تقلا هستم: پیشاهنگی پسر در حال ورشکسته King County سطل زباله عقاب مشکل بلومبرگ در بحث مرحله

Can Mike buy your vote? No, really, he would love to know.

می توانید مایک خرید خود رای دهند ؟ نه واقعا او را دوست دارم به دانستن است. درو ANGERER/گتی ایماژ

پیشاهنگی رسوایی: Welp پیشاهنگی پسر از امریکا برای ورشکستگی زمینه. جواب منفی نیست هزینه های عملیاتی است که نگه داشتن آنها را. این سیل از جدید تجاوز جنسی مورد از هزاران نفر از مردان که گفته بودند از تعرض به پسران جوان. صندوق جبران خسارت می تواند رسیدن به 1 میلیارد دلار.

آتش بازی و عقاب? این چیست ؟ چهارم جولای ؟ نوچ این سدار هیلز منطقه دفن زباله بهترین ایده برای خلاص شدن از زباله-محبت عقاب است که نمی خواهد برای عشق به خدا فقط تماشا کردن. بله در صورتی که شما از دست رفته است که طاس عقاب عشق به صدای بوقلمون در اوردن تا به سطل زباله. ما وطن پرست نماد سطل زباله پرنده. آنها تیراندازی شده است “پرنده-خاص” آتش بازی در آنها را به آنها را به ترک کمپرسی به تنهایی.

اتهام اقدام نوزاد-napper را در روز او را در دادگاهها: Pierce County زن بود که گفته نما به عنوان یک نوزاد عکاس به منظور دریافت به اندازه کافی نزدیک به ربودن آنها نوشته شده $50,000 وثیقه. دادگاه او در تاریخ سه شنبه است اما.

توله سگ می افتد پایین و حرارت دریچه در گریم, واشنگتن:, شد و به سرعت نجات داد.

712 نفر در واشنگتن در حال نظارت برای coronavirus: من می دانم آن را به یک نام رسمی شرکت (COVID-19) اما من آمده ام تا coronavirus به عنوان coronavirus بنابراین من فکر می کنم من قصد دارم به چوب با آن. به هر حال. افرادی که ممکن است در معرض به کسی که با این ویروس آلوده شده اند و یا در نزدیکی کسی که در بازگشت از چین در 14 روز گذشته در حال نظارت برای ویروس. با توجه به وزارت بهداشت و درمان یک فرد دارای آزمایش مثبت برای این ویروس تا کنون.

برخی از سریع تلخ در سراسر جهان coronavirus به روز رسانی: اینجا می آیند برخی از اعداد. تعداد کل آلوده است در 72,436. کل کشته است 1,868. یکی از کسانی که مرده است مدیر یک بیمارستان در ووهان. وجود دارد محدودیت های مسافرتی برای نیمی از جمعیت. و 10 درصد از جمعیت در برخی از مرتب کردن بر اساس از مستند وقتی که می آید به ترک خانه های خود. الماس شاهزاده در ژاپن 88 موارد جدید آوردن مجموع آلوده به 542. دولت های خارجی در حال کار بر روی استخراج شهروندان خود را از کشتی.

برخی از آب و هوا: انتظار می رود یکی از سرد امروز.

زن ربوده شده و مجبور به تماشای ریشه: یک سدار رپیدس زن ادعا می کند او ربوده شده بود توسط مردی که او را مجبور به تماشای ریشهاین نه ساعت تاریخی miniseries در مورد برده داری به طوری که او می تواند “درک بهتر خود پرستی.” این مرد نیز گفته می شود گفت: اگر او نمی تماشای آن او خواهد بود “کشتن او و گسترش نقاط بدن در سراسر ایالتی 380 در راه به شیکاگو.”

بلومبرگ خواهد بود در بحث مرحله: سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار رسید در پای صندوق های رای به 19 درصد در میان دموکرات ها. این بدان معناست که او را واجد شرایط برای بحث دموکراتیک در لاس وگاس در روز چهارشنبه. او در مقام دوم پشت سر برنی ساندرز’ 31 نقطه های رای گیری. بلومبرگ که در مواجهه با سخنان گذشته سیاست های نژادپرستانه و سخنان و اسناد و مدارک از یک حرفه پر از آزار جنسی صرف بیش از 300 میلیون دلار در تبلیغات تلویزیونی. محبوبیت او افزایش یافته است با تعدادی از آگهی های تلویزیونی.

ایالتی کنت تفنگ دختر هنوز یک چیز: آیا شما به یاد داشته باشید Kaitlin بنت? دختر که معروف برای حمل AR-10 در محوطه دانشگاه پس از فارغ التحصیلی ؟ بنت شات به شهرت بدنام شد و رسانه های شخصیت برای حق. او بازدیدکننده داشته است دانشگاه برای برخی از خروجی به نام آزادی پاتوق و آزار کودکان و نوجوانان کالج در مورد سیاست. بنت دریافت نمی کنند استقبال گرم در دانشگاه اوهایو دیروز. دانشگاه اوهایو پلیس گفت بنت نیست هشدار به آنها که او را به طوری که آنها نمی تواند کافی نیروی انسانی و این که هر کس در حال حاضر نشان دادن خود متمم اول قانون اساسی حقوق.

در نهایت عدالت برای این کنتاکی مرد: او شده است تلاش برای به دست آوردن غرور پلاک “IM خدا” برای جیپ خود را پس از سال 2016. دولت او را تکذیب کردند. او به دادگاه رفت. خود را “IM خدا” پلاک مشخص شده است آزادی بیان و دولت در بخش حمل و نقل باید به او پرداخت 150 دلار به پوشش هزینه های قانونی.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

خوب است که به نظر نمی رسد مشکوک در همه: روسیه در نظر گرفتن ساخت روسای جمهور سابق مصون از تعقیب.

یک دیتونا 500 تصادف: راننده رندی نیومن سقوط ماشین خود را با یک دامان به رفتن در دیتونا 500. او بود که منجر به بسته در زمان.

امروز بهترین گزینه های سرگرمی ها: میوه-متمرکز آشپزی با لوری Pfalzer یک موسیقی جاز نشان می دهد با Jaimie شعبه و StarChefs سیاتل افزایش ستاره مزه جشن جوایز و مراسم. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر