تقلا هستم: مرز با کانادا بسته است درایو-از طریق آزمایش رشد می کند, روز سنت پاتریک, شبح, شهر

Category: سیاتل No comments

Mirian Fuentes, a medical assistant, talks to someone who showed up at an appointment-only drive-up clinic set up by the University of Washington Medical Center Northwest Outpatient Medical Center yesterday.

Mirian فوئنتس یک دستیار پزشکی, مذاکرات به کسی که نشان داد تا در یک قرار ملاقات-تنها رانندگی کردن درمانگاه راه اندازی توسط دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی شمال غربی سرپایی مرکز پزشکی دیروز. کارن Ducey / گتی ایماژ

درایو-از طریق آزمایش رشد می کند: “از لین وود به پویالاپ مردم در حال رانندگی از طریق موقت تست مکان و داشتن پرستاران سواب داخل بینی خود را.”

این همه را با یک تب: سیاتل زن که تا به حال covid-19 توضیح می دهد که آنچه در آن بود.

پزشکی کارگران در حفظ و تست مثبت: سیاتل بیمارستان ها گزارش می دهند که “این ویروس آلوده شده است بیش از دو دوجین کارگران یک نشانه بیشتر استرس در سیستم پزشکی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام مرز کانادا بسته است: به همه اما ضروری ترافیک.

یک سرویس است که نشده است لغو شده است تحویل نامه: “در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که COVID-19 در حال گسترش از طریق پست الکترونیکی” خدمات پستی ایالات متحده می گوید. صرف روز خود را در خانه به تنهایی ساخت کارت یا نامه نوشتن به مردم شما را دوست دارم.

The normally packed Pike/Pine nightlife corridor was a ghost town last night for St. Patricks Day. This is Lindas Tavern.

به طور معمول بسته بندی شده پیک/کاج شبانه راهرو بود شهر ارواح شب گذشته برای روز سنت پاتریک. این لیندا. کریستوفر Frizzelle

من راه می رفت در سراسر شب گذشته: گرفتن عکس از همه سوار کردن میله در کاپیتول هیل.

چرا ویندوز سوار کردن ؟ “دلیل اصلی ما تصمیم به هیئت مدیره لیندا میخانه است که به سادگی که ما نمی دانیم که چگونه ما بسته خواهد شد” لیندا Derschang گفت: در مصاحبه امروز صبح. “و اگر آن را بیش از چهار هفته و خیابان ها خالی آن را فقط به نظر می رسید منطقی که وجود دارد بالقوه برای ویندوز یا بدتر.”

چگونه بسیاری از کارکنان خود شرکت او را تحت تاثیر قرار? “من گذاشته شدن حدود 100 نفر و من کاملا دل شکسته.”

سرگردان در اطراف در ساعت 10 شب گذشته اشک در چشمان من من تو را دیدم چیزی است که من هرگز قبل از دیده می شود: Mezcaleria, Oaxaca منطقه رستوران داخل تاریک و بسته به چیزی جدید در اطراف گوشه ای از آن درب جلو: یک پنجره برای رفتن سفارشات. آن را باز کرد شب گذشته. نگاه کنید!

A friendly face in the middle of a ghost town.

چهره ای دوستانه در وسط شهر ارواح. کریستوفر Frizzelle

آن را به نام Oaxaca Taqueria و آنها را: چیپس و سالسا و guacamole (بر خلاف دیگر من نزدیک مورد علاقه کارملو را Tacos), tacos از جمله میگو و نوعی ماهی پهن (نیز بر خلاف کرملو) است اندازه entrees مانند مرغ تمل افلاطون و خط و خال negro افلاطون و شراب و برو.

من تا به حال carne asada tacos و آنها خوشمزه: شبیه این. حمایت از Oaxaca Taqueria به معنی حمایت از افرادی که کار می کنند وجود دارد. مسلم وجود دارد جایی برای نشستن. اما وجود دارد هیچ جایی برای نشستن در هر نقطه در حال حاضر. و یک زن و شوهر tacos و توپو چیکو به خوبی با پرسه زدن در اطراف محله گریه.

Oaxaca Taqueria هم کردم اول جلوگیری از سمت نشانه ای از شهرستان: نشان می دهد که چه استفاده می شود برای پارکینگ خیابان در حال حاضر pull-غذا-برای-برو در انتظار منطقه است. Komo به گزارش این علائم در اینجا.

The new food-to-go loading zone sign. Note the empty street and the empty bus in the background.

جدید مواد غذایی-برای-رفتن بارگذاری منطقه امضا کند. توجه داشته باشید این خیابان خالی و خالی اتوبوس در پس زمینه. کریستوفر Frizzelle

بازار سهام سقوط دوباره امروز صبح: “S&P 500 با کاهش بیش از 3 درصد است. عمده بازارهای اروپایی شد 4 تا 5 درصد پایین تر است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در ضمن در ونیز ایتالیا: در حال حاضر که کانال ونیز شده اند پاک از قایق و مردم ونیزی در حال تجربه “سورپرایز شیرین و لذت بخش برای دیدن آب از کانال تبدیل از آب گل آلود به کریستال تمیز با ماهی و پایین به وضوح قابل مشاهده است.”

آیا شما به دنبال چیزی برای انجام با زمان خود را? جزئیات طاعون توسط آلبرت کامو با من و مردم در سراسر جهان است.

شما مجاز به رفتن به سیاتل پارک? بله تحت شرایط خاصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>