تقلا هستم: بایدن به پول نیاز دارد, باب فرگوسن نیاز به کوتاه کردن مو, آمازون آتش سوزی Coronavirus انبار قاره

Clog my rona lungs why dont ya

مسدود کردن من rona ریه ها چرا نمی ya الکساندر Spatari / گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن است و شتم بایدن در نقد بازی: در ابتدای این ماه دوباره رئیس جمهور انتخابات خم $225 میلیون دلار پول نقد در حالی که بایدن انتخاباتی تنها با قرار دادن $20 میلیون, به گزارش نیویورک تایمز. در حال حاضر بایدن را جمع آوری اعانه در حال تقلا به را تشکیل می دهند تفاوت که دشوار است با توجه به تمام ممنوعیت عظیم اجتماعات چیز.

هر چند او اذعان می کند “تنگ راه” به پیروزی ساندرز است که حلق آویز در: تیم او در حال آماده سازی خود برای مناظره بایدن در ماه آوریل با توجه به واشنگتن پست.

دنبال زندگی می کنند ما COVID-19 روز رسانی: اینجا.

کریس Smalls رهبری یک انبار اعتصاب کارگران در استاتن آیلند: سپس آمازون اخراج او را برای آن گزارش بلومبرگ. کارگران می خواستم آمازون برای تمیز کردن تسهیلات با توجه به نگرانی در مورد COVID-19 آلودگی. آمازون اشاره کرد “نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل” در Smalls را پیاده روی مقالات. بسیاری از کینه جو خوب کارفرمایان شما مشغول به کار در جزیره استاتن آمازون است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کدو تنبل اوباما “مهم ترین” تغییر آب و هوا سیاست: با توجه به واشنگتن پستیک اوباما-دوران حکومت مورد نیاز تولید کنندگان به “بهبود میانگین بهره وری سوخت” در اتومبیل و کامیون ها و Suv ها با 5 درصد در سال است. امروز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تنظیم شده است به عقب که بهره وری هدف به صرف 1.5 درصد قبل از 2026. این بدان معناست که بیشتر دود در راه است! خوب چیزی که ما در وسط یک بیماری تنفسی شیوع.

واشنگتن دادستان کل خود برش مو در HairMasters: او یک قهرمان شطرنج یک محافظ از حقوق مصرف کنندگان و او کاهش موهای خود را در یک زنجیره ریز ریز کردن فروشگاه در شمال-end مرکز خرید. نمی تواند درخواست برای بهتر AG.

هیچ کس مجرم شناخته شد و در سال 1946 مجازات مورد: و در حال حاضر ما هیچ وقت نمی دانید چرا. در آن زمان یک اراذل و اوباش محاصره دو سیاه, ارتباط جنسی, نزدیکی Apalachee عبور از رودخانه مور در فورد پل در روستایی در گرجستان است. چهار “کشیده شد از ماشین خود را در زور اسلحه در 25 ژوئیه سال 1946 و شات حدود 60 بار در محدوده نزدیک در این حمله که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از آخرین توده lynchings در تاریخ آمریکا” به گزارش نیویورک تایمز. مقامات در زمان مصاحبه 2,790 مردم و 106 شاهدان شهادت در هیات منصفه اما روز دوشنبه یک دادگاه تجدید نظر فدرال رای به نگه داشتن تمام کسانی که سوابق و موم شده و واژگون پایین تر تصمیم دادگاه برای باز کردن آنها را. قاضی در دادگاه که این تصمیم منصوب شد توسط جورج بوش اول و چهار منصوب شد مغلوب ساختن پیشی جستن.

وکلا نگران Zoombombing: در حال حاضر که هر کس کاملا یکپارچه زوم به کسب و کار خود را و زندگی شخصی, نیویورک دفتر دادستان کل است درخواست ویدئو کنفرانس (آره! یک کلمه! من نمی توانستم آن را باور یا نه!) پلت فرم بسیاری از پرسش های دشوار در مورد حفظ حریم خصوصی داده ها و اقدامات امنیتی. در نامه ای وکلای مدافع استدلال می کنند این شرکت شده است “آهسته به آدرس نقص های امنیتی مانند آسیب پذیری که می تواند فعال مخرب اشخاص ثالث به, در میان چیزهای دیگر, پنهانی دست آوردن دسترسی به مصرف کننده و وب کم است.'”

این باندی dunces هستند: در هفته گذشته آمون باندی رهبر آیداهو وانیل داعش, جنبش برگزار شد نشست “متعهد به ارائه کمک های حقوقی و سیاسی و فیزیکی دفاع به افرادی که تحت فشار توسط “مقامات” و یا هر کس دیگری به پیروی از” ماندن در خانه سفارشات صادر شده توسط فرماندار با توجه به KTBV7.

بنابراین شما به یک دسته از برنج. در اینجا چگونه آن را خوب است. که لیست نیویورک تایمز برنج ایده های جنایی مانع ته دیگ بنابراین در اینجا یک دستور برای آن است.

اعلام خدمات عمومی: اگر شما در حال حاضر دیده می شود این در این وبلاگ قبل از اینکه در اینجا یادآوری خود را:

و اگر شما به خودتان پیدا کنید با کمی وقت اضافی در دست های خود را برای برخی از این دلیل:

مقامات دور از تمام زندانیانی که موفق به فرار Yakima زندان شهرستان: جمعه توسط پلیس تا به حال صعود تمام 14 زندانی که تا به حال فنر مشترک سه شنبه گذشته در چه شد, بزرگترین فرار از زندان در شهرستان Yakima تاریخ است. شکستن “آغاز شد و با یک زندانی به دلیل خودداری از رفتن به بستر خود منجر به یک شورش” گزارش AP.

“اسنوهومیش نخ صاحب مغازه نظر خود را کسب و کار ضروری است:” این تیتر یک شیرین King 5 داستان در مورد صاحب کشور نخ. به جای وادار کردن کارکنان به شلوغ شرایط کار او را تبدیل به مغازه خود را به “یک شخص خط مونتاژ” برای ارائه بافندگی لوازم که او می گوید مردم در انزوا نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه.

دیرین سیاتل PI خبرنگار/مقاله نویس Joel کانلی بازنشسته در روز تولد او: خوب, من حدس می زنم این بدان معنی است که او در نهایت می توانید یک استراحت از پمپاژ سابق غریبه کارکنان برای اطلاعات در سیاست داخلی ما. جوئل مسدود شده من در توییتر چرا که او مانند من cussing بنابراین من مجبور به ترک من Joel افکار در اینجا. با توجه به لینک کانلی کار کرده است در پی از سال 1973. سبیل خود را خواهد شد از دست رفته خود را کوچک کوله پشتی خواهد بود از دست رفته و زیرک حضور در سیاتل کانال از دست رفته خواهد شد.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

غرب سیاتل ترکیه است که در آن دوباره: روز سه شنبه آن را بیش از همه این تقاطع عبور “معمولا مشغول SW, آلاسکا” با توجه به غرب سیاتل وبلاگ. پیش از آن دیده می شد راه رفتن کسی از پله ها. این پرنده همه جا.

مرد می گوید پلیس او آموزش خود پیت بول به رانندگی با سرعت بالا چیس: ترجمه: “سربازان مرد گفت: به آنها گفتم او آموزش سگ خود را چگونه به درایو و پیت بول داشت در صندلی راننده در حالی که مرد بود فرمان چرخ رانندگی” گزارش KOMO. “مقامات باید عموم نیست شناسایی 51 ساله است که از Lakewood اما او رو به چند اتهام از جمله DUI رانندگی بی پروا آمار-و-اجرا و جنایت بودند eluding.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im