تقلا هستم: دموکرات زمین محرک معامله به عنوان برنده سیاتل 5% احمق پرنس چارلز جلب اشکال

We dont know all the details yet, but if these three dopes like it then it probably sucks.

ما نمی دانیم که تمام جزئیات در عین حال اما اگر این سه dopes مانند آن و سپس آن را احتمالا داره. درو ANGERER / گتی ایماژ

مردمی ما باید معامله: ما نمی تابیده از طریق تمام جزئیات از 2 تریلیون دلار “محرک” بسته نشده است, اما در اینجا چیزی است که ما می دانیم در حال حاضر با توجه به نیویورک تایمز.

• یکی از دوام پرداخت 1200 دلار برای مالیات دهندگان را که تا 75000 دلار به علاوه 500 دلار برای هر کودک است. (با عرض پوزش از مردم فقیر بدون درآمد مشمول مالیات.)

• “قابل توجه” گسترش مزایای بیکاری از جمله برای “مترجمان آزاد furloughed کارکنان و فرفره کارگران است.” این برنامه خواهد بود توسعه یافته توسط 13 هفته با یک “چهار ماه افزایش مزایای.”

• وام برای کسب و کارهای کوچک که “تعهد به اخراج کارگران خود را.”

• 500 میلیارد دلار دوغاب صندوق شامل اما نه چندان slushy. دموکرات ها برنده برخی قوی تر نظارت اقدامات است که پول از جمله “نصب یک بازرس کل و congressionally منصوب مدیره” و منع سهام buybacks “در حالی که [این غول شرکت] دریافت[s] کمک دولت و اضافی سال پس از آن.”

پل کروگمن آن را خواند: “کامل نیست اما خیلی خوب است.”

مت Stoller آن را خواند: “یک فاجعه است.”

نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو می گوید: از آن خواهد شد: تنها یک “قطره در سطل'” نسبت به نیاز است.”

غنی وعده او را پیدا خواهد کرد در سه طول می کشد از اقتصاددانان و رهبران در این معامله: اما به عنوان شما می توانید بگویید که ما در حال تجربه مشکلات با تقلا صبح امروز پس از او فقط اضافه کردن آنها را در بعد از آن در صبح است.

ایتالیا اعداد به آرامی کاهش مادرید تبدیل یک سالن هاکی روی یخ را به یک سردخانه: “بسیاری از مردم فوت کرده اند که مادرید شهرداری funeral home has stopped جمع آوری بدن. زیادی یخ یخ بازی در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک سردخانه موقت و دولت قصد دارد برای تمدید وضعیت اضطراری توسط 15 روز دیگر به منظور جلوگیری از گسترش کروناویروس” گزارش دموکراسی در حال حاضر.

پستان گنده زلزله در روسیه شب گذشته: 7.5 قدر زیر آب زلزله باعث هشدار سونامی برای هاوایی و ساحل غربی آمریکا اما عمده امواج محقق که دور از مرکز, گزارش رویترز.

از آن زمان به شرم همسایگان خود: با توجه به اطلاعات جدید deep dive توسط سیاتل تایمز‘s ژن بلک 5 درصد از Seattleites نشده است اجتماعی فاصله در همه. که در اطراف 32,000 مردم بلخ اشاره می کند. چه! آیا بهتر! ما باید پهن کردن این منحنی عزیزم.

علف های هرز ضروری است: آیا استرس, stoners. علف های هرز درمانگاه ساخته اند قطع به عنوان یک “کسب و کار ضروری” است که باز خواهد ماند و از طریق رژیم صهیونیستی است. Inslee را پناهگاه در محل سفارش “خانه بمانند سالم” سفارش. فروشگاه های مشروبات الکلی نیز در آن ضروری لیست VIP. وحشت خود را خرید به درمانگاه ها 20 تا 30 درصد افزایش در کسب و کار ، استرس خود را نشان سیاتل.

پارک های دولتی از سوی دیگر در حال بسته: Nope ببخشید شما نمی توانید اجلاس راینر به دور از COVID-19. برای حداقل دو هفته اردو شب اقامت در ورودی به پارک و بیشتر خواهد بود توقیف. برخی از کارکنان نگه خواهد به مطمئن شوید که همه چیز در حال اجرا هموار.

این یک اجرای خوب پرنس چارلز: نگاه من در تلاش برای “به کسی حکم اعدام” یا هر چیزی اما 71 ساله و پرنس چارلز دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. پسر ملکه و وارث تاج و تخت تنها دارای علائم خفیف ظاهرا بنابراین من ممکن است اشتباه اینجا. هنوز هم. برای کسانی که نگران یک میلیون ساله (دفعات بازدید: 93 سال) ملکه الیزابت است که هنوز هم در سلامت خوب است.

واشنگتن دولت سپاهی درگذشت شب گذشته: سپاهی جاستین Schaffer, 28, بود, قرار دادن خوشه در I-5 هنگامی که مشکوک به سرعت از طریق و ضربه زدن به او. او کشته شد. این اتفاق افتاد در اتوبان در نزدیکی ایالت واشینگتن. رژیم صهیونیستی. Inslee تاسف Schaffer مرگ و جشن زندگی خود را در یک بیانیه است.

مادر من را نگه می دارد به من گفتن به ترک بسته خارج: “برخی از بسته های آمد و ما آنها را برای یک روز” او خواهید متن من و برادر من. ظاهرا او را تنها در نیمه دیوانه است. با توجه به GeekWire, COVID-19 زندگی می کنند را بر روی مقوا برای 24 ساعت. اما خطر انتقال کم است. “احتمال یک فرد آلوده آلوده تجاری کالا کم است و خطر ابتلا به این ویروس است که باعث COVID-19 از یک بسته است که منتقل شده است و در سفر و در معرض شرایط مختلف و متوسط نیز پایین” مراکز کنترل بیماری گفته است.

از راه دور کلیسا ساخته شده جالب: یک کشیش ایتالیایی را کمی تصویری خطبه. او درک نمی Facebook فیلتر شد.

انتظار غرب سیاتل پل تعمیرات به ماه: ما در حال صحبت کردن در مورد هفته اینجا. غرب سیاتل پل که به طور ناگهانی بسته شد برای تعمیرات به علت ترک در دوشنبه شلوغ ترین شاهراه در سیاتل. مقامات شهر حتی تا به حال شانس به اندازه کافی به فکر می کنم از مسیرهای جایگزین برای ساکنان به ویژه پس از کاهش غرب سیاتل پل تنها استفاده می شود برای حمل و نقل حمل و نقل و وسایل نقلیه اضطراری. پس از ویروس ها می گذرد هر که این را تبدیل به یک سردرد بزرگ برای مسافران است. پل تنها 36 سال.

بانی آماده است تا به مبارزه: او خود را می بیند “این ویروس سیاسی است جعل” و گاهی شما خود مشت.

PETA منتشر شد راهنمای بازی Animal Crossing با وگان ارزش: این بازی است که در درجه اول ابتلا به اشکالات و ماهی و حفر فسیل و اهدای همه این چیزها به یک موزه و یا فروش آنها را به یک راکون است “سازمان ملل متحد-وگان” تا آنجا که PETA نگران است. بنابراین آنها ساخته شده است یک راهنمای آن را به بازی های ویدئویی در مورد حیوانات مجازی شهر بیشتر اخلاقی است.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بار غم: یکی دیگر از ضربه از قرنطینه. یک سگ بیش از حد هیجان زده شده توسط صاحب آن خانه تمام وقت رگ به رگ آن دم از wagging آن بسیار است. آیا شما هیچ رحمت هستی ؟

این ماهی های زیبا از UW جمعه بندر Labs مرده است. غنی می دانستم که این ماهی است. او به دنبال غنی انگشت اطراف آن را به عنوان ماند آن را در طول برگزاری مخزن. او فکر ماهی بود ناز بودن اما بعد متوجه شدند از یک زیست شناس دریایی است که از ماهی بود آهار تا انگشت خود را برای یک مبارزه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de