تقلا هستم: Bye-Bye عمه Jemima بیشتر COVID-19 موارد را eBay کارکنان پست مردم زنده عنکبوت ؟

Hi kids, did you know your syrup is fucking racist?

سلام بچه ها آیا شما می دانید شما شربت لعنتی نژادپرستانه? Jose Luis Pelaez Inc

کلاسیک مخلوط کردن یک قاضی در جمهوری دموکراتیک کنگو درگذشت ناگهانی از آنچه گفته شد به یک حمله قلبی. او در وسط نظارت بر فساد مورد مربوط به رئیس جمهور رئیس ستاد. این شناخته شده است به عنوان یک شرط از پیش موجود. با وجود علت مرگ اعلام بازگشت در ماه مه (حمله قلبی) آن است که در حال حاضر مشخص است که قاضی درگذشت زخم چاقو به سر. کالبد شکافی مشخص شده است که “او یک مرگ ناشی از خشونت با توجه به ضربات تیز امتیاز یا چاقو مانند اشیاء که محوری به سر خود را.”

COVID-19 شهری باغ آبجو: Fremont دم تعطیل و تولید آن آبجوسازی پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19. کارمند بود و بنا به گزارش ها بدون علامت است و خود قرنطینه. آخرین تغییر در شنبه, ژوئن 9. تولید آبجوسازی دوباره باز خواهد شد هنگامی که آن را امن تلقی.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

صحبت از coronavirus: موارد علامت ایالت دیروز. در واشنگتن وجود دارد 373 موارد جدید و 10 جدید مرگ و میر گزارش شده است. Yakima جدید کانون با توجه به رژیم صهیونیستی. جی Inslee.

اورگان موارد شات هموجود دارد که ثابت سربازان ارتش در COVID-19 نفر در هفته گذشته در اورگان. حدود 1000 مورد جدید گزارش شده پس از روز شنبه ، اکثر Oregon شهرستان در فاز 2 یا بازگشایی و, برخی از مردم نمی پیوستن به قوانین. از 278 موارد گزارش شده در روز سه شنبه بسیاری از آنها در ارتباط بودند به فانوس کلیسای پنطیکاستی که میزبانی یک سرویس کلیسا با بیش از 100 نفر جمع شده بودند. که نیست! حتی برای خدا!

Oof برزیل دیده است بهتر روز: برزیل ثبت شده تقریبا 35,000 جدید COVID-19 موارد فقط در یک روز.

عمه Jemima شربت می شود یک نام تجاری جدید تعریف: شربت پدر و مادر شرکت لرزنده جو است که به طور کامل نام تجاری جدید تعریف, عمه ، خاله Jemima شربت از نام و تصویر بر روی یک نژادی کلیشه. این یک راه برای “پیشرفت به سوی برابری نژادی” Quaker Oats گفت. این نام تجاری تغییر نباید موضوع را به معنای واقعی کلمه هر کسی اما پرستان که خود را از دست داد سرزمین دریاچه های کره بانو و در حال حاضر خود را نژادپرستانه شربت پیکرنگاری هستند peeved:

Boogaloo پلیس قاتل: یک گروهبان نیروی هوایی عربستان به جناح راست Boogaloo گروهی که معتقد است جنگ های داخلی آمریکا در حال آمدن است به اتهام قتل یک Santa Cruz شهرستان کلانتر گروهبان و تیراندازی مرگبار فدرال مامور امنیتی در اوکلند. او همچنین یک همدست.

وجود دارد یک درخواست: برای نجات بارون مغلوب ساختن پیشی جستن از خانواده اش. در این توضیحات آمده است:

این دادخواست این است که برای نجات بارون مغلوب ساختن پیشی جستن از خانواده اش او بدیهی است که افسرده است و 100% چپ و ما احساس بد برای او #savebarron2020 همچنین من شنیده ام او را دوست دارد kpop و انیمیشن. نام یک جمهوری خواه که دوست دارد یا از آن چیزهایی است. به هر حال ما می تواند او را نجات دهد از خود نژادپرستانه و ضد همجنس و متجاوز از یک پدر امضای این طومار pls و thx

به یاد داشته باشید که 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس ؟ او هنوز نمی تواند راه برود با توجه به آسیب های او پایدار از برخورد با پلیس است. او یک جمجمه شکسته. افسر که هل مرد به حالت تعلیق در آمد و در پاسخ تمام اعضای تیم پاسخ اضطراری در بوفالو اداره پلیس استعفا داد.

Chris d’elia متهم به سوء رفتار جنسی: بازیگر و کمدین متهم شده است از نظافت زیر سن قانونی دختران, درخواست عکس از آنها و تلاش برای ملاقات با آنها را زمانی که او کمدی را نشان می دهد در شهرستانها است.

مرگبارترین شرکت های بزرگ ایالات متحده جرم و جنایت تا کنون با موفقیت همیشه تحت تعقیب قراراست: Pacific Gas & Electric نقش در سال 2018 اردوگاه آتش در کالیفرنیا است. ابزار التماس گناه به مرگ 84 نفر در آتش سوزی. هیچ کس را به رهبری به زندان ، و واقعا همه PG&E به پرداخت 3.5 میلیون دلار جریمه و $500,000 در هزینه های بررسی.

جاوا خلاصه امروز: حداقل بیشتر خلاصه از این ماه بوده است تا کنون. اصلا عادت به آن ، آخر هفته خواهد بود دوباره.

در اینجا Fox News نسخه از آنچه اتفاق می افتد در کاپیتول هیل: زنده از ریز ریز کردن آن را هر چه این تصویری است. موسیقی چیزی است که باعث می شود آن را:

آتلانتا megachurch پاستور پیاده روی به عقب نظرات در مورد مسابقه و تاریخچه برده داری: پس از پیشنهاد اصطلاح “سفید برکت” باید جایگزین اصطلاح “سیاه و سفید امتیاز است.”

بر روی “خواندن” لیست: تجاوز کیت راز تاریخ است.

عشق تقلا AM/PM?

eBay کارکنان متهم “با راه انداختن گسترده کمپین به تهدید و ارعاب و تهدید و ارعاب” سردبیر خبرنامه: این داستان bonkers. ارشد کارکنان در eBay خود را darndest به خراب کردن زندگی یک زن و شوهر بودند که به انتشار محتوا در مورد eBay است که مدیران نمی مانند. کارکنان با ارسال تاج گل مراسم تشییع جنازه خونین خوک در صورت ماسک هالووین زنده عنکبوت و سوسک و تحویل به زن و شوهر, صفحه اصلی. آنها “ارسال مستهجن مجله با نام شوهر در آن خود را به خانه همسایه و برنامه ریزی برای شکستن به زن و شوهر گاراژ به نصب دستگاه GPS بر روی ماشین خود را.” بیشتر وجود دارد!

فراموش نکنید که: رایگان وجود دارد روزانه جدول کلمات متقاطع در DailyBeast.

Annnnd: در اینجا تصویری از یک پسر پیدا کردن شریک زندگی خود را دوباره باردار:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de