تقلا هستم: ساخت و ساز, اخبار, انتظار, شب زنده داری, صنعت می شود کمک تزریق مواد ضد عفونی کننده

Construction on the new convention center downtown has been halted for weeks.

ساخت و ساز در مرکز کنوانسیون جدید در مرکز شهر متوقف شده است برای هفته ها. کریستوفر Frizzelle

را کارگران ساختمانی بود برگشت به کار به زودی ؟ کارگران در این صنعت “می تواند یاد بگیرند که در روز جمعه هنگامی که آنها می توانید به بازگشت به کار به عنوان روزانه تعداد coronavirus موارد به آرامی پایین تیک تاک,” کیرو ، Inslee برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی امروز در ساعت 11:30 با مدیران در صنعت ساخت و ساز و “اعمال جراحی الکتیو برخی از فعالیت های در فضای باز و ساخت و ساز شد, محدودیت های او می خواست به راه اندازی مجدد ،

ترافیک مسافر در فرودگاه غرق 95 درصد: “این شماره ها در کنتراست چشمگیر به رفتن سال است که توصیف کرده اند Sea-Tac برای بسیاری از این دهه گذشته زوم برای تبدیل شدن به هشتمین شلوغ ترین فرودگاه در کشور است. برای چندین سال این سریعترین رشد در این کشور است.”

شبانه صنعت برای دریافت کمک های مالی از شهرستان: شهرستان exec داو کنستانتین پیشنهاد کرده است که اضافی $57 میلیون برای پاسخ به بحران $2 میلیون از آن را به 4Culture و یکی دیگر از $2 میلیون نفر آن را به “کمک به علوم و هنر-آموزش و پرورش سازمان و همچنین به عنوان سالن موسیقی زنده” برندان Kiley گزارش در سیاتل تایمز.

I’m stoked, man,” said Steven Severin, co-owner of Neumos (shown above). I’m stoked that the county is showing that they do understand our worth and that they care that we make it.

“من دامن زده است که این شهرستان نشان می دهد که آنها درک ما ارزش” گفت: استیون سورین شرکت مالک Neumos (که در آن رستم انجام شده در ماه فوریه 2018 در بالا). عکس توسط کریستوفر Frizzelle

هنوز هم… “هر تکه از 2 میلیون دلار تخصیص می رود به سالن موسیقی سورین… گفت خیلی بیشتر مورد نیاز است.”

به عنوان Mudede نوشته است: زنده موسیقی صنعت رو به چشم انداز انقراض اگر آنها نمی تواند کمک جدی از دولت است.

خبر خوب برای دوچرخه سواران و عابرین پیاده در Greenwood, اتللو, راینر, ساحل, چراغ تپه و منطقه مرکزی: “شش مایل از خیابان های مسکونی در سیاتل خواهد بود بسته به ترافیک وسیله نقلیه برای ایجاد فضا برای پیاده و دوچرخه سواران.”

“ما می ترسند … ما هیچ صدای.” اینها سخنان یک کارگر در یک بسته بندی گوشت گیاه در شرق واشنگتن که در آن “شیوع شدید” از COVID-19 موارد “گسترش به برخی از 100 نفر از کارگران و اعضای خانواده است.”

#InjectDisinfectant و #DontDrinkBleach می روند در رسانه های اجتماعی: به دلیل آنچه که احمق ترین فرد قدرتمند در جهان تاریخچه دیروز گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید در این فیلم: “من ضد عفونی کننده است که می زند و آن را در یک دقیقه یک دقیقه است. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

پاسخ از پزشکان ؟ “مردم می میرند” گفت: کریگ اسپنسر مدیر جهانی بهداشت در طب اورژانس در نیویورک-پروتستان/مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. “این خطرناک است.”

پاسخ از Lysol? “تحت هیچ شرایطی نباید ما ضد عفونی کننده محصولات تجویز می شود به بدن انسان (از طریق تزریق مصرف و یا هر مسیر دیگر)” یک سخنگوی گفت.

پاسخ از Twittersphere?

پشتیبانی غریبه

خوب ما نمی توانیم پایان تقلا هستم در چنین یک احمق توجه داشته باشید. است وجود دارد یک smart رهبر سیاسی ما می تواند بشنود, از, به, پاک کردن ذهن ما پاک از رئیس جمهور حماقت? چرا بله. بله وجود دارد.

Lorena González, president of the Seattle City Council, holding her three-month-old.

Lorena گونزالس رئیس سیاتل, شورای شهر, برگزاری سه ماهه. حسن نیت ارائه میدهد از Lorena گنزالز

Lorena گنزالز تحویل پیام به شهر در تقلا کردن این صبح: “فقط سه ماه پیش من در استقبال از ورود ما بسیار سالم نوزاد دختر,” او گفت:. “و در حال حاضر ما در حال زندگی در یک جهان متفاوت است.” سازمان دیده بان تمام پیام در اینجا.

ICYMI, گنزالز برش کوتاه مرخصی زایمان تا دو هفته: فقط برای کمک به این شهرستان در پاسخ به COVID-19 بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de