تقلا هستم: کاهش در آلاسکا ایرلاینز COVID-19 نفر از صعود بیشتر خالی گزارش پلیس از Breonna تیلور قتل

None of the police who were involved in Taylors March 13th killing have been arrested.

هیچ یک از نیروهای پلیس درگیر شدند در تیلور مارس 13th, قتل دستگیر شده اند. دیوید رایدر/ گتی ایماژ

از دست رفته بدن کودکان بهبود در او به ملک: دو فرزند در سن 8 و 17 شده اند گم شده پس از سپتامبر گذشته. مادر خود لری Vallow است خودداری می گویند جایی که آنها هستند. او متهم شده است با ترک فرزندان او. که به اتهام ممکن است تغییر کند. روز چهارشنبه کودکان باقی مانده بودند حفر کردن در Vallow شوهر املاک در آیداهو. او رزرو شده است در دو فقره تخریب و یا پنهان از شواهد.

این فرودگاه در حال آمدن است: حجم مسافر است! اما آن را که در آن تصور می شود. حجم است که هنوز 80 درصد پایین تر از آنچه در آن بود در فوریه سیاتل تایمز گزارش. در هفته گذشته به 10 هفته از فرودگاه مسافران ، طبیعت شفا است.

هواپیمایی آلاسکا آماده برای کاهش: شرکت هواپیمایی است که پیش بینی یک “کوچکتر صنعت” برای آینده نزدیک. آلاسکا که دریافت $992 میلیون دلار کمک از دولت فدرال در ماه آوریل خواهد بود برش حدود 3000 شغل شروع در ماه اکتبر.

دونالد متنفر خودمختار منطقه: مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از به tweeting در مورد کاپیتول هیل خودمختار منطقه خواستار خروج رژیم صهیونیستی. جی Inslee و شهردار جنی Durkan به “عذر” [sic] این تمام چیزی است. شاید این نوع از روانشناسی معکوس رهبران ما نیاز به نگه داشتن CHAZ اطراف خوب. منظورم این است که این نوع زشت و مرج او صحبت کردن در مورد ؟

کنگره پیشنهاد گاز اشک آور بان کی مون: پلیس در سراسر کشور در حال حاضر ممکن است به روی چیزی حساب کردن با گاز اشک آور بان که تاثیر تمام ادارات پلیس. ما در حال صحبت کردن گاز اشک آور و گاز گرفتن ممنوع در سطح فدرال ، این امر ممنوعیت گاز اشک آور و هر آژانس پلیس که نمی, با رعایت این ممنوعیت نمی خواهد دریافت بودجه فدرال. این قانون است که به پیشنهاد دموکراتیک مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-کورتز نیویورک علامت Takano از رودخانه و عیسی “چوی” گارسیا از شیکاگو است.

غرب سیاتل جوانان مارس نوبت عجیب و غریب: جوانان شد, راهپیمایی در غرب سیاتل هرگز هیچ یک پلیس در بینایی هنگامی که یک راننده گفته “متهم جمعیت است.” هیچ کس به نظر می رسد به طور جدی زخمی شده است به جز این مرد”s دوچرخه که او قربانی به متوقف کردن ماشین.

“به گزارش پلیس برای کشتن Breonna تیلور تقریبا به طور کامل خالی”: اوه این همه چیز بسیار تلخ. Breonna تیلور بود که به کشته شدن حدود 1 a. m. در مارس 13, وقتی افسران تحقیق در مورد عاملان مواد مخدر مورد 10 مایل دورتر از جایی که تیلور زندگی می کردند به زور وارد خانه اش با یک “نه-knock” حکم (با نام مستعار با ضرب و جرح ram). هیچ یک از که است در این مقام پلیس گزارش می دهند که لویی مترو اداره پلیس منتشر شده در روز چهارشنبه. به عنوان مخبر آن قرار می دهد: “خالی گزارش از تیراندازی نشان می دهد غفلت سطح تعهد به پلیس پاسخگویی در بهترین و تلاش برای جلوگیری از برگزار می شود به یک سند رسمی در آینده رسیدگی در بدترین حالت.”

تیتر هفته ؟ “N. J. شهردار انتقاد پس از گفت و او را طرفدار ‘خوب مردم سیاه “در اعتراض”

در حال حاضر این است که یک تصویری: تلفیقی از نژادپرستانه مجسمه در حال پاره کردن مجموعه ای به Orinoco Flow by Enya.

Coronavirus هنوز هم باید یک نگرانی: موارد خونتان در 21 متحده در سراسر کشور. تعداد کل موارد در ایالات متحده رسیده است بیش از دو میلیون نفر است. دولت فدرال به نظر می رسد که در نقل مکان کرد. در ضمن آریزونا هشدار داده است که بیمارستان های آن می تواند کامل ماه آینده تگزاس دیده است 42 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان پس از ماه گذشته و یک فرصت خوب وجود دارد که تظاهرات در سراسر کشور می تواند افزایش موارد است.

Oh no: چه بی فایده و مزخرف هستند وبلاگ در حال حاضر انجام?

در 20s خود را دریافت دو پیوند ریه: به دلیل COVID-19 تا به حال به طور کامل محو ریه ها او را. او تا به حال هیچ بیماری زمینه ای و کاملا سالم است. پزشکان تصمیم به انجام دو پیوند ریه به عنوان تنها گزینه برای صرفه جویی در زندگی خود. این عملیات برای اولین بار از نوع خود در ایالات متحده دفعات بازدید: مقاله کامل برای داستان بلکه gnarly تصویر چه پیر ریه ها مانند نگاه.

این تصویر دارای یک نقطه:

Facebook استخدام تامل کار توقف: به مارک زوکربرگ به رشد ستون فقرات و ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن. کارگران که نقش کلیدی است به مصاحبه بالقوه Facebook نامزدهای توقف کار خود را. بسیاری نمی توانند توجیه کار خود دیگر احساس که آنها نمی توانند در وجدان هر کسی به کار وجود دارد.

بی حوصله ؟ چگونه در مورد یک رایگان جدول کلمات متقاطع?

در اینجا: تماشای این لاک پشت ها مهاجرت می کنند. شما به آن نیاز دارید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de