تقلا هستم: برنی برنده, بزرگ, Coronavirus اسپرد تخت زمین Truther می میرد تلاش برای دیدن کره زمین از فضا

Category: سیاتل

He did not get anywhere close to seeing this view.

او در هر نقطه نزدیک به دیدن این نمایش. buradaki

برنی بزرگ ضربه: او برنده نوادا قفقاز در یک کاملا لغزش. او 46.8 درصد از رای و نمایندگان 14. دوم به بود که جو بایدن که برنده 20.4 درصد و 4 داشت. ساندرز می گوید نامزدی حزب دموکرات. او نقل مکان کرد و تمرکز خود را به کارولینای جنوبی در حال حاضر که در آن او به امید خاموش کردن بینی-مورد علاقه جو بایدن و پاک کردن او در خارج از مسابقه به طور کامل.

واشنگتن زندانها درمان نمی زندانیان سرطان: یا حداقل آنها واقعا بد در آن است. شده اند وجود دارد از زندانیان که فوت کرده اند در سال گذشته به علت سرطان است. شکایات و دعاوی ادعا که واشنگتن وزارت اصلاحات را انجام نمی دهد به اندازه کافی برای درمان زندانیان سرطان عدم ارائه اشعه یا شیمی درمانی. ادامه مطلب در سیاتل تایمز.

اگر درختی در رنتون آیا کسی آن را بشنود ؟ بیایید بپرسید مردی که آپارتمان بود شکست با یک درخت در حال سقوط در صبح روز یکشنبه. 200 پا درخت سقوط کرد و بر روی و از طریق آپارتمان دوخته و یک مرد خواب خود را به نیمکت. او به دام افتاده بود به مدت 40 تا 45 دقیقه و در شرایط بحرانی است.

خوشحال Twin Peaks بعد به کسانی که جشن می گیرند!

شش بازداشت شده در تجمع مسالمت آمیز: محافظ از Salish دریا تا به حال 40 یا پس از پیوستن به راهپیمایان در روز شنبه برای یک تظاهرات در برابر نفت خطوط لوله. خود را “نماز راه رفتن” آغاز شده از واشنگتن پارک باغ بود و پایان مقصد مرتل ادواردز پارک. زمانی که این گروه سعی کرد به من-5 آنها متوقف شده توسط پلیس. یک درگیری آغاز شد. شش نفر—پنج مرد و یک زن دستگیر شدند.

شما فکر می کنید رابطه خود را با شما در قوانین بد است ؟ این مرد (در 40s) رو به بحث با پدرش-در-حقوق (65) در دریاچه پارک جنگلی آپارتمان پیچیده و به پایان رسید تا تیراندازی او را در قفسه سینه و پا. او سپس به پلیس و گفت: آنها همه چیز را. پدر در قانون است در Harborview Medical Center.

در دو هفته بعد خورشید مجموعه گذشته 7 p. m.: روز دیگر در افق هستند. در مارس 8, طلوع خواهد بود در 7:35 صبح و غروب آفتاب خواهد بود در 7:05 بعد از ظهر که یک روز کامل!

چین است که تاخیر در آن جلسه پارلمان به دلیل coronavirus: جایگاه کمیته ملی دیدار خواهد کرد. علاوه بر این نمایندگان مجلس باید به طور موقت ممنوع مصرف حیات وحش از ترس است که آن را در حال گسترش است coronavirus. هنوز عفونت میزان کاهش برای ویروس مقامات چینی پیدا کرده اند.

موارد در سراسر جهان سنبله: وجود بیش از 800 تایید coronavirus موارد در کره جنوبی. هفت مرگ و میر. این ویروس در حال گسترش است از طریق اعضای Shincheonji کلیسا از عیسی و مردم آنها را در تماس با. در ایتالیا وجود دارد در اطراف 219 مورد و پنج مرگ و میر. ده شهرهای قفل شده پایین در تلاش برای مهار این ویروس. ایران در حال حاضر دارای 12 coronavirus مرگ و میر و 61 آلوده. بورس های جهانی رنج می برند.

کسی توضیح فیزیک در اینجا: یا این است که آن جعلی است ؟ من بودن conned? این مرد جهش 47.1 اینچ ایستاده در یک نقطه و مدیریت در هوا آویزان????? به نظر می رسد مانند جادوگری اما خوب است.

این بدترین چیزی که من تا کنون خوانده شده: An ex-دریایی که 62 سال, شکست رکورد جهانی طولانی ترین تخته. اول از همه چرا با وجود یک رکورد است که خالص شکنجه? به هر حال حدس بزنید چقدر طول آن بود. شاید 10 دقیقه ؟ من می دانم که در حدود یک دقیقه به تخته من شکم احساس می کند مانند آن را در مورد به پارگی در نیم لا بیگانه. ده مشقت بار خواهد بود! شاید که رکورد. نوچ. این یک دلپذیر 8 ساعت و 15 دقیقه و 15 ثانیه. من از آن متنفرم.

دو میلیون درخت بودن بولدوزر در مالزی: دولت متعلق به پراک شرکت Bhd شرکت تخریب 200 هکتار از جنگل های زمین در مالزی. دارای درخت قتل آهنگ آن ساخته شده به مالزی هنوز ؟

یکی از زنان برفلد در چهره های پنهان کرد: کاترین جانسون ریاضیدان در ناسا, او کمک کرد تا طرح دوره های اصلی برای ماه فرود. جانسون درگذشت و روز دوشنبه در سن 101.

کوبه و جی جی برایانت یادبود خواهد بود امروز: امروز 2/24. جی جی شماره در بسکتبال بود 2. کوبه را 24 بود. آن را در ساعت 10 صبح در لس آنجلس. شما می توانید از اینجا تماشا کنید.

زمین مسطح truther می میرد در موشک سقوط: این مرد “Mad” مایک هیوز تا به حال ساخته شده و راه اندازی, در خانه, چند راکت خود را در تلاش برای آن را به لبه فضا را ببینید اگر زمین واقعا گرد است. مرگ او در روز شنبه که آخرین موشک سقوط کرد در کالیفرنیا است.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سناتور. چاک شومر صرف بیش از $8,600 در کیک پنیر بیش از 10 سال: از آن گناه خود را لذت.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هند برای 36 ساعت: او تور تاج محل. به عنوان این CBS News, صدای جیر جیر, اشاره, تهمت استفاده می شود به اجرا تاج محل کازینو.

امروز بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: کوتاه و شیرین قطعات توسط نوازندگان محلی در 12 دقیقه حداکثریک نمایش با Death Cab for Cutie و خواندن با آب و نویسنده جنی Offill. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de