تقلا هستم: بوئینگ می آیید; مراقب باشید از موش های آدم خوار; خواهد که پرتاب موشک اتفاق می افتد ؟

Rats have resorted to open warfare and eating their young.

موش “متوسل به جنگ باز و خوردن جوان خود را.” Kseniia Glazkova/گتی ایماژ

آن را “بعید” است که همه واشنگتن را به فاز 2 هفته آینده اقامت-صفحه اصلی سفارش مجموعه به پایان می رسد در مه 31. همه استان ها در دولت نمی خواهد آماده برای انتقال به فاز 2. آماده برای یک اقامت-صفحه اصلی تمدید و یا در حداقل برخی از ناامیدی. به خصوص برای کسانی از ما در شهرستان کینگ. تا کنون 21 استان ها در فاز 2 در واشنگتن است. سه مطلب در حال انتظار برای پیوستن به آن صفوف به زودی.

در ضمن بسیاری از کالیفرنیا نقل مکان کرد تا به مرحله 3: حدود 80 درصد از کالیفرنیا در حال حرکت است به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سومین مرحله از دوباره باز کردن. برای آنها که به معنی آرایشگاه و سالن مو باز خواهد شد. L. A. County, اما, باقی خواهد ماند سمت چپ از بازگشایی پس از آن شهرستان با بخش عمده ای از COVID-19 موارد و مرگ و میر در سطح ایالت.

تعجب: پس از اولین قلم مو با واقعیت-بررسی در توییتر مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر تهدید به تنظیم رسانه های اجتماعی شرکت ها.

بوئینگ کارگران منتظر کفش دیگر را به رها: پخش کردن اعلامیه فرستاده خواهد شد در روز جمعه. به عنوان بسیاری از 16,000 بوئینگ کارگران می تواند تبر با توجه به تاثیر coronavirus.

پور یکی برای به اشتراک گذاری دوچرخه در سیاتل: Uber پرش با دوچرخه در حال گرفتن اوراق.

“تست آنتی بادی برای Covid-19 اشتباه به نیمی از زمان CDC می گوید”: نمی توانم بگویم که من عاشق این شانس. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفته است که در این آزمون مورد استفاده برای تشخیص اینکه آیا یک فرد تا به حال COVID-19 “هستند و نه به اندازه کافی دقیق” را به هر نوع تصمیم گیری در سیاست از نتایج. مردم ممکن است نیاز به یک آنتی بادی آزمون دو بار.

زن به ضرب گلوله در سر توسط دولت سپاهی: در استیتن دولت سپاهی کشیده برای کمک به یک زن است. او از جیبش یک تفنگ. او با سپاهی. بود به ضرب گلوله در سر و airlifted به Harborview Medical Center.

Swarms از ملخ در هند: نامنظم آب و هوا است که باعث swarms از حشرات به افزایش است. من نه سوپر من مذهبی دانش بنابراین کتاب مقدس thumpers اجازه دهید من می دانم اگر این باید دلیلی برای نگرانی است. من در حال حاضر در اردوگاه “این خوب است” اما اگر ما زندگی را از طریق این کتاب از آیات و یا چیزی است که من می خواهم به دانستن است.

جورج فلوید خانواده می خواهد عدالت: اعضای خانواده فلوید که کشته شد هنگامی که یک افسر پلیس به او برگزار شد با زانو بر گردن خود می خواهید چهار مینیاپولیس ماموران پلیس دخیل در مرگ او متهم به قتل است.

من حدس می زنم این از لحاظ فنی واجد شرایط به عنوان یک خبر خوب: قاضی که توصیه به بستن پاهای خود را برای جلوگیری از تجاوز جنسی به طور دائم حذف شده از روی نیمکت.

شما شنیده ام از قتل اورلئانز. در حال حاضر آماده برای: موش های آدم خوار. آمریکایی موش برگزاری نمایشگاه “غیر معمول و یا رفتار پرخاشگرانه” پس وجود ندارد به اندازه کافی در خیابان زباله به غذا خوردن در حالی که آمریکایی ها قفل شده است. این موش را “توسل به جنگ باز و خوردن جوان خود را.” یک MTA کارگر در شهر نیویورک مورد حمله قرار گرفت توسط یک بسته از 30 موش بیش از آخر هفته روز یادبود. آنها در حال گرفتن سازمان یافته است.

ناسا و اسپیس ایکس را راه اندازی دو فضانورد به فضا امروز: راه اندازی خواهد شد اتفاق می افتد در 1:33 PST. این اولین پرواز فضایی سرنشین دار از خاک آمریکا در حدود یک دهه است. آن SpaceX اولین پرواز فضایی سرنشین دار تا کنون. آب و هوا و ممکن است لغو و راه اندازی ،

چگونه مولد آیا شما شده است در طول اقامت-صفحه اصلی سفارش ؟ شما کشف آنچه به نظر می رسد کاملا حفظ روم موزاییک کف ؟

پشتیبانی غریبه

یا شما ساخته شده است یک غول پرنده به خاطر بچه است ؟

آیا این فقط طرح مردود? تورنتو می گوید: کانادا پست فقط بسته تحویل داده و او دستور داد تا 8 سال پیش.

دومینیک کامینگز’ نام نمی روند در توییتر: انجمن فیلتر را مسدود کامینگز’ نام از باد در سایت های رسانه های اجتماعی. کامینگز که دستیار نخست وزیر بوریس جانسون کشیده شده خشم بریتانیا چرا که او و همسرش را شکست مستند قوانین. کامینگز شده در نوشتن این قوانین است. به هر حال مردم نیاز به دریافت خلاق با آنها چگونه برچسب کامینگز’ نام. این یک مثال از سکونتهرپ مشکل Lincolnshire شهر است که تا به حال مسائل با سانسور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de