تقلا هستم: یکی دیگر از تیراندازی مرگبار در ریز ریز کردن در سراسر جهان COVID مرگ و میر تصویب 500,000

Last night inside CHOP at 6:30 pm.

اخبار بسیار ترسناک بیایید شروع با این نسبتا صلح آمیز عکس های گرفته شده در داخل خرد در 6:30 pm آخرین شب. عکس توسط کریستوفر Frizzelle

دو نفر به ضرب گلوله یک ضرب—در ریز ریز کردن در اوایل صبح امروز: “حداقل دو نفر گزارش شات هرج و مرج در یک صحنه وحشت زده کمپ امنیتی و داوطلبان و به شدت مسلح خصوصی امنیتی در اوایل صبح روز دوشنبه در لبه کاپیتول هیل در اعتراض به منطقه” گزارش کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ.

جزئیات هنوز مشخص نیست اما آنها شامل یک جیپ چروکی و… کلنگ زدن? “911 تماس گیرنده گزارش یک شخص تیراندازی به یک خودرو و حداقل یک نفر گرفته شده به Harborview توسط وسیله نقلیه خصوصی. شخص دوم شات گرفته شده را به یک جای امن مجموعه که در آن منطقه سیاتل آتش منتقل می شود قربانی به Harborview. فرد دیگری گزارش حمله با یک کلنگ زدن وارد Harborview توسط وسیله نقلیه خصوصی.”

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

تیراندازی رخ داده در 12 و پایک خارج حوزه شرق در امتداد لبه از ریز ریز کردن: شما می توانید تقریبا برای دیدن سایت از تیراندازی در تصویر زیر.

The shootings occurred after 3 am this morning at 12th and Pike (two blocks away and one block to the right from where this picture was taken).

تیراندازی رخ داده است دو بلوک به جلو و نیم بلوک به سمت راست جایی که این عکس گرفته شد. عکس توسط کریستوفر Frizzelle

Harborview تایید ورود قربانیان تیراندازی: “یک قربانی وارد بیمارستان خصوصی خودرو از ریز ریز کردن حدود 3:15 صبح دومین قربانی منتقل شد به بیمارستان توسط Seattle Fire Department پزشکان و وارد بیمارستان حدود 3:30 صبح یکی از قربانیان است زخم گلوله به ران و بازو و معبد.” یک سخنگوی بیمارستان گفت King5News که “تیراندازی قربانی که وارد بیمارستان حدود 3:30 صبح درگذشت از صدمات خود را.”

“این تقریبا به معنای واقعی کلمه حق در مقابل شرق حوزه,” یکی دیگر شاهد تایید کیرو.

King 5 News, تولید کننده جامعی تصویر زیر صحنه: فقط بعد از 3 هستم. غرب, فیلم متحرک است که فقط در خارج از قاب به سمت چپ.

وجود دارد هیچ مظنون: فقط به عنوان با قبلی تیراندازی در یا در اطراف ریز ریز شده و به اطلاعات منتشر شده در مورد بالقوه مظنون است.

در سراسر جهان COVID غرق نیم میلیون: برخی از 502,306 اند از COVID از این صبح است.

پارانویا و توهم و دیگر اثر از COVID: “کیم پیروزی فلج شده بود روی تخت و زنده زنده سوزانده. فقط در زمان کسی او را نجات داد اما ناگهان او تبدیل به یک مجسمه سازی یخ در یک فانتزی کشتی کروز بوفه. بعد او یک موضوع از یک آزمایش در یک آزمایشگاه در ژاپن است. پس از آن او در حال حمله گربه است.” عیسی COVID می شود وحشتناک تر روز به روز.

Another photo taken inside CHOP around 6:30 pm last night.

یکی دیگر از عکس های گرفته شده در داخل ریز ریز در اطراف 6:30 pm آخرین شب. عکس توسط کریستوفر Frizzelle

برخی از خبر خوب: قاضی جان رابرتز طرف با لیبرال ها در دادگاه عالی ایالات متحده برای حفظ سقط جنین قانونی در لوئیزیانا. این تصمیم اعلام شد امروز صبح. با تشکر از جان. شما می توانید تصمیم گیری در اینجا.

“چیزی است که با جان رابرتز” می گوید: Jeffrey Toobin در سی ان ان این صبح است. سازمان دیده بان آن را در اینجا.

ساشا بارون کوهن pranked جناح راست المپیا تجمع در روز شنبه: “بازیگر و حرفه ای کسیکه شوخی زننده کند ساشا بارون کوهن کشیده کردن آخرین شیرین کاری شنبه—در جناح راست تجمع در المپیا—در نظر گرفتن مرحله و گرفتن برخی از افراد به آواز خواندن نژادپرستانه شعر در مورد هیلاری کلینتون, باراک اوباما و ‘ووهان آنفولانزا.'”

پشتیبانی غریبه

یک skiier ناپدید شده در کوه رینیر در روز جمعه: او سومین فرد از دست رفته در راینر در یک هفته. او “اعتقاد افتاده اند در شیب زمین در هنگام فرود از بالای کوه” سیاتل تایمز گزارش.

چگونه سیاتل ساکنان خود را صرف محرک چک? نه در آووکادو توست. “سیاتل-ساکنان منطقه نیست squirreled دور خود محرک چک و آنها نمی splurged چیزی سرگرم کننده است. آنها با استفاده از این پول فقط برای دریافت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de