تقلا هستم: آبرامز Hustles برای معاونت انتخاب بیشتر مردم اثبات Reade را تجاوز جنسی, ادعا, آتش سوزی خانه در CD

Love the hustle, but does she support progressive health care legislation?

عشق hustle, اما نشانی از او حمایت مترقی قانون مراقبت های بهداشتی و چگونه او کمک بایدن پیروزی دوباره ؟ Alberto E. Rodriguez / گتی ایماژ

تارا Reade همسایه و همکار سابق را تأیید میکند حساب بایدن را به اتهام تجاوز جنسی: Business Insider گزارش می دهد که Reade سابق همسایه “یک بایدن حامی” به یاد Reade گفتن او در مورد اتهام حمله به “جزئیات” چند سال پس از این واقعیت است. یک همکار سابق که کار کرده بود با Reade در ایالت کالیفرنیا و سناتور های گفته خودی Reade شکایت در مورد اخراج او در واشنگتن دی سی پس از گزارش آزار و اذیت جنسی.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

استیسی آبرامز شده است در شاخ با “دموکراتیک قدرت کارگزاران”: در تلاش برای فشار بایدن کارکنان به انتخاب او به عنوان همسر در حال اجرا, گزارش, سیاسی.

“کشیش فلوریدا همچنان در فرد خدمات” در وسط گیر با توجه به بی بی سی. این گه به توقف:

آمازون گزارش اخراج یک کارگر انبار برای ماندن در خانه برای محافظت از بچه های خود را از COVID-19: 50 از کارکنان در Shakopee, مینه سوتا, تحقق, مرکز راه می رفت خاموش کار در اعتراض به آخر هفته گذشته. دیروز, معاون , گزارش کارمند ابقاء شد. هدف حملات با اهداف روشن ،

ترجمه: میلیاردرهای raking در پول به عنوان بازار سهام پرش به عقب: “بازار سود منجر به ترکیب $51.3 میلیارد دلار افزایش به 10 از میلیاردرهای جهان پس از بسته شدن بازار در هفته پیش در مارس 2,” فوربس در گزارش هفته گذشته است.

بلومبرگ وعده مبارزات انتخاباتی خود کارگران بیمه بهداشت و درمان و شغل از طریق ماه نوامبر: صرف نظر از اینکه چگونه خود را محکوم پیشنهاد شد. سپس او آن را در زمان به عقب. پس از سابق کارکنان در زمینه دعاوی سیاسی , گزارش شهردار سابق نیویورک در حال حاضر امیدوار کننده برای پرداخت هزینه های بیمه خود را دوباره اما نه حقوق خود را. من می خواهم می گویند استفاده می شود به این وعده های شکسته چرخه از آینده مبهم دموکراتیک, دولت, اما شما در حال حاضر به آن استفاده می شود.

چرا WA سناتور ایالت فیلم آموزش ویلسون باید 100 COVID-19 آنتی بادی آزمایش ؟ یکی از جزئیات واقعا از بقیه ایستاده بود از کلمبیایی هیئت تحریریه مصاحبه با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در مورد طرح خود را برای باز کردن: جمهوریخواه دولت سناتور فیلم آموزش ویلسون “در حال حاضر ذخیره سازی 100 از آنتی بادی آزمایش را در خانه خود.” در پیگیری مقاله گزارش که ویلسون “با دریافت این کیت از یک میشیگان بر اساس شرکت است که با او یک ارتباط شخصی” و این که وزارت بهداشت نمی خواهد آنها را به خاطر آنها “اند و نه تایید شده توسط تنظیم کننده فدرال.”

Coronavirus در ادامه به تلفات روزنامه: اگر حقوق و دستمزد حفاظت از برنامه کمک کرده است تا برخی از اتاق های خبر جلوگیری از (و یا تاخیر) اخراج در حال حاضر “مقالات نمایندگی از بیش از 80% از ما گردش هستند رد صلاحیت” به دلیل راه آنها ساختار گزارش وال استریت ژورنال. اگر کسانی که روزنامه ها از بین برود ما همه مرده است.

اما نسل جدید ممکن است افزایش یابد از خاکستر: و آنها را رهبری گوئن 7 3/4 سال editor-in-chief of روزانه هیجانجدید بارگیری در این هفته بر اساس در غرب سیاتل. با توجه به غرب سیاتل وبلاگ کلاس دوم است tapped “مهمان خبرنگاران” از سراسر غرب و اتحاد “و بعد فورا رفت واز تمام خانواده درگیر است.” دوره—”منتشر شده…به صورت دوره ای!”—ویژگی های دستور العمل بررسی کتاب کوهپیمایی محتوای مصاحبه با “گرمی” و یک ستون مشاوره نوشته شده توسط یک دوره گرد. در مصاحبه با خودش گوئن گفت: او در آغاز مقاله چرا که او “می خواستم به یک روزنامه که در آن من می توانم شاید تشویق افراد کمی به این زمان غمگین.” خوش آمدید به کسب و کار گوئن! من برای شما آرزوی موفق باشید.

ضمنا لطفا کمک به غریبه: من گفته شده که ما باید ادامه دریافت کمک های مالی در یک به طور منظم کلیپ و یا دیگری ما را زیر بروید. برای کسانی که در حال حاضر کمک لطفا من را قبول عمیق ترین تشکر و قدردانی ابدی. برای کسانی که نمی تواند کمک به اعتقاد من وقتی که من می گویند من احساس می کنم بله.

و در حال حاضر وقت آن است که برای قتل گوشه:“افسردگی” و خالی میل گزارش درایو نوجوان به قتل غریبه در بارین. 13 ساله که به ضرب گلوله و به قتل مردی به نام حسن علی حسن ادعا کرد “او افسرده و احساس اگر او نبود کشتن کسی او را کشتن خود را. او همچنین گفت: کارآگاهان او “فقط احساس مانند آن را انجام” گزارش سیاتل تایمز. نوجوان yanked سلاح خود را 9 mm, handgun, از دوست دختر خود را ،

اورت مرد که گفته می شود ضربان صاحبخانه به مرگ مقصر می داند “کارتل”: پس از صاحبخانه حاضر به تمدید فرانک والتون اجاره والتون به اتهام ضرب و شتم او را به مرگ و دفن بدن خود را 30 کیلومتر دورتر از آپارتمان خود با توجه به اورت هرالد. والتون ادعا می کند که دو تصادفی اعضای “کارتل” در واقع آن را انجام داد.

عشق تقلا AM/PM?

بلینگهام زن گفته stabs پدر به مرگ پس از بحث: این داستان با توجه به بلینگهام هرالداست که کالی مک کانل و “هاروی ایوان Tellez از فرندل” رفت و به پدر او را از خانه برای قرص های ضد درد. مک کانل شروع به سیگار کشیدن و Tellez گفت: او را به آن را دریافت کند از دهان او. سپس پدر او گفت که او نمی مانند راه Tellez بود صحبت کردن به دختر خود را و شروع به استدلال. Tellez سپس گفته ضربه با باتوم آغاز شده است که بزرگتر مبارزه احتمالی بین زن و شوهر و پدر و زن دیگری که تا به حال سرگردان به خانه ای در وسط بحث.

سیاتل آتش نشانان نجات ساکنان از خانه سوزاندن زیرزمین: کاپیتول هیل در سیاتل شد و تا اواخر شب گذشته گزارش در یک خانه بزرگ آتش سوزی در 25 و اتحادیه. سه خانه چهار ساکنان فرار از شعله های آتش توسط خود اما آتش نشانان به سینه به خانه به کسی به دام افتاده در زیر زمین. “قربانی شد و با عجله به Harborview. ما نمی هر گونه اطلاعات خود را در وضعیت” گزارش jseattle.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de