ناودان coronavirus خاموش شدن ناگهانی, مینه سوتا, هنرمندان و بازیگران غمگین و سعی کنید به وحشت

“نفس پانچ یک بالش پیدا کردن ارامش.”

امیلی Michaels پادشاه در تلاش است تا به خودش “فضا برای تجربه تمام درد ما در حال رفتن را از طریق.”

ترک آن را به انجام یک هنرمند برای قرار دادن کلمات در سراسر ترس که مادر هنر جامعه از COVID-19 تعطیل همه زنده و تئاتر و گالری ها و تجمعات در شهرهای دوقلو.

هنگامی که پرده کاهش یافته و در اواسط ماه مارس ترین حقوق متوقف شده است. بازیگران رقصندگان و نوازندگان در حال رفتن آنلاین با اجراهای اما هر پرداخت تنها کسری از آنچه آنها ساخت. مشاغل جانبی در رستوران ها و یا تدریس در کلاس های بین رفته اند. تئاتر شرکت های در حال ساخت درخواست های کاربران درخواست از آنها برای بانک بلیط آنها نگه اهدا مقدار.

امیلی و همسرش, بازیگر/کارگردان/خواننده تایلر Michaels, شاه کار کرده اند در اجرای اقتصاد همه از زندگی حرفه ای خود را. آنها می دانند که زمان جامد اشتغال می تواند به دنبال طولانی خشک جادوها و برنامه ریزی منابع مالی خود را که شامل یک صندوق ذخیره. “ما خدا را شکر که” تایلر گفت: اما آن را فقط به اندازه کافی برای یک ماه یا دو.

تایلر مایکل کینگ و امیلی Michaels پادشاه در مینه سوتا تئاتر جوایز. (عکس از دن نورمن)

“ما به طور ناگهانی به دنبال در بیش از نیمی از ما درآمد سالانه است که ناپدید شده در یک هفته” تایلر گفت. آنها هنوز هم عزادار و تلاش برای وحشت او گفت: در یک مصاحبه تلفنی از خود St. Paul آپارتمان.

تایلر که به نظر می رسد در عمده تولیدات سراسر شهرهای دوقلو — به اکلاهما, تئاتر, Latte دا ، Ordway کودکان, تئاتر, تاریخچه تئاتر — تئاتر می گوید پیشرفت در جمعی از تجارب. “همه ما در حال تلاش برای کشف کردن آنچه ما هنر به نظر می رسد در طول این زمان,” او گفت:.

خود را دو سال از علامت تجاری تئاتر که قرار بود برای اعلام آن فصل چهارم در مارس 18. که شده است به تعویق افتاد, البته, Tyler گفت و شاید آن را تمام خواهد شد نقل مکان کرد به سقوط. “ما بسیار زیرک شرکت,” او اضافه شده به طوری که آنها در حال بررسی گزینه ها از جمله پادکست.

او در مورد شروع به کارگردانی “Runestone راک موسیقی” برنامه ریزی برای باز کردن در تاریخچه تئاتر در مه. و یکی دیگر از عمده تابستان مرحله قرارداد لغو شده است.

اکثر صبح امیلی در کامپیوتر, همکاری در طراحی گرافیک و بازاریابی و دیگر زیبایی شناسی بصری پروژه های. که کار نیز کاهش تدریجی خاموش, او گفت:. قبل از خاموش کردن او صرف شب خود را در تمرینات و یا انجام. او جنبش مدیر برای اکلاهما است “اما” است که برنامه ریزی شده بود برای شروع در اواسط ماه آوریل است. زمان اکلاهما تولیدات تعطیل شده اند.

هر چند خود را به ورزشگاه فقط بسته مهم به حرکت هر روز امیلی گفت. زن و شوهر اجرا می شود خارج و یا حرکت مبلمان در آپارتمان یک خوابه به ایجاد فضا برای یوگا و یا کار کردن با “ما کوچک وزن” تایلر گفت.

آنها شروع به 1500 قطعه پازل را مشغول نگه دارید و تایلر و ترک خورده است و باز استفان کینگ “موسسه” و وزن بدن آموزش کتاب “مناسب برای داشتن هیچ تجهیزات سالن های بدنسازی.”

امیلی امید به حفاری به برخی از نقاشی, نقاشی و شعر نوشتن. “این نیز زمان مناسب برای من به تمرکز بر مراقبت از خود, بنابراین من واقعا خدا را شکر به فضای بیشتری برای مراقبه نفس کار روزنامه نگاری و حرکت بدن من; این احساس ضروری همانطور که همه ما این باور نکردنی پریشانی و عدم قطعیت است.”

جامعه تظاهرات به حمایت از یکدیگر

این COVID-19 خاموش شدن ناگهانی ضربه هنرمندان سخت است چرا که بسیاری از آنها با تکیه بر مشاغل جانبی در صنعت خدمات کار در بازارها و نمایشگاه های, انجام, برای, حوادث و آموزش گفت: Laura Zabel مدیر اجرایی پرشی برای هنر, هنر سازمان مستقر در سنت پل و فرگس فالز.

“پایین سقوط کرد” از همه کسانی که در مناطق کار “در یک ماده از ساعت,” او گفت:. پرشی کار کرده است به عنوان یک نوع از تهاتری برای شهرهای دوقلو هنرمندان که از کار با توجه به COVID-19 shutdown.

“این چیزی است که ما در اینجا به صورت” گفت: پرشی اجرایی مدیر لورا Zabel. سازمان جمع آوری اطلاعات در مورد منابع برای هنرمندان است.

پرشی تا به حال شخصی اضطراری صندوق امداد هنرمندان برای حدود 20 سال Zabel گفت. قبل از COVID-19 تعطیلی این سازمان دریافت دو تا چهار درخواست کمک در ماه است. از هفته گذشته آن را تا به حال 500 برنامه و کارکنان خام 183 از برنامه های کاربردی Zabel گفت:

این صندوق به 500 دلار برای هر هنرمند است که Zabel گفت: می توانید تفاوت در نشست بعدی در ماه اجاره. پرشی اضافه 10 ، 000 دلار از ذخایر خود را به صندوق مطرح شده یکی دیگر از $55,000.

گروه پیدا کردن راه هایی برای تنظیم کمک

با تمام شهرهای دوقلو مراحل تعطیل هر یک تئاتر به وب سایت شرکت دارای یک راه برای کمک به — از اهدای قیمت بلیط در حال حاضر خریداری شده به کارت های هدیه به کمک های نقدی به شرکت. مینه سوتا Opera تاسیس یک هنرمند حمایت صندوق.

پیتر Rothstein, هنری, کارگردان, تئاتر, Latte دا را تشویق می کند تئاتر بود که بلیط برای لغو و یا به تعویق افتاد را نشان می دهد به نگه دارید بلیط با شرکت تئاتر “اگر شما نیاز به پول در حال حاضر.”

اسپرسو دا مجبور به توقف تولید آن از “La Boheme” که باز آوریل 11 و تعطیل یک هفته بعد. چرا که تئاتر می شود بخش عمده ای از بودجه خود را از فروش بلیط, Latte دا می تواند مشکل اگر آن را به حال برای بازگشت بلیط پول Rothstein گفت. “Boheme” را بازگشت به اسپرسو دا را مرحله در ریتز تئاتر در شمال شرق مینیاپولیس به دلیل زمان و منابع در حال حاضر سرمایه گذاری در نشان دادن Rothstein گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز دوشنبه.

او گفت که او آرای دیگر مدیران هنری در سهام تئاتر در شهرهای دوقلو در هفته گذشته به “تصور کنید یک واقعیت جدید که در آن ما نمی تواند جمع آوری.”

“من هنوز وجود دارد” گفت: Rothstein هر چند او در حال ویرایش فیلم از اسپرسو دا را “همه آرام” برای پخش در PBS. “من به این باور ما می تواند رسیدن به یک زمان هنگامی که ما می تواند همه را جمع آوری برای این جمعی را تجربه کنند.”

اسپرسو دا تا به حال به را “وحشیانه” اقدامات زمانی که تئاتر رفت و تاریک Rothstein گفت. او تا به حال به اخراج کارکنان و خاتمه قرارداد. “این حداقل های مورد علاقه من در کار حرفه ای.”

تئاتر از جمله اکلاهما و تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت کرده اند furloughed کارکنان و کاهش پرداخت برای کسانی که باقی می ماند.

او گفت: هنرمندان بودند درک. مانند تایلر و امیلی Michaels پادشاه حرفه خود بخشی از اجرای اقتصاد است.

“هنرمندان, محکم” Rothstein گفت. “من آنها را دوست دارم و حتی بیشتر در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de