تقلا هستم: 1.3 میلیون فایل برای بیکاری دیوان عالی در مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, هفته اول در ماه جولای سردترین از سال 2002

Show us those tax returns, baybee!

نشان می دهد ما منهتن دا را کسانی که اظهارنامه مالیاتی baybee! تراشه Somodevilla/گتی

1.314 میلیون نفر در زمینه بیکاری در هفته گذشته: که بهتر از پیش بینی 1.39 میلیون. در ادامه ادعای کاهش یافت و تقریبا 700,000 به 18.06 میلیون همانطور که بیشتر مردم در حال رفتن به محل کار حتی اگر این بیماری همه گیر است که قطعا قطعا نه بهتر. همه هر چند این گزارش بهتر از حد انتظار این است که 15 هفته متوالی است که مدعیان بالغ بر بالای یک میلیون, به گزارش CNBC.

گروه FKA Lady Antebellum است تحت پیگرد سیاتل خواننده بانوی سیاه کاری بیش از تغییر نام: ماه گذشته این کشور سه نفر را تغییر نام خود را بیش از آن در ارتباط با برده داری امید بستن برای رفتن فقط توسط بانوی A. اما آنیتا سفید استفاده کرده است یک خانم به عنوان نام مرحله او برای بیش از 20 سال است. دو طرف در مذاکرات که ظاهرا شکسته به عنوان سه نفر در حال حاضر خواستار 10 میلیون دلار پرداخت برای “به رسمیت شناختن یک علامت تجاری آن را ادعا می کند ‘ما برگزار می شود برای سال های بسیاری برای جلوگیری از بیشتر دادخواهی.” بحث در مورد از دست دادن طرح!

Walla Walla نوجوان به اتهام قتل عجیب و غریب پرندگان در لانه مرغ: گزارش KING 5. در میان سیزده پرندگان کشته و مجروح مورد ضرب و شتم و یا به سرقت رفته بودند سفید کاکل Kalij سه Coturnix بلدرچین سیاه سوئدی جوجه اردک یک بهشت shelduck و یک زن قو.

کلید در رویدادهای عرصه FKA KeyArena به طور چشمگیری برداشته دیروز به فضا دستخوش $930 میلیون نوسازی: یاد نشانه گرفته بود پایین تا راه را برای خود آمازون-انتخاب نام, آب و هوا تعهد عرصه جدید نشانه انتظار می رود که در مذاکرات در چند ماه آینده” گزارش سیاتل تایمز. دیجیتال ویرایشگر تعقیب می سوزد به نام فیلم زیر “غریب” و من تمایل به توافق برسند.

Glee ستاره Naya Rivera است می ترسید مرده پس از ناپدید شدن در یک دریاچه در جنوب کالیفرنیا: در بعد از ظهر چهارشنبه او اجاره یک قایق با او چهار پسر. چند ساعت بعد او داشت دست خوش پیشامد میشه در قایق با هیچ کس دیگری در هیئت مدیره. مقامات به نام حادثه یک “امکان غرق شدن” و ادامه جستجو برای بازیگر امروز.

Grillbird Teriyaki در غرب سیاتل بسته دیروز پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19: این فرد بود “نه مشتری رو” و خانه فرستاده شد بلافاصله گزارش غرب سیاتل وبلاگ. رستوران نمی بازگشایی تا کل کارکنان می شود تست شده و مدیریت می تواند به درستی تمیز و ضد عفونی کردن فضا.

دوک غذاهای دریایی در Alki ساحل نیز بسته پس از چند کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 علاوه بر مقامات بهداشتی پیدا کردن رستوران های غیر سازگار با حالت امن شروع طرح: دو سرور گفت: صحبت با قهوهای مایل به زرد فينه از سیاتل تایمز در مورد نقض در غرب سیاتل رستوران که در آن مدیریت گفته می شود تحت فشار قرار دادند به پر کردن هر جدول با وجود دولت دستورالعمل و نتوانست به درستی اطلاع رسانی کارکنان هنگامی که کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همچنین این جزئیات است که محکم:

سریع آمار: فلوریدا کتابخانه هشدار می دهد خوانندگان به مایکروویو کتاب.

دیوان عالی کشور قوانین که دادستان منطقه منهتن می توانید ببینید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, اظهارنامه مالیاتی, اما نه کنگره: در دو 7-2 احکام بالاترین دادگاه در زمین تایید منهتن دا حکم هشت سال از مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی اما رد مشابه پیشنهاد شده توسط آمریکا به گزارش هیل. در حالی که هنوز معلوم نیست اگر و هنگامی که مردم را به دیدن آن اسناد تصمیم “باریک ایمنی از تحقیقات جنایی است که یک رئیس جمهور نشسته برخوردار است.” کنگره احضاریه فرستاده خواهد شد به پایین تر دادگاه برای تصمیم گیری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن واکنش شات: به عنوان انتظار می رود!

شادی رید به بیش کریس ماتیوز MSNBC حافظه او یکی از معدود زنان به لنگر شبانه اخبار برنامه: به طرز عجیبی به نام ReidOut را جایگزین بیس بال در ساعت 7 p. m. در جولای 20, گزارش کرکس. ماتیوز مجبور به استعفا شد و پس از آزار و اذیت جنسی اتهامات علیه لنگر ظاهر مارس.

“من دوستان اشتباه نکنید: بزرگترین تهدید ما هم اکنون ویروس” گفت: سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در یک جلسه عمومی امروز پس از اعلام ایالات متحده به طور رسمی خروج از آژانس. “آن را در فقدان رهبری و همبستگی در سطح جهانی و سطح ملی است.”

دیروز ایالات متحده تنظیم یک رکورد ملی جدید کروناویروس موارد با بیش از 59,400 عفونت اعلام کرد: حداقل پنج ایالت میسوری, تنسی, تگزاس, یوتا, و, West Virginia—مجموعه تک-بعد پرونده برای عفونت های جدید که همان روز می گوید: نیویورک تایمز. تعداد کسانی که من را می خواهید به حلقه به یک توپ!

است که خورشید بیش از حد برای درخواست در ماه جولای!? من می خواهم زیر بغل به مرطوب است. من می خواهم به ترک خانه من بدون عینک آفتابی چون خورشید است پس لعنت روشن است. من می خواهم به طور مداوم فکر می کنم در مورد چگونه یک روز گرم بهتر خواهد بود لذت بردم در ساحل به جای اینکه در داخل مشغول به کار است. واقعی, فانتزی, در اینجا در منطقه Puget صدا!

عشق تقلا AM/PM?

هفته اول در ماه جولای بود که ظاهرا سیاتل سردترین از سال 2002 با دمای بالا از 68.6 درجه: برو لعنتی شکل است.

نگهبان به نظر می رسد نگران کننده افزایش در حملات در زندگی توجه به تظاهرات در سراسر کشور: اینجا بیشتر بخوانید.

چیزی به شما جروفنج: رمی گرگ EP جدید من آلرژی به سگ است که کمتر از 20 دقیقه, اما آن را هنوز هم شادی مطلق. “عکس ID” طراحی شده من از طریق این تقلا هستم:

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de