تقلا هستم: بوتهل دبیرستان را می بندد در میان ویروس ترس نقض داده ها در صورت تشخیص هوش مصنوعی شرکت زن Brews آبجو در مثانه

Category: سیاتل

Do you have any bladder beer on tap?

آیا شما هر گونه مثانه آبجو در شیر ؟ zozzzzo

FBI بازداشت چهار نئو نازی ها پس از تهدید به فعالان و روزنامه نگاران: یکی از اعضای این “خشونت آمیز گروه های افراطی” در منطقه سیاتل است. گروه Atomwaffen بود به اتهام تهدید و ارعاب مردم آنها را به عنوان موانع به شعارهای دور زدن و آزادی بیان حمایت به طور کامل با توجه به اف بی آی است. حداقل سه نفر هدف قرار گرفتند توسط تهدیدات در سیاتل از جمله پادشاه 5 روزنامه نگار.

یک نقض داده ها برای که, ترسناک, تشخیص چهره برنامه: شما می دانید Clearview هوش مصنوعی یک مورد استفاده توسط بیش از 600 سازمان های اجرای قانون? یکی که می داند که صورت خود را به دلیل تمام تصاویر شما را بر روی اینترنت ؟ بله که یکی از. یک نقض داده ها به بیرون درز این شرکت کل لیست مشتری. که دسترسی به صورت خود را در حال حاضر ؟ چه کسی می داند!!!! Clearview AI حفظ این نبود هک.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

بوتهل دبیرستان بسته است پنج شنبه: از آنجا که از “فراوانی از نگرانی” در مورد کوروناویروس. یک عضو هیات بازگشت به کار دوشنبه پس از سفر بین المللی است. یک عضو خانواده آنها سفر با بیمار این هفته است که در بیمارستان تحت نظارت. وجود ندارد هر آزمون مثبت برای coronavirus نشده است. بوتهل دبیرستان است که فوق العاده دقیق است. وزارت بهداشت نمی کنم دبیرستان نیاز به بستن و تهدید به دانش آموزان حداقل است.

واشنگتن رای گیری اولیه: خوب در مورد 420,000 واشنگتن باید رای گیری زود است. از لحاظ فنی واقعا “اولیه” از آنجا که ما می توانید با ایمیل ما در رای هر زمان که بین هفته گذشته و 10 مارس. اما در این زمینه ممکن است باریک قبل از واشنگتن رای دریافت شمارش.

Dunkin’ دونات منتشر شد یک میان وعده جدید: آن را به معنای واقعی کلمه یک کیسه بیکن.

خشک و خفیف ، یکی دیگر از روز دلپذیر است که جلوتر از ما. بهار واقعا فقط فنر بر ما متعجب. من حتی نمی پوشیدن یک ژاکت دیروز. من توصیه نمی که. من سرد.

Bellevue College مدیر تغییر ژاپنی توقیف یادبود: معاون رئیس جمهور از کالج گفته whited از مرجع به یک Eastside بازرگانان ضد ژاپنی احساسات در طول جنگ جهانی دوم که نوشته شده بود بر روی یک پلاکارد در مقابل یک نقاشی دیواری از دو ژاپنی, کودکان در جنگ جهانی دوم ژاپنی حبس اردوگاه. او گفته whited را حکم قرار داده و سپس یک روکش نسخه از این هنرمند بیانیه آمده است که نمی آن را حاوی بیش از whited کردن نسخه. Bellevue College کرده است عذرخواهی کرد.

مردم نمی دانند که چگونه به کشف جعلی خبر آنلاین: با توجه به NPR, محققان دریافتند که “Facebook کاربران 65 ارسال شده و بیش از هفت بار به عنوان بسیاری از مقالات از اخبار جعلی وب سایت در مقایسه با بزرگسالان زیر 29.” با یک انتخابات و به احتمال زیاد روسی کمپین دروغ بلندی برخی از کارگاه های آموزشی ارائه می شوند برای کمک به سالمندان واقع بررسی الگوهای رفتاری آنها را در Facebook.

مردم آمریکا نیست با در نظر گرفتن شیوع کروناویروس جدی: خوب, آن را سخت به احساس در سهولت زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسئول ایمنی ما. او تا کنون است مغایر با آنچه مقامات بهداشت گفت: در تلاش برای سعی کنید برای اطمینان از مردم آمریکا که همه چیز خوب است و ترس شده است پر از شکوفه. این است که… درست نیست. ایالات متحده را ببینید coronavirus عفونت. آن را تقریبا اجتناب ناپذیر است. حتی ترسناکتر جدید واشنگتن پست در مقاله این هفته اظهار داشت که ایالات متحده در آزمون برای شناسایی ویروس در شهروندان ما معیوب است. این به این معنی است که راه بیشتر مردم می تواند این ویروس در حال حاضر و ما حتی نمی دانیم. Coronavirus تست کیت حتی گسترش یافته است به بسیاری از بیمارستان ها در ایالات متحده

دلتا را در اقدامات پیشگیرانه: این شرکت هواپیمایی را کاهش پروازهای بین سیاتل و کره جنوبی.

در ضمن: نخست وزیر ژاپن دستور داده است تا تمام مدارس دولتی به مدت یک ماه شروع در ماه مارس است.

این عکس بعد! امروز سالگرد زمانی که اصلی عکس بازی ها شد و در سال 1996 منتشر شد. این خبر بزرگ برای نوستالژی gluttons و یا هر کسی که نقش گوگل بروید. اگر شما در دومی اردوگاه به من ایمیل بنابراین ما می تواند دوستان شما وجود دارد.

وجود دارد یک تیراندازی در یک میلواکی آبجوسازی دیروز: پنج کشته در تیراندازی در میلواکی را Molson Coors پردیس. تیرانداز که در زمان خود زندگی خود شناسایی شد به عنوان 51 سال که مشغول به کار در آبجوسازی. او به تازگی از کار اخراج شده است.

کلیسای ساینتولوژی در کالیفرنیا شهر shitlist: پس از کلیسای منتشر شد صدها نفر از هلیم بادکنک به هوا به جشن افتتاح یک کلیسای جدید در شهرستان ونتورا. این ونتورا شهردار دیوانه است زیرا این بالن می تواند به محیط زیست آسیب برساند.

صبر کنید من عاشق این: اینجا الیزابت وارن و استفان کلبرت یک بازی که در آن وارن را حدس بزنید میلیاردر بر اساس کلبر را توصیف.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آه یک مورد کلاسیک از ادرار خودکار آبجوسازی سندرم: 61 سال نیاز به یک پیوند کبد. او رد شد چرا که او نیاز به “او اعتیاد تحت کنترل اول” با توجه به معاون مقاله. زن نبود مست بود اما او اتانول در ادرار. او آزمایش در بیمارستان دیگری. آنها دریافتند که او به معنای واقعی کلمه بود دم آبجو در مثانه.

گزارش وجود دارد که می تواند وجود داشته باشد یک مقام ارشد نشان می دهد قدمت: بیش از 65 لیسانس spin-off را می توان در آثار.

امروز بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: John Cameron Mitchell منشاء عشق, تور یک نمایش با jazz drummer استانتون مور و خواندن با Mitchell S. Jackson. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im