تقلا هستم: یک تیراندازی مشکوک بازداشت و خشم شورای شهر پس از گاز اشکآور پر از آخر هفته

The scene last night at Pine Street and 11th Avenue at 12:15 am.

صحنه شب گذشته در خیابان کاج و خیابان 11th در 12:15 am. تعقیب می سوزد

SPD پرتاب گاز اشک آور انفجار توپ اسپری فلفل نارنجک در جمعیت شب گذشته: به عنوان غنی اسمیت گزارش در وسط شب “برخی از معترضان batted دور پرتابه با چتر پرتاب مخروط ترافیک تابیده اشاره گر لیزری و پرتاب بطری و آتش بازی در پلیس به عنوان آنها سقوط کرد. دیگران ایستاده بود با دست خود مطرح چراغ های روشن و درخشان در چهره خود را.” سازمان دیده بان فیلم ها از عمل در اینجا.

تیراندازی در خیابان 11th نزدیکی کاج: آمد کمی زودتر در شب هنگامی که آن را هنوز هم نور خارج است. “در شب یکشنبه یک مرد در یک ماشین سیاه و سفید سقوط کرد یک فلز مانع در 11th Ave. تظاهرکنندگان را محاصره کرده و شروع به لگد زدن به آن و مشت زدن آن است. مرد به نظر می رسد به ساقه یک معترض.”

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

سیاتل تایمز یک عکس نزدیک از تیرانداز: اینجا.

این تجمع اعتراضی بود که در شات در بازو و گفت: در فیلم پس از حادثه…

شورای شهر طلایی در شهردار SPD: “فقط متوقف کردن! وجود دارد بدون نیاز به استفاده از این تاکتیک های خطرناک. این است که استفاده بیش از حد از زور و کاملا غیر ضروری” سیاتل عضو شورای شهر ترزا-little images توییتی در شهردار و رئیس پلیس را از شب قبل در روز شنبه به عنوان چیزهایی که بودند زمان. Lorena Gozalez, شورای شهرستان, رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت: “ما در حال خشم… این چیزی نیست که د تشدید می رسد!”

بعد از آن شنبه شب: اعضای شورا-little images دن اشتراوس اندرو لوئیس و لیزا Herbold رفت و به خط مقدم اعتراض خود را شاهد بود. در حدود 1:50 am, عضو شورای-little images گفت: تصویری: “ما باید یک لیست از خواسته ها و (شهردار Durkan) است و نه آنها را ملاقات کرد. من نمی بینم یکی دیگر از راه. ما می رویم به ایجاد یک بیانیه در روز دوشنبه.”

تماشا کنید:

امروز شورای توجیهی در 9:30 am. و شما می توانید شرط می بندم خواهیم بود (و شما می توانید بیش از حد).

درخشان یک اشاره گر لیزری در پلیس: این داستان رسمی داده شده برای همین اوان Hreha شد “ناگهان… احاطه شده” و بازداشت در روز شنبه. Hreha که “هرگز در هر گونه مشکل قبل از” بود کسی که شات تصویری از یکی از بچه ها که می خواهم گفته شده است اسپری فلفل توسط پلیس, آخر هفته گذشته. غریبه بود قادر به ahold از Hreha در حال حاضر که او قفل شده است, اما او گفت: او را به او نمی باید یک اشاره گر لیزری.

اگر دستگیر شده است تلافی اوان را ویدئوها از تظاهرات عمومی: که بسیار کردن. البته SPD است در پاسخ به غریبه‘s درخواست برای نظر.

“ما شده اند در انتظار برای این روز آمده است برای این افراد به جریان به این خیابان.” بنابراین می گوید: سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال در لس آنجلس در مورد جنبش ما شاهد سراسر کشور در نیویورک تایمز داستان با این زیر تیتر: “عظیم گردهمایی نژادی عدالت در سراسر کشور و در حال حاضر جهان را به دست آورد یک مقیاس و سطح حرکت دیده نمی شود در دهه.”

اخبار خیره کننده از مینیاپولیس: “مینیاپولیس شورای شهر روز یکشنبه رای به انحلال خود در اداره پلیس و سرمایه گذاری در جامعه مبتنی بر مکان برنامه های ایمنی.”

در همین حال در شهر نیویورک: “ما خواهد شد در حال حرکت بودجه از NYPD به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی” شهردار اعلام کرد.

در ضمن در سیاتل: شهردار Durkan در حال رفتن به نگه کردن “در برنامه ریزی هزینه های فن آوری و سلاح ها, وسایل نقلیه, و امکانات,” او گفت:. “او همچنین متعهد به پیدا کردن 100 میلیون دلار در بودجه است که برنامه های صندوق در جوامع رنگ و سیاه و سفید جوامع است. که پول هر چند نمی خواهد که از SPD بودجه. این کاهش به SPD مشخص نیستند” Nathalie گراهام گزارش شده است.

One of the signs seen at Pine and 11th the last two nights.

یکی از نشانه هایی دیده می شود در کاج و 11 روز شنبه و یکشنبه. Photo by Timothy Rysdyke

بله کسانی هستند کوکتل چتر گیر به ثبت نام در: آن زمان سه نفر در حدود دو ساعت را به این نشانه است. کوکتل چتر از خانه بخش از QFC در شمال برادوی است.

فرماندار سابق Gary Locke خود را به نوبه خود غیر منتظره به عنوان رهبر Bellevue College: “من گفتم:” اوه, این چیزی است که در رادار’ اما با توجه به من علاقه دیرین در آموزش و پرورش, و من بسیار لذت بردن از مدیریت من فکر کردم من می تواند کمک کند.”

پارک ملی کوه رینیر: بازگشایی برخی از مناطق.

مراکز خرید: آغاز بازگشایی بیش از آخر هفته مثلا یکی در پویالاپ.

پشتیبانی غریبه

کمتر مراکز, لطفا, اما بیشتر به خاک سپرده شکار گنج: یک “قفسه سینه گنج پر از طلا و یاقوت و زمرد و الماس” در کوه های راکی با هنر و آثار باستانی جمع آوری 10 سال پیش است و در نهایت کشف شده است. “این شعر در کتاب من او را به نقطه دقیق” پیر مرد می گوید. “گنج تخمین زده می شود ارزش بیش از $1 میلیون راه برای [او] برای الهام بخشیدن به مردم برای کشف طبیعت و دادن امید به مردم متاثر از رکود بزرگ.”

“مرثیه برای جورج Floyd”: ضبط پل متی مور ترکیب اصلی برای خاموش خواندن حزب هفته گذشته در دسترس خواهد بود در این هفته در تقلا برای خرید و 100 درصد از فروش را به سیاه و سفید زندگی می کند توجه به Seattle-King County آزادی صندوق. شما می توانید بلیط خود را برای این هفته خواندن حزب در اینجا.

صحبت از زندگی ماده سیاتل-پادشاه شهرستان: آنها اعلام کرده اند برنامه ای برای “ایالت اعتصاب عمومی ماه مارس و بعد از عمل در حمایت از همه سیاه و سفید زندگی در ژوئن 12.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net