تقلا هستم: بخش ساخت و ساز است “جدید بزرگترین بازنده” کاباره ها نیاز به کمک کودکان در حال حاضر مجاز در گلدان مزارع

With the latest jobs numbers, the construction sector became the new biggest loser, with 28,021 claims of unemployment.

سایت های ساخت و ساز در اطراف شهر هستند در مکث و در آخرین بیکاری اعداد “بخش ساخت و ساز جدید شد بزرگترین بازنده با 28,021 ادعا می کند.” کریستوفر Frizzelle

نرخ بیکاری در ایالت واشنگتن پرش با 181,975: که “41% افزایش بیش از هفته گذشته در حال حاضر شکستن رکورد تعداد” سیاتل تایمز گزارش. “این هفته شمارش مقدار به هفت بار به عنوان بسیاری از ادعا می کند به عنوان واصل شد در اوج رکود بزرگ.”

این ادعا در بخش ساخت و ساز: مبلغ یک “پنج برابر افزایش بیش از قبل در هفته است.”

در سراسر کشور, آخرین کار ضرر و زیان به مبلغ 701,000. که در علاوه بر این به حدود 10 میلیون دلار در دو هفته گذشته. “این است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه که ما در حال رفتن به دیدن” یک کارشناس می گوید نیویورک تایمز.

حتی اگر فدرال تمدید مزایای بیکاری برای مترجمان آزاد فرفره کارگران و پیمانکاران مستقل: دولت می گوید: “آن را به یک زن و شوهر از هفته” برای کسانی که ادعا می شود قادر به پردازش می شود.

بنابراین کسانی که مردم فقط باید صبر کنید ؟ بله. بله آنها انجام دهد. “خبر خوب [این مردم] خواهد بود واجد شرایط برای دریافت عطف به ماسبق پرداخت به واجد شرایط بودن خود را تاریخ اما نه تنها خود را به طور منظم مزایای همچنین 600 $در هر هفته افزایش است که قانون فدرال گنجانده شده است و همچنین” نیک Demerice از وزارت امنیت اشتغال می گوید King5News.

میسون ویرجینیا مرکز پزشکی furloughs کارگران کاهش پرداخت: آن را “به دلیل تیز درآمد قطره در میان coronavirus شیوع” کیرو ، “فشار مالی ناشی از کاهش قابل توجه در درمانگاه بازدید و روش انتخابی است که متوقف شده است.”

As depressing as the news is, flowering trees are in full blossom everywhere you look. Take a solo walk today to clear your mind.

به عنوان افسرده تمام این اخبار گلدهی درختان در شکوفه کامل در همه جا شما نگاه کنید. انفرادی پیاده روی امروز به پاک کردن ذهن خود را. کریستوفر Frizzelle

کودکان به طور موقت مجاز در گلدان مزارع. دولت “ساخته شده است تغییر در درخواست از شاهدانه گروه تجارت که گفت: تولید گلدان—به ویژه کسانی که در دور مرکزی و شرقی واشنگتن—باید یک زمان سخت پیدا کردن مهد کودک در طول COVD-19 بحران و ادامه انجام کار ضروری خود را.”

جف بزوس اهدا 100 میلیون دلار: به بانک غذایی شبکه تغذیه امریکا “بزرگترین غیر انتفاعی با تمرکز بر امنیت غذایی” میلیاردر نوشت: در Instagram.

نانسی پلوسی حرکت می کند به شدت… “به مورد مداقه قرار دادن برگ برنده دولت را از دست داده و coronavirus همه گیر” نیویورک تایمز گزارش. او می خواهد “برای ایجاد یک ویژه آمریکا کمیته ای برای نظارت بر تمام جنبه های دولت در پاسخ از جمله چگونه آن را توزیع بیش از 2 تریلیون دلار در کمک های اضطراری.”

دانشمندان دو پرواز انجام تند و زننده به دام افتاده در ماقبل تاریخ کهربا: اینجا را کلیک کنید برای دیدن دو 41-میلیون-سال جفت گیری آستین پا مگس در استرالیا. “چنین چیزی است که فوق العاده نادر در رکورد های فسیلی چرا که این بدان معنی مطلقا هیچ چیز اتفاق افتاده است در لحظات بین زمانی که مگس زندگی می کردند و زمانی که آنها کشته شد و entombed. آن را قابل مقایسه با آنچه اتفاق افتاده است به انسان در 79 A. D. at Pompeii زمانی که خاکستر آتشفشانی از فوران کوه Vesuvius خفه شده و مسدود برخی از رومیان در فلش.”

It adds up really fast and gets to be so much, Neumos co-owner Steven Severin told Seattle Times.

“آن را اضافه می کند تا خیلی سریع و به بسیار” Neumos مالک استیون سورین گفت سیاتل تایمز. کریستوفر Frizzelle

سالن های موسیقی در شهر “صدایی زنگ.” ائتلافی از بیش از 25 کاباره ها به “پرده برداری از یک لیست از پنج حوزه آن را می گوید کمک های مالی مورد نیاز است به منظور دفع موج دائمی تعطیلی” سیاتل تایمز گزارش. “تایید $10,000 بحران اقتصادی کمک مالی مفید هستند اما نمی خواهد کاملا پوشش یک ماه از بیمه برای Neumos خواهر و برادر باشگاه Barboza و خیابان در سطح فراری, نوار, همه قرار دارد در همان کاپیتول هیل پیچیده است.”

که ائتلاف ؟ آن را به نام واشنگتن و موسیقی, کلوپ شبانه, انجمن, و آنها به کمک شما نیاز دارند. چه می خواهند ؟ با توجه به وب سایت خود را, آنها می خواهند شما

به تماس خود را در ایالت پتی موری دیابت ماریا Cantwell & آمریکایی هرزه و به آنها بگویید که منظور از شب زنده داری برای زنده ماندن در و ما باید زیر زیر ASAP

• کمک نقدی (نه وام!)
• اجاره و بخشش و کاهش
• * * * مالی پرداخت و کمک برای نیروی کار
• کاهش مالیات
• بیمه دارویی و تجدید نظر

لطفا تماس 202.224.3121 و به آنها بگویید که موسیقی مکانهای کسب و کارهای کوچک هستند و نیاز به این چیزها بالاتر است. #1 مهم است و نمی توانم استرس به اندازه کافی: مستقیم بدون پشتیبانی نقدی برابر هیچ سالن موسیقی زنده.

صحبت از موسیقی سیاتل صحنه: صبح پیام به شهر در تقلا امروز می آید از جان Roderick از زمستان طولانی.

می خواهید به تماشای جان بخوان چیزی ؟ البته شما انجام دهد. شما باید چیز دیگری را انجام دهد. در افتخار از وضعیت جهان امروز در اینجا این است که گروه خود را طولانی زمستان (در سال 2013 صف) انجام “احمقانه است.”

آیا شما به جای دیدن جان بخوان انفرادی ؟ شاید یک جلد خنثی شیر هتل ؟ آمدن حق ،

می خواهید به تماشای برخی از livestreams از کنسرت? یا هنرهای دیگر و اتفاقات فرهنگی? ما داریم جامع ترین لیست از گزینه های در شهر حق در اینجا.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

می خواهم به دیدن یک لیست از فقط توصیه می شود مسائل برای این آخر هفته ؟ در اینجا ما تراکم بالا برای livestreamed رویدادهای فرهنگی.

چه چیزی برای ناهار امروز ؟ در اینجا همه خود را takeout و گزینه های تحویل.

I recently discovered the saudero taco at Mezcaleria Oaxaca and now I cant stop thinking about it. Also recommended: the shrimp.

من به تازگی کشف saudero تاکو در Mezcaleria Oaxaca و در حال حاضر من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آن است. همچنین توصیه می شود: میگو. کریستوفر Frizzelle

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de