تقلا هستم: کروناویروس در برزیل; واشنگتن مرخصی خانواده تنگنا; Maria Sharapova, 32, بازنشسته

She says shes tired of fighting her body.

او می گوید: او خسته از مبارزه بدن او. کامرون اسپنسر/گتی ایماژ

بوئینگ نیاز به بازرسی تمام آن 737 MAX هواپیما: اداره هوانوردی فدرال دستور داده است تا بوئینگ به بازرسی از هواپیماها به صورت یک نقص است که رخ داده است در طول ساخت است. کارگران به دور زمین بیش از حد از هواپیماهای’ فویل فلزی در موتور غلاف. این نقص باعث می شود هواپیما بیشتر مستعد ابتلا به اعتصاب رعد و برق.

معلوم مرخصی خانواده است که یک ایده محبوب: واشنگتن دولت جدید خانواده ترک برنامه داغ است! این برنامه که رفت زندگی در سال 2020 اجازه می دهد تا کارگران 12 هفته مرخصی با حقوق برای تولد یا اتخاذ یک کودک و یا اگر کارگر یا یکی از اعضای خانواده بیمار است. شما 16 هفته اگر هر دو اتفاق می افتد به شما. حدود 10000 نفر پردازش شده است در حال حاضر. اما 30,000 باید اعمال می شود. که سه برابر مقدار پیش بینی شده. که فکر می کردم! به هر حال دولت عقب مانده است و ممکن است 10 هفته برای مردم به پردازش در حال حاضر. که تاخیر در زمان انتظار برای دریافت بهتر به عنوان سال می رود.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

این نه القای اعتماد به نفس: مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد, پخش كردن, falsities در مورد کوروناویروس. او حتی نمی دانند که چگونه به طلسم آن را به سمت راست. پس از آن ساخته شده بازار سهام مخزن ویروس خود را تبدیل به دشمن شماره یک به نظر می رسد. بیایید همچنین فراموش نکنید که تهمت کاهش بودجه به مرکز کنترل بیماری و hobbled پاسخ همه گیر در کشور است. او خواهد شد میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در 3 p. m. PDT.

و کوروناویروس در حال گسترش است گسترده تر و گسترده تر: از ایتالیا, این ویروس در حال حاضر به شش سایر کشورهای اروپایی است. برای اولین بار از این ویروس به نظر می رسد در حال حاضر وجود دارد بیشتر در مورد جدید بودن گزارش خارج از چین از داخل چین است. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 80 ، 000 آلوده و 3000 مرده از ویروس. اتریش کرواسی فرانسه, آلمان, یونان, اسپانیا و سوئیس در حال حاضر coronavirus موارد است.

Coronavirus می رسد, آمریکای لاتین: برزیل که به دیدار ایتالیا ویروس. او در برزیل است. مقامات در حال تلاش برای پیگیری کردن که در پرواز خود را با او.

پادشاه شهرستان تصویب رایگان کم درآمد حمل و نقل: King County ساکنان یا در زیر 80 درصد سطح فقر فدرال—معادل $21,000 در درآمد سالانه برای یک خانواده چهار را دریافت نهنگ قاتل بالابر کارت های لود شده با یک پاس که خود را پوشش می دهد کرایه برای همه King County مترو حمل و نقل گزینه های.

پیشگام در میدان تیراندازی: دو نفر گرفته شد و به بیمارستان با غیر آسیب های جدی پس از تیراندازی در پیشگام مربع در شب گذشته.

ماریا شاراپووا قرار می دهد راکت: 32 سال قهرمان تنیس اعلام بازنشستگی اش در وگ مقاله.

نه سوپر مربوطه اما آیا شما تا کنون دیده ماریا شاراپووا را در خانه ؟ آن دیوانه. او عاشق هنر و بتن.

چگونه جرات آنها! Costco در حال رفتن به شروع به سرکوب غیر عضو در فروشگاه دادگاه مواد غذایی. ظاهرا که همیشه بوده است اما یک قانون در آن نشده است اجرا یک تن. تغییر خواهد کرد که آمده مارس. کسانی که ارزان ادم تنومند و بدقواره سگ داغ در حالی که شما می توانید رفقا.

به نظر می رسد مانند آب و هوا امروز ممکن است بیشتر از همان: که کاملا با من خوب. شاید رفت و آمد خود را کمی drizzly ،

پدربزرگ که کاهش یافته است grandaughter از کشتی کروز پنجره تغییرات درخواست: او گفته برداشته کودک نو پا خود را نوه تا 11-کف پنجره رویال کارائیب کروز کشتی بنابراین او می تواند دست کشیدن روی شیشه. پنجره باز بود. دختر تضعیف و از دست او سقوط کرد و به مرگ او. در اصل او التماس کرد گناه نیست به قتل غفلت شارژ اما در حال رفتن به تغییر درخواست به گناه به برآوردن درخواست معامله دریافت خواهد کرد که او هیچ زمان زندان.

ساندرز بود هدف شب گذشته: تعقیب و گریز به بحث پوشش در ساعت بود خیلی کامل شب گذشته. من بهترین من برای اضافه کردن برخی از چیزهای جدید. آنچه که باقی مانده درست در طول این بود که چگونه رقابت خود را دیدم ساندرز: به عنوان یک تهدید. او به شوخی در مورد آن. “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب” ساندرز گفت. “من تعجب می کنم که چرا.” شاید تنها ادم احمق در ورمونت سناتور که فرود آمده بود یک پیت Buttigieg در مورد چگونه ساندرز پشتیبانی آموزش و پرورش و سیستم مراقبت های بهداشتی تحت فیدل کاسترو 1960 کوبا.

وارن برخی از رایگان merch: Mike Bloomberg بود و نه صدمه ندیده طول بحث است. دیگر دموکرات ها به نظر می رسد به طور کلی بی میلی برای او. شاید سیاست های نژادپرستانه به اتهام سوء رفتار جنسی یا جمهوریخواه سابق چیزی اما پسر او ندارد بسیاری از دوستان در این مرحله است. به خصوص در الیزابت وارن. او را مورد سوال بلومبرگ دوباره در مورد عدم افشای توافق نامه. او پاسخ داد: “مشکل این است که با این سناتور کافی است هرگز به اندازه کافی.” وارن کمپین قرار داده و آن را بر روی یک تی شرت.

عمو جو همچنان به خشن زمان: جو بایدن ادعا می کند که کار می کرد در سال 2016 در پاریس آب و هوا مقابله با رهبری که در سال 1997 درگذشت.

حدس می زنم که کوک به بحث دموکراتیک شب گذشته ؟ من به شما یک اشاره. او واقعا دوست دارد نام مستعار.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

زن گفته زیپ شده در یک چمدان چپ او وجود دارد: برای ساعت. او درگذشت. او در حال حاضر متهم به قتل.

شما می توانید شرط خود من خواندن این امروز: آنچه که اتفاق افتاده است به دانش آموزان در پذیرش کالج رسوایی ؟

امروز بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: Daniel Schnyder چارلی پارکر opera Yardbird, نشان می دهد, با, برروی, فرانسوی, باند Papooz و بحث در مورد صدا و حمل و نقل را به مبارزه برای نجات راه آهن نور است. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im