Feb. 15 شده اند که بزرگ Galileo Galilei را 456th تولد. بدون شک او یکی از بنیان های مدرن روز نجوم است. وجود دارد در واقع دیگران قبل از او از جمله نیکلاس کوپرنیک که با این نظریه که سیارات از جمله زمین حول خورشید و نه راه دیگری در اطراف.

بسیاری از مردم فکر می کنم گالیله اختراع اولین تلسکوپ بود اما Hans Lippershey آلمانی-هلندی شیشه ساز که آمد تا با ‘دامنه در اوایل 1600s. چند سال بعد گالیله در مورد این اختراع و در عرض یک روز و یا پس از او ساخته شده خود را بسیار خود تلسکوپ و رفت و به کار تبدیل معمولی آسمانی تفکر وارونه است.

زمانی که گالیله به کارگردانی تلسکوپ خود را به سمت ماه او را دیدم کوه زنجیر و دره و اظهار داشت: در مورد چگونه بسیاری وجود دارد شباهت بین چهره ماه و چهره زمین است. اکثر مردم در زمان خود به عهده گرفت ماه بود کاملا صاف (persian) پس از آن بخشی از آسمان است. در میان بسیاری از دیگر مشاهدات گالیله مشاهده کوچولو “ستاره ها” با محوریت مشتری و در نتیجه آنها قمر مشتری و محاسبه مداری خود را بار. او همچنین نشان داد که سیاره زهره می رود از طریق مراحل و یا شکل تغییرات مثل ما ماه. گالیله در نظر گرفته شده این دو مشاهدات و دیگران به عنوان اثبات این که کوپرنیک درست بود. زمین مرکز جهان شناخته شده که در آن زمان خورشید بود.

گالیله پیدا کردن و ادعا می کند او را به بسیاری از مشکلات است. کلیسای کاتولیک رومی قرار داده و او را محاکمه و به اعدام محکوم شده و او را از ارتداد. او تحت بازداشت خانگی برای بقیه عمر خود را, اما حتی در آن زمان او ادامه داد: کار خود را در نظریه شامل گرانش حرکت و ریاضیات. در نهایت پس از 350 سال گالیله عفو توسط پاپ ژان پل ll در سال 1992

یکی از بزرگترین لرزش از زندگی من بود که با دیدن یکی از گالیله تلسکوپ بر روی صفحه نمایش در موزه گالیله در فلورانس, ایتالیا. من می خواستم به آن را انتخاب کنید تا اما استادانه درست شده و امنیت سیستم در موزه مانع آن است. آن را هنوز هم یک تجربه دینی برای من!

من نمی خواهد این تجربه دینی اما این یکشنبه صبح آب و هوا اجازه شما می تواند رعایت چیزی واقعا سرد و عادی است. پایانی هلال ماه منتقل خواهد شد به طور مستقیم در مقابل از مریخ در پایین جنوب شرقی آسمان در طول صبح و گرگ و میش. شما به راحتی می توانید به تماشای مریخ ناپدید می شوند در پشت ماه با یک تلسکوپ کوچک و یا حتی یک جفت دوربین شکاری.

ماه و سیارات از جمله زمین در مدار خود به دور خورشید تقریبا در همان هواپیما ریاضی اما در سرعت های مختلف. نتیجه این است که ما دیگر سیارات و ماه را می توان تنها در یک نسبتا باند باریک در آسمان ما که امتداد در سراسر کره آسمانی. این است که به نام زودیاک گروه است. به دلیل سرعت های مختلف در مدار خود به دور خورشید فردی سیارات حرکت در میان هر یک از دیگر در زودیاک گروه و در زمان قرعه کشی می تواند نسبتا نزدیک به یکدیگر است. وقتی این اتفاق می افتد آن را به نام یک رابطه و یا آنچه که من می خواهم به تماس “یک آسمانی بغل کردن.” پس از ماه است که نه تنها به دور خورشید یک بار در سال و همچنین زمین هر 27.3 روز آن را با عجله از طریق کل کره آسمانی در هر ماه اغلب با داشتن برخورد نزدیک با سیارات در آسمان شب است.

هر یک بار در در حالی که ماه عبور خواهد کرد و به طور مستقیم در مقابل یک سیاره از نظر ما بر روی زمین است. این است که به نام یک غیبت. این چیزی است که اتفاق می افتد با ماه و مریخ این که صبح روز سه شنبه.

در مینه سوتا و غربی ویسکانسین نازک هلال ماه را حرکت به سمت شرق در مقابل مریخ در حدود 6 صبح مریخ ظاهر خواهد شد به عنوان یک نسبتا روشن با قطعی مایل به قرمز رنگ است. شروع به رعایت مریخ با تلسکوپ یا دوربین دوچشمی حدود 5:30 و 6 روش شما خواهید دید که ماه در نزدیک تر و نزدیک تر به سیاره سرخ. چند دقیقه بعد از 6 مریخ ناپدید می شوند به عنوان آن ورقه در پشت پایین سمت چپ بخشی از ماه را هلالی شکل دیسک.

کمی پس از 7:20 مریخ ظهور خواهد کرد از پشت ماه اما متاسفانه پس از آن خورشید را در حال حاضر افزایش یافته است و مریخ خواهد بود از دست بصری در نور روز تابش خیره کننده. تلاش نکنید به دنبال مریخ هنگامی که آن را ظهور از پشت ماه را با دوربین دوچشمی یا یک تلسکوپ است. خورشید خواهد بود بسیار نزدیکی در آسمان و شما می توانید به طور دائم آسیب چشم خود را. آن را حتی می تواند باعث کوری اگر شما به طور تصادفی اشاره کرد و دامنه خود را در خورشید است.

صبح روز چهارشنبه فوریه. 19 یک تینر پایانی هلال ماه خواهد بود وقتی در یک رابطه نزدیک با روشن سیاره مشتری در بسیار کم در جنوب شرقی آسمان در صبح و گرگ و میش. ماه خواهد بود فقط به این حق مشتری است.

به بالا از آن خاموش این هفته در اوایل صبح و گرگ و میش در روز پنج شنبه, فوریه. 20 بسیار لاغر هلال ماه حلق آویز خواهد کرد فقط به سمت راست و پایین از زحل در بسیار کم در جنوب شرقی آسمان در نزدیکی افق. این قطعا بیشتر از یک چالش برای دیدن, اما آن را به خوبی به ارزش تلاش!

متاسفانه به دلیل سیارات در این حروف ربط بسیار پایین در آسمان آنها را به نظر می رسد فوق العاده فازی از طریق یک تلسکوپ به دلیل لایه ضخیم تر از جو زمین. آن را هنوز هم نشان می دهد ،

مایک لینچ یک ستاره شناس تازه کار و حرفه ای پخش هواشناس برای WCCO رادیو در مینیاپولیس و سنت پل. او همچنین نویسنده از “ستاره ها: ماه به ماه تور صور فلکی” منتشر شده توسط ماجراجویی نشریات و موجود در کتابفروشی ها و در adventurepublications.net. مایک نیز در دسترس به صورت خصوصی ستاره احزاب است. شما می توانید با او تماس بگیرید در mikewlynch@comcast.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im