تقلا هستم: ارتش در نظر Seahawks ورزشگاه به میدان بیمارستان لیک استیونس نوآوری اجتماعی آن فاصله

That field behind Russell might be where the next field hospital goes.

که زمینه پشت راسل ممکن است که در آن بعد از میدان بیمارستان می رود. Alika Jenner / گتی ایماژ

این است که در آینده موقت بیمارستان خواهد شد ؟ “ارتش ایالات متحده گفت: آن را با توجه به ساختمان موقت بیمارستان در سنچریلینک درست” که در آن Seahawks, بازی, Kiro 7 اخبار گزارش.

به عنوان وزارت دفاع قرار داده و آن را دیروز: “حدود 300 سرباز از 627th ارتش بیمارستان از فورت کرسن کلرادو را اعزام به سیاتل. سربازان در حال هماهنگی با دولت و مقامات محلی و انجام یک بررسی سایت از سنچریلینک درست و دولت در محل دائمی. یک موقعیت تصمیم در حال بررسی است.”

جید باغ در ID خود را در شیشه ای مقابل فروشگاه شکست در. خوشمزه مبلغ کم جای نداده و در عین حال تحت پوشش در جلوی پنجره ها در تخته سه لا (به عنوان دیگر رستوران). “ما در حال صحبت کردن در مورد تلاش برای انجام این کار فقط به امن تر و مطمئن شوید که هیچ کس می شکند ، مرکز شهر دلی مقدس فیالبداهه آمار رو حتی بدتر با کسی سرقت پول نقد خود را به کشو.

81,000 مرگ و میر در ایالات متحده بیش از 1,400 در واشنگتن: که چه تجزیه و تحلیل جدید از دانشگاه واشنگتن پروژه برای اولین بار از ماه جولای. سیاتل تایمز اشاره می کند که “طیف وسیعی از نتایج ممکن است همچنان گسترده است. برای مثال در حالی که 1,430 نشان دهنده بهترین طرح از مجموع مرگ و میر در واشنگتن توسط 1 ژوئیه آماری محدوده گسترش از 316 به 2,535.”

Lake Stevens mayor Brett Gailey.

لیک استیونس شهردار برت Gailey. شهرستان لیک استیونس رسمی پرتره

شهردار لیک استیونس است که مصرف اجتماعی فاصله یک گام بیشتر است. King 5 News گزارش می دهد که “ساکنان اینجا اختصاص داده شده روز به اجرای کارهای ضروری بر اساس حرف اول نام خانوادگی خود را…اگر نام خانوادگی شما آغاز می شود با یک, مانند, Adams طریق حرف M, مانند میلر, شما در حال اختصاص داده شده به مراقبت از فعالیت های ضروری در حتی چند روز. که به معنی یک طریق گروه M می رود در ماه مارس 26, 28, 30, و غیره. مردم با آخرین نامهای است که با شروع N از طریق Z می رود در روزهای فرد.” انطباق داوطلبانه است و هر کسی مطابق.

مواد غذایی بانک نیاز به پول و کمک: “حداقل 10 مواد غذایی-برنامه های کمک های مورد بررسی توسط سیاتل تایمز در Puget Sound منطقه گزارش شده است که آنها را دیده ام کاهش داوطلبان و/یا مواد غذایی و کمک های مالی.”

“من هنوز هم اشتباه در مورد که در واقع مجاز به دریافت یک آزمون است.” بنابراین می گوید: کسی که فقط تست مثبت برای COVID-19 مورد ایالت واشنگتن است که بدانند چه کسی و نمی توانید تست شده است.

نگران کسی ؟ در بررسی بر روی آنها. “به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس—و تلاش برای کاهش شیوع—مختل زندگی و شغل می توان آن را یک “طوفان کامل” برای خودکشی می گوید: یکی از واشنگتن کارشناسان برجسته در پیشگیری از خودکشی.”

Jeopardys greatest champion of all time says social distancing might save hundreds of thousands of lives. It might save millions of lives. This could be our Greatest Generation thing.

معرض خطر‘s بزرگترین قهرمان تمام دوران Ken Jennings می گوید: “همه چیز شده اند وارونه تا به سرعت و در حال تغییر به سرعت در حال است که آن را سخت به روند.” حسن نیت ارائه میدهد از Ken Jennings

Ken Jennings پیام به Seattle—و جهان—صبح امروز: “هیچ چیز مانند این اتفاق در زندگی, حافظه,” او می گوید در یک پیام ویدئویی منتشر شده صبح امروز در تقلا کردن و اضافه کرد که اجتماعی فاصله ما در حال انجام “ممکن است صدها هزار نفر از زندگی. آن را ممکن است نجات جان میلیون ها نفر. این می تواند ما بزرگترین نسل چیز است.”

بوریس جانسون می شود اشکال: نخست وزیر بریتانیا آزمایش مثبت برای COVID-19. “من در حال حاضر خود جدا اما من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت پاسخ از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ما به مبارزه با این ویروس گفت:” در توییتر تصویری.

برنده جایزه پولیتزر و منتقد هنر جری Saltz می گوید شما باید ساخت هنر در حال حاضر: “انزوا به نفع هنر است که صمیمی تمرین,” او گفت: نیویورک تایمز دیروز. “هنر همیشه ساخته شده تحت این شرایط است.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

باب دیلن منتشر کرده است آهنگ جدید: جدید ترین آمریکایی برنده جایزه نوبل در ادبیات (که بسیار عجیب و غریب سخنرانی پذیرش شده آهنگ جدید امروز… و آن را مورد… uhh…. این JFK assassination. خوب, باب, با تشکر?

آیا شما با رفتن به برای ناهار امروز ؟ حمایت از یک رستوران محلی با داشتن چیزی تحویل داده است. می خواهید برای محدود کردن خود را از بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل فقط به رستوران شده اند که جیمز ریش جایزه semifinalists? هیچ مشکل در اینجا این است که لیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im