که داده ای را مخفی نگه داشته و یا سیاسی. در طول تاریخ همه بهداشت عمومی داده شده است به CDC. این نهاد جدید را نمی خواهد اجازه می دهد داده ها مانند بستری شدن در بیمارستان باز کردن هواکش در دسترس بودن منابع و تر بود و قابل مشاهده توسط عموم محققان و یا خبرنگاران.

حمایت

اوه پس این بد: یک سنت پترزبورگ شرکت حقوقی ارائه شده است رایگان زندگی بخواهد به معلمان که نگران رفتن به کار در میان بدتر شدن بیماری همه گیر.

پادشاه شهرستان می تواند تغییر چگونه کلانتر انتخاب می شود: پس از سال 1996 King County sheriff شده است یک انتخاب موقعیت. دو اقدامات در نظر گرفته شده توسط King شورای شهرستان خواهد تغییر کلانتر به منصوب موقعیت و به شهرستان از اجرای قانون نظارت احضاریه قدرت بیش از این ، اگر این شورا تصویب اقدامات آنها رفتن به ماه نوامبر رای گیری برای رای دهندگان را انتخاب کنید.

Ivanka جدید فرفره: و آن را نقض فدرال اخلاق ،

بوئینگ است “stricken”: نگاه هیچ کس گفت: آن را آسان به جریان از یک رسوایی جهانی که در آن دو نفر از هواپیما خود را به قتل صدها نفر از مردم به یک همه گیر جهانی که در آن هیچ کس می خواهد به پرواز. در بالا از آن مسائل بوئینگ هواپیما های جدید و صرفه جویی در فیض 777X, است رو به تاخیر و خریداران از هواپیما می خواهید به عقب براند سفارشات خود را حداقل یک سال و مشکلات. آن زمان بد بود و بوئینگ.

مونتانا خانه سالمندان حاضر رایگان تست: و در حال حاضر تقریبا هر ساکن آلوده است. با وجود اینکه ارائه رایگان تست Canyon Creek مراقبت از حافظه نیست تست ساکنان آن است. تعجب, تعجب, COVID-19 نشانید که محل. هشت مرگ و میر وجود دارد حساب برای نزدیک به یک چهارم از مونتانا 34 COVID-19 مرگ و میر. آیا نادیده گرفتن اقدامات پیشگیرانه!

فراموش نکنید که در مورد مالیات خود را:

لین شلتون میراث زندگی در: جدید فیلمسازی گرانت. از شمال غربی فیلم های فروم و گذاری به عنوان duplass برادران تولید اعلام کرد: “از یک سن خاص” اعطای دیروز است که خواهد شد به $25,000 نامحدود نقدی کمک به یک زن و یا غیر دودویی آغاز فیلمساز بیش از سن 39, چگونه پیر شلتون بود که او ایجاد اولین فیلم خود را.

هشتاد و هفت نفر متهم در رابطه با یک Breonna تیلور اعتراض: در خارج از کنتاکی دادستان کل خانه. هیچ یک از این بازداشت شده بودند از پلیس که به کشته شدن تیلور. این چیزی است که معترضان معترض بودند ، آنها دستگیر شدند و به اتهام “تهدید آمیز یک از شرکت کنندگان در یک روند قانونی (کلاس D جنایت), رفتار آشوبگرانه درجه 2 (کلاس B بزه) و جنایی تجاوز 3 درجه است. (نقض),” CBS گزارش.

جورج فلوید خانواده شکایت مینیاپولیس: از آن خواهد شد یک دعوی در دادگاه مدنی در برابر شهر مینیاپولیس و افسران پلیس بودند که درگیر در Floyd مرگ آسوشیتد پرس گزارش.

در اینجا مغلوب ساختن پیشی جستن جدید ضد بایدن آگهی:

نیک کانن gets the boot: او کاهش یافته است ViacomCBS برای ساخت ضد سامی نظرات به پادکست خود را.

به عنوان خوانده شده: این نیویورک تایمز قطعه در نیروی استفاده شده توسط NYPD در طول جورج فلوید تظاهرات.

اوه, شما نمی توانید به یک jokester در حال حاضر: Anthony Scaramucci که همه ما به طور مبهم به یاد داشته باشید به عنوان یک نوسان گذرا بر مغلوب ساختن پیشی جستن جهنم جدول زمانی ساخته شده یک شوخی در مورد Kanye West ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی (غرب اعلام کرد او در ترک نژاد). مردم در حال خوردن آن است. من خیلی خسته ام.

Durkan تیم حقوقی برابر به یاد بیاورید دادخواست: شهردار جنی Durkan وکلا باید “ثبت حرکت برای تجدید نظر یک قاضی را در صدور گواهینامه از یک فراخوان درخواست شارژ” SCC بینش گزارش. فراخوان درخواست شارژ می تواند در یک جهان که در آن Durkan می شود به یاد می آورد به عنوان شهردار. او وکیل مدافع را تنگ دفاع از خود در برابر اتهامات بیان کرد که اساسا Durkan نیست که قدرت قانونی برای تغییر اقدامات اداره پلیس در جریان تظاهرات در ماه ژوئن به دلیل فدرال رضایت فرمان. بیشتر در اینجا.

Airbnb می خواهم به شما برای کمک به میزبان خودو ارسال آنها را کمی مهربانی کارت در این بار تلاش. تعطیلات اجاره, بازار, می خواهد از مردم برای کمک به صاحبخانه بسیاری از آنها در حد خود توسط gobbling تا خواص متعدد به Airbnb به مردم است.

من از دست رفته دیدن Neowise ستاره دنباله دار دوباره: ستاره دنباله دار نیست گذشت زمین در 6,800 سال است. آن را چسبیده در اطراف برای برخی از زمان و نزدیک به زمین از آن خواهد شد در ژوئیه 22. بهترین زمان برای دیدن آن است که یک ساعت پس از غروب آفتاب زیر دب اکبر. در اینجا بود شب گذشته در المپیا.

عشق تقلا AM/PM?

شاعرانه عدالت برای برزیل asshat رهبر: Bolsonaro نام خود را به انزوا از coronavirus “وحشتناک” بود و مدت کوتاهی پس از گاز گرفته شدن توسط یک emu

Ummm دیدار همه شما در باربادوس است ؟ این جزیره در حال برنامه ریزی در دعوت از کارگران از راه دور به حرکت وجود دارد برای 12 ماه.

یادآوری: رایگان وجود دارد جدول کلمات متقاطع برای شما در اینجا.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de