تقلا هستم: بایدن برنده واشنگتن تام بردی پرش, دولت Bungles COVID-19 تدریس خصوصی در خانه

Category: سیاتل No comments

Washingtons man.

واشنگتن ، جاشوا LOTT/گتی ایماژ

چرا که در این سال می کنید بهتر: جو بایدن رسما مورد ضرب و شتم برنی ساندرز در واشنگتن مقدماتی با توجه به سیاتل تایمز. بایدن برنده 38 درصد به 36 درصد در حدود 23,000 رای. این نتیجه به معنی تنها دولت ساندرز برنده هفته گذشته داکوتای شمالی که هنوز قفقاز. معاون سابق رئیس جمهور پیروزی می ایستد در مقایسه با سال 2016 زمانی که ساندرز جاروب دولت قفقاز در برابر هیلاری کلینتون و برنده بیش از 2/3 از رای دادن. تعویض به مقدماتی نشان می دهد که با توجه به فرصتی واشنگتن واقعا رای خواهم این خانه از دو ثروتمندترین مردان در این سیاره است.

و در عین حال نشان می دهد می رود: به انجمن خوش آمدید سه شنبه III. به عنوان شهرستانها در سراسر کشور پیاده سازی سخت اجتماعی فاصله اقدامات به سرعت گسترش شیوع کروناویروس, آریزونا, و ایلینوی و فلوریدا هنوز برنامه ریزی برای برگزاری مقدماتی امروز. که واقعا تصمیم مخاطره آمیز قرار می دهد 441 نمایندگان در خط امشب و بایدن است که انتظار می رود آنها را به نفع خود تمام هر چند ساندرز ممکن است فراموش خوب در آریزونا. بایدن در حال حاضر 894 نمایندگان به ساندرز 743.

اوهایو به تعویق انداختن اولیه آن با توجه به همه گیر: با استفاده از اورژانس قدرت به سرپیچی از حکم دادگاه در برابر بسته شدن انتخابات Gov. مایک DeWine و بهداشت عمومی مدیر دکتر امی اکتون بسته که گه پایین با توجه به نقل قول مستقیم از نیویورک تایمز. هر چند دادگاه بدوی مسدود می اوهایو دیوان عالی کشور به اتفاق آرا تصمیم گرفت که خوب بود. که تصمیم می گیرد شب سوم-بزرگترین جایزه را از روی میز.

نه یک صحنه بزرگ حق شرکت در انتخابات در ایالت ایلینوی:

تام بردی ترک Patriots: تاریکی کاپیتان بد ترین تیم در فوتبال اعلام کرد قصد خود را به پایان کار خود را با یکی دیگر از تیم NFL در یک آبشار از کلیشه ارسال شده به خود را Instagram. او نظر خود را در پست “برای همیشه لطفا برای یک وطن پرست” تقلید از رسانه های اجتماعی تکنیک های رئیس جمهور او را دوست دارد بنابراین از صمیم قلب.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد $850 میلیارد بسته محرک: trump’s ساده لوحانه طرح شامل مالیات بر حقوق و دستمزد قطع او را برای درخواست شده است که تنها کمک می کند تا افرادی که در حال کار بسیاری از کسانی که از کار هستند. همچنین وثیقه از فرودگاه به میزان 50 میلیارد دلار. همانطور که برای کوچک و متوسط کسب و کار مجبور به شاتر و دراز کردن کارگران ؟ “یکی از کسانی که ایده های به گفته افراد آشنا با این بحث خواهد آن را آسان تر برای [آن] کسب و کار به بازسازی بدهی” به گزارش نیویورک تایمز. مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهان صرف 1.5 تریلیون دلار در کاهش مالیات به ثروتمندترین مردم است. آنها در حال حاضر با توجه به هزینه های کمتر از 2/3 از آن به قید وثیقه تنها بخش هایی از طبقه متوسط است.

و در عین حال 47 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به کروناویروسبا توجه به جدید ترین صبح مشورت نظرسنجی.

اما 60 درصد از این کشور به او اعتماد ندارند در مورد این موضوعبا توجه به NPR/PBS NewsHour/Marist نظرسنجی.

تبدیل homeward قبل از من به طور کامل جوش و خوب تماشا: سیاتل تایمز گزارش می دهد که دولت واشنگتن و وزارت بهداشت کاملا bungled آن COVID-19 اطلاعات خط تلفن برنامه. “این بود تا 5 مارس پس از مقامات دولتی قرار دادن یک درخواست برای کارگران در سراسر DOH به زمین در, که نیروی انسانی افزایش یافته است. حتی در آن زمان انتظار به اوج خود رسید و در 38 دقیقه” آنها بنویسید.

اوه آره, مبارک روز سنت پاتریک: به جای رفتن به میله ها هستند که بسته فریاد این Yeats اشعار از بالای ریه های خود را در حالی که گرفتن چکش بر روی نیمکت خود را:

اگر شما نمی مانند شعر و که شما را سرزنش می: سازمان دیده بان و پا زدن قطره Murphys livestream یک کنسرت از بوستون. نمایش شروع می شود در 4 p. m. PDT.

بسیاری از مردم در حال پرسیدن که کسب و کار می تواند باز بماند و که باید دید. در اینجا یک لیست:

قبایل نیز سازندگان: قمار از طریق پایان ماه: اسلات ماشین آلات رفته اند آرام در قمار اجرا شده توسط “Suquamish, پویالاپ Tulalip Muckleshoot و Lummi” با توجه به سیاتل تایمز.

پادشاه شهرستان Exec داو کنستانتین می پرسد آنهم به تاخیر اموال مالیاتی آخرین مهلت: در نامه کنستانتین و County Assessor جان ویلسون خواسته Inslee به عقب راندن مارس 30 تاریخ مقرر برای مالیات بر املاک. “دولت قانون می گوید یک عمل مانند است که می تواند بیش از 30 روز بدون پسوند ساخته شده توسط قوه مقننه” گزارش سیاتل تایمز.

به عنوان رهبران محلی اجرای کافی تلاش های امدادی, جنبش راه اندازی تماس برای توقف اجاره: یک وب سایت به نام اجاره به دلیل فنر شب گذشته, ارائه, پیام, قالب برای کسانی که می خواهند به تماس electeds و تقاضای اجاره یخ. “با صدای بلند و سریع بسیج از صدای ما فقط امیدواریم که که آنها تصویب سیاست است که به مناسبت افزایش می یابد.”

دیگران تلفن به صورت کامل-اجاره اعتصاب:

همان معامله در سن Fran:

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من می دانم که ناتالی در حال حاضر در مورد ارسال Shedd آکواریوم پنگوئن دیروز: اما یکی از معدود باقی مانده و شادی در زندگی در ادامه به تماشای این پرندگان به آرامی شروع به درک ذاتی خود آزادی است.

چیزی برای نگاه به جلو به: سالن شهر به طور کامل تنظیم به زندگی می کنند جریان وقایع آن است. در روز پنج شنبه ساعت 7:30 p. m., آنها جریان Culinary Institute of America, مدیر برنامه سوفی اگان خواندن از کتاب جدید او چگونه بود آگاهانه خوار. پس از ارائه رمان نویس و مقاله نویس نیویورک تایمز تیم اگان را به پیوستن به او روی صحنه برای یک چت خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>