تقلا هستم: ریز ریز کردن است CHAZ جدید نام SPD بودجه رشد 100 میلیون دلار دیوان عالی کشور محافظت LBGTQ کارگران

Tags and chalk seen yesterday in the CHOP.

برچسب ها و گچ دیده می شود دیروز در کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض های منطقه معروف به ریز ریز کردن نام CHAZ. عکس توسط کریستوفر Frizzelle

CHAZ… ریز ریز… changitty چانگ شا-bop… اگر شما تعجب در مورد تغییر نام از CHAZ به ریز ریز کردن در اینجا به همین دلیل: “این یک منطقه خودمختار. ما در حال تلاش نیست که به جدایی از ایالات متحده… ما نیاز به شرایط حقوق ما برگزار شد و ما در حال ابراز حقوقی ما استفاده از این حقوق است. توسط پرنس از ایالات متحده, آن را لغو و ما در حال انجام آن است.”

به عنوان فرد دیگری قرار داده و آن را در مورد مناطق خودمختار و جدایی: “ترک که به confederates.”

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

SPD بودجه متورم بیش از 100 میلیون دلار در طول پنج سال گذشته: سیاتل تایمز طول می کشد نگاه در آنچه که پول رفت و به.

A new plant has appeared at the top of Teletubby hill. Judging from the leaves, it appears to be oak?

یک گیاه جدید به نظر می رسد در بالای Teletubby تپه در داخل CHOP/CHAZ. قضاوت از برگ آن به نظر می رسد بلوط? عکس توسط کریستوفر Frizzelle

رئیس پلیس کارمن بهترین بود در چهره ملت دیروز: “این یک لحظه ای سرنوشت ساز در تاریخ است. ما در حال رفتن به حرکت در جهت های مختلف و پلیس هرگز همان خواهد بود به عنوان قبل از آن بود.”

بهترین خواسته شده بود در مورد “شش بلوک منطقه خودمختار” در کاپیتول هیل: “درک من این است که آنها در واقع تغییر نام به کاپیتول هیل سازماندهی تظاهرات منطقه” بهترین می گوید. “یکی از چالش های واقعی وجود دارد که در تلاش برای تعیین این که چه کسی رهبر یا تاثیر گذار—که به نظر می رسد به تغییر روزانه. من می دانم که بسیاری از ما مسئولان شهرستان و دیگران در حال تلاش برای ایجاد نوعی از ارتباط با کسی که می تواند ما را به برخی از جهت مورد آنچه قصد است و چگونه ممکن است ما به جلو حرکت می کند.”

تماشا کنید:

چه برش SPD بودجه در نیم نگاه مانند? “برش 200 میلیون دلار از SPD 400 میلیون دلار بودجه به این معنی کمتر افسران” سیاتل تایمز می نویسد: “و این به این معنی بسیاری از وظایف پلیس در حال حاضر انجام خواهد شد یا باید انجام شود توسط شخص دیگری و یا باید کنار گذاشته شود.”

دیوان عالی آمریکا می گوید LGBTQ مردم نمی تواند تبعیض در محل کار: شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است اما در واقع این یک ناخن-گازگیر به دلیل تهمت و اجرایی بود و با این استدلال که اطلاعرسانی و دیگر تجاوز آمریکایی ها باید نمی توان محافظت می شود.

پس چه اتفاقی افتاد ؟ “این نقطه عطفی حاکم را گسترش حمایت به میلیون ها نفر از کارگران در سراسر کشور و یک شکست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که استدلال کرد که عنوان هفتم از حقوق مدنی عمل می کنند که میله تبعیض بر اساس جنسیت نیست گسترش به ادعای هویت جنسیتی و گرایش جنسی” سی ان ان گزارش داد. “این 6-3 نظر نوشته شده توسط عدالت نیل Gorsuch پیوست و توسط قاضی جان رابرتز و دادگاه چهار لیبرال قضات.”

جو بایدن می گوید: “در حالی که ما جشن گرفتن این پیروزی امروز ما می دانیم که کار ما این است که هنوز رتبهدهی نشده است انجام می شود.”

سلام برت Kavanaugh: لعنت به تو.

It was a U.S. Air Force F-15C Eagle that crashed.

A U. s. Air Force F-15C Eagle مثل این یکی سقوط این صبح است. VanderWolf-تصاویر/گتی ایماژ

نیروی هوایی ایالات متحده جنگنده سقوط هواپیما به دریای شمال: “این هواپیما در یک روال ماموریت آموزشی با یک خلبان در هیئت مدیره. علت این تصادف و همچنین وضعیت خلبان ناشناخته است.”

آمازون دیروز گفت جف بزوس است که حاضر به شهادت دادن: “قبل از خانه تحقیقات ضد تراست به بازار برق عمده شرکت های فن آوری.”

پشتیبانی غریبه

نمی خوردن که گوشت چرخ کرده: 42,922 پوند از گوشت محصولات که به یاد می آورد چون ممکن است باکتری E. coli آلودگی. “محصولات فروخته شد تحت نام های تجاری Marketside قصاب و توماس مزارع” King5 گزارش.

Its Aleksa Manilas birthday!!

این Aleksa مانیل تولد!! حسن نیت ارائه میدهد از سر مانیل

کشیدن مجری Aleksa مانیل است که 45 سال جوان امروز: گال که شعار “کشیدن نه مواد مخدر” در مورد مذاکرات چقدر این ماه تمام معنی به حق در اینجا.

آیا شما بلیط خود را برای روز شنبه را خاموش خواندن حزب ؟ فقط مراقبت از آن در حال حاضر بنابراین شما لازم نیست که به انجام mad تقلا در روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de